PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در این رابطه چیست ؟!

Yas-Host
October 1st, 2015, 14:34
با سلام خدمت همکاران.

چند وقت پیش یک مشتری که چند ماه پرداخت های منظمی داشت در مورد سرور اختصاصی تماس گرفت و بابت پرداخت هزینه خود مهلت خواست.
طبق معمول همه همکاران مهلت رو دادیم اما نزدیک به تمدید ماه دیگر دیدم در چند روز چند ترابایت اطلاعات خود را انتقال داده است به سرور دیگری.
حدود 500 هزار تومان در رابطه با این قضیه ضرر کردیم. و کاربر هم مثل آب خوردن پول رو خورد و متاسفانه با بررسی پیدا نکردیم سرور های مقصد رو وگرنه سرور های مقصد فرمت شده بود!

بعد از تحقیق در رابطه با این کاربر دیدیم خیلی از همکاران هم شاهد کلاهبرداری های این کاربر بوده اند.

تا به امروز که یکی دیگه از کاربران ما که عضو این انجمن هم هستند و قطعا این پست را می خوانند قرار بود هزینه سرور خود را 20 روز پیش برای ما واریز کنند که هر روز امروز و فردا می کردند!

اول بار دیشب اعلام کردند که قرار بوده فردی هزینه 200 هزار تومان رو براشون واریز کنه(که بدهی ایشون به ما 440 هزار تومان بوده) که بعدش انکار کردند و گفتند فردا خودشون بانک میرند و هزینه رو واریز می کنند

قرار بود تا حداکثر امروز ساعت1 واریز کنند

سپس ساعت 30 دقیقه هم گذشته و کاربر دلایل زیر رو اورده :

1- کاربر : داخل ماشین هستم به سمت بانک!
ما : داخل ماشین هستید با موبایل پس پرا پیام که ارسال می کنید اول حرفهاتون Bold نیست و سریع جواب می دید!

2-کاربر : رایتل دارم! تماس بگیرید صدای ماشین رو بشنوید.
(اینجا فکر کردند بنده تماس نخواهم گرفت!!)
ما: تماس گرفتیم نه صدای ماشینی بود نه خیابانی!

جالب اینجاست با کمال پرویی کاربر اعلام کردند فقط 250 هزار تومان رو از بدهیشون پرداخت می کنند و دستشون تنگ هست!(با گذشت بیشتر از 20 روز از مهلت قبلی برای واریز بدهی).

اینجا دیگه معلوم شد همش دارند دروغ می گویند سرورشون رو خاموش کردیم.

نظر شما همکاران در اینگونه برخورد ها از سمت کاربران چیست ؟
چرا بعضی همکاران سرور قسطی یا یورو پایین می گیرند یا هزینه مالیات سرور رو نمی گیرند که اختلاف بین همکاران به وجود بیاد ؟

amrdata
October 1st, 2015, 14:41
سلام
من این کاربر را نمی شناسم و نمی تونم قضاوت کنم اما به صورت کلی می تونم بگم مشکل از خود ماست ، البته من سرور ارائه نمیدم فقط هاست
به نظرم بهترین کار را شرکت های بزرگ هاستینگ انجام میدن که دقیقا راس ساعت سررسید بدهی فوری و اتوماتیک مسدود می کنن
بدون چون و چرا

بهترین کاره
منم از دست کاربرانی که همش برای پرداخت بدهی خودشون بهونه میارن خسته شدم

yastheme
تاریخ مهلت یک روز بعد از سر رسید فاکتور نه بیشتر؛
یک قانون منسجم و سیاست کاری دارای چهار چوب داشته باشید و برای همه این چهار چوب را رعایت کنید.

وقتی چند روز به کاربر مهلت می دهید مطمئنا برای ماه بعدی هم پرداخت منظمی نخواهید داشت؛ اگر سرور برای مشتری اهمیت داشته باشد قبل از تاریخ سر رسید پرداخت می کند در غیر اینصورت پس اهمیتی ندارد!

almanwebhost
با سلام خدمت همکاران.

چند وقت پیش یک مشتری که چند ماه پرداخت های منظمی داشت در مورد سرور اختصاصی تماس گرفت و بابت پرداخت هزینه خود مهلت خواست.
طبق معمول همه همکاران مهلت رو دادیم اما نزدیک به تمدید ماه دیگر دیدم در چند روز چند ترابایت اطلاعات خود را انتقال داده است به سرور دیگری.
حدود 500 هزار تومان در رابطه با این قضیه ضرر کردیم. و کاربر هم مثل آب خوردن پول رو خورد و متاسفانه با بررسی پیدا نکردیم سرور های مقصد رو وگرنه سرور های مقصد فرمت شده بود!

بعد از تحقیق در رابطه با این کاربر دیدیم خیلی از همکاران هم شاهد کلاهبرداری های این کاربر بوده اند.

تا به امروز که یکی دیگه از کاربران ما که عضو این انجمن هم هستند و قطعا این پست را می خوانند قرار بود هزینه سرور خود را 20 روز پیش برای ما واریز کنند که هر روز امروز و فردا می کردند!

اول بار دیشب اعلام کردند که قرار بوده فردی هزینه 200 هزار تومان رو براشون واریز کنه(که بدهی ایشون به ما 440 هزار تومان بوده) که بعدش انکار کردند و گفتند فردا خودشون بانک میرند و هزینه رو واریز می کنند

ما : داخل ماشین هستید با موبایل پس پرا پیام که ارسال می کنید اول حرفهاتون Bold نیست و سریع جواب می دید!

جالب اینجاست با کمال پرویی کاربر اعلام کردند فقط 250 هزار تومان رو از بدهیشون پرداخت می کنند و دستشون تنگ هست!(با گذشت بیشتر از 20 روز از مهلت قبلی برای واریز بدهی).

چرا بعضی همکاران سرور قسطی یا یورو پایین می گیرند یا هزینه مالیات سرور رو نمی گیرند که اختلاف بین همکاران به وجود بیاد ؟
متاسفانه این مشکل برای همه پیش میاد :65:

pardazonline
October 1st, 2015, 14:42
درود ، دوست عزیز واقعاً بهترین کار رو کردید .
بنده نظرم این هست که مثلاً طرف مهلت هم خواست ازش یه چیزی بگیرید که نتونه زیر قولش بزنه و یا کلاً اصلاً بهش فرصت ندید و بگید هر وقت هزینه داده شد سرور فعال خواهد شد .
واقعاً متاسفیم که چنین آدم های توی اینترنت مشغول هستند و واقعاً تاسف دارم !
اینطور کارهایی اینجور آدمها میکنند تا اعتماد ها خیلی خیلی کم میشود !
متاسف متاسف !
پول بنده رو هم چندین بار خوردند ، ولی بنده هیچ وقت حلال نخواهم کرد .
ولی در کل اصلاً قسطی یا 10 روز دیگر واریز میکنم به نظرم کار نکنید خیلی بهتر هست براتون ( با این که 99% مطمئن هستم که به این سبک دیگر کار نمیکنید )
امیدوارم در این عرصه دوستانی هم که اعتماد میکنند ، مشتری ها از اعتمادشون سوء استفاده نکنند .
در هر حال برای همه هاستینگ ها آرزوی موفقیت داریم .
موفق و پیروز باشید .
یا حق
:53:

taninserver
October 1st, 2015, 14:43
با سلام خدمت همکاران.

شما اصلا نباید بهشون وقت میدادید
و حداقل باید یک گرویی چیزی میداشتید
چنین کاربرانی در اینترنت زیاد هستند
شما باید قبل از اتمام دوره صورتحساب سرورشون باید سرور رو خاموش میکردید تا مجبور به واریز میشدند
هاست نیست که بگید مهلت میدم نداد هم نداد
سرور هستش یه چشم به چشم دیگه خیری نداره در این مواقع باید یک گرو در باشه
یک گرو معتبر
با تشکر

almanwebhost
October 1st, 2015, 14:45
شما اصلا نباید بهشون وقت میدادید
و حداقل باید یک گرویی چیزی میداشتید
چنین کاربرانی در اینترنت زیاد هستند
شما باید قبل از اتمام دوره صورتحساب سرورشون باید سرور رو خاموش میکردید تا مجبور به واریز میشدند
هاست نیست که بگید مهلت میدم نداد هم نداد
سرور هستش یه چشم به چشم دیگه خیری نداره در این مواقع باید یک گرو در باشه
یک گرو معتبر
با تشکر
دوست عزیز شما این موقعیت قرار نگرفتی فکر کنم....
کاربرا دلایلی میارن که واقعا ادم رو قانع میکنه و دیگه نمیشه کاری کرد

mehrshad.ho
October 1st, 2015, 14:45
در زمینه سرور اختصاصی بهتر بود میزاشتید سرور کنسل بشه
اما اگر سرور مجازی بوده بهتر هست کمتر به این موارد حساسیت داشته باشید

taninserver
October 1st, 2015, 14:48
دوست عزیز شما این موقعیت قرار نگرفتی فکر کنم....
کاربرا دلایلی میارن که واقعا ادم رو قانع میکنه و دیگه نمیشه کاری کرد

اتفاقا خیلی قرار گرفتم بنده در هر زمینه ای
تنها کاری که آقای سنجری عزیز میتونستند انجام بدن و به نفعشون بود ولی یکم وقتشون گرفته میشد
از اطلاعاتشون بک آپ میگرفتند سرور رو خاموش میکردند
میگفتند هر وقت هزینه جور شد سرور سفارش داده میشه
بک آپ هم موجود نگه میداشتند تا کاربر مجبور میشد حداقل برای دریافت بک آپ یکبار سرور رو تمدید کنه

iwpanel
October 1st, 2015, 14:49
بابا این حرفا چیه اینجا ایرانه مشتری توقع قسطی داره من دیدیم بعضی حتی خود بنده هم فراموش میکنم فاکتورام پرداخت کنم ولی یک روزه انجام میدم بین همکاران ولی من دیدم مشتری میاد میگه دامین یا اس اس ال که ارزون ترین چیز هست قسطی کن برام یا میشه چند روز دیگه پول بدم چه بررسه به یک سرور یا vps یا host متسفانه جو بازارمون بسیار بسیار بد هست

Yas-Host
October 1st, 2015, 14:53
تنها کاری که آقای سنجری عزیز میتونستند انجام بدن و به نفعشون بود ولی یکم وقتشون گرفته میشد
بک آپ هم موجود نگه میداشتند تا کاربر مجبور میشد حداقل برای دریافت بک آپ یکبار سرور رو تمدید کنه

مورد اول : 6 ترابایت اطلاعات
مورد دوم : 4 ترابایت اطلاعات و 7 سرور مجازی!

1- عدم داشتن پسورد و ... برای وارد شدن به سرور و مجازی ساز!

2- همچنین برای این مورد باید پسورد ها را ریکاوری کرد که اگر کاربر اقدام به شکایت در این زمینه مبتنی بر ورود به سرور بصورت غیرقانونی کند باید پاسخگو باشیم!

- - - Updated - - -

بابا این حرفا چیه اینجا ایرانه مشتری توقع قسطی داره من دیدیم بعضی حتی خود بنده هم فراموش میکنم فاکتورام پرداخت کنم ولی یک روزه انجام میدم بین همکاران ولی من دیدم مشتری میاد میگه دامین یا اس اس ال که ارزون ترین چیز هست قسطی کن برام یا میشه چند روز دیگه پول بدم چه بررسه به یک سرور یا vps یا host متسفانه جو بازارمون بسیار بسیار بد هست

وقتی خیلی از افراد سرور قسطی ارائه می کنند یا تخفیف های بیخود می دهند و مشتری تماس میگیرد و درخواست سرور قسطی می کنند می توان ارائه نداد ؟!

مشکل اصلی طرز فکر مشتریان هست.

بابا این حرفا چیه اینجا ایرانه مشتری توقع قسطی داره

حداکثر سود روی سرور های اختصاصی برای سرور های هتزنر بین 20 الی 40 هزار تومان هست! حال برای چند سرور چند صد هزار تومان ضرر بزند واقعا مشکل ایجاد نمی کند >>>

mehdi741
October 1st, 2015, 14:56
وقتی دارن سرور اختصاصی میفروشن صد تومن حالا اسم نمیبرم چه کسانی معلومه اخر عاقبتش میشه این که یارو بکابش بر داره بره رو یه چیز اروزن تر

iwpanel
وقتی خیلی از افراد سرور قسطی ارائه می کنند یا تخفیف های بیخود می دهند و مشتری تماس میگیرد و درخواست سرور قسطی می کنند می توان ارائه نداد ؟!

مشکل اصلی طرز فکر مشتریان هست.

>>>
مشکل از همکاران هست که حتی حاضر به شیوه کار کردن نیستم یا حتی هماهنگ بودن توی شیوه کار و مشکل بزرگتر از این هم اینه که هیچ نهاد مسئول برای تنظیم این کار هم نیست

s0NY
چنین موردی قبلا در همین انجمن پیش اومده بود از چند تن از کاربران کلاهبرداری کرده بودند و یوزرش بن گردید

taninserver
October 1st, 2015, 14:57
مورد اول : 6 ترابایت اطلاعات
مورد دوم : 4 ترابایت اطلاعات و 7 سرور مجازی!

1- عدم داشتن پسورد و ... برای وارد شدن به سرور و مجازی ساز!

2- همچنین برای این مورد باید پسورد ها را ریکاوری کرد که اگر کاربر اقدام به شکایت در این زمینه مبتنی بر ورود به سرور بصورت غیرقانونی کند باید پاسخگو باشیم!

پس اوضاع قاراش میش بوده
انشالله که دیگه همه دوستانی که این تاپیک هارو میخونن دیگه امنیت رو از همه نظر داشته باشن
هیچ موقع خوش بین نباشید به دنیای اینترنت
تو اینترنت همیشه باید خطر رو بقل گوشتون ببینید و به هر کسی اعتماد نکنید
برادر سنجری عزیز انشالله که این مشتری شما هم پشیمون بشه و حداقل به فکر دنیا و آخرتش باشه و بیاد حداقل پول سرور رو بده ضرر و زیانش به کنار

almanwebhost
October 1st, 2015, 15:06
خب همین بک آپ گرفتن هم هزینه دار هست
شما که فضای بک آپ به صورت رایگان نداری دردسترس
پس باید روی یکی از سرور ها فضا تو اشغال کنی تا بتونی بک آپ بریزی

saeed1988m
October 1st, 2015, 15:09
جسارتا جناب سنجری خود شما چی نشده حق کاربری رو ضایع کنید یا درست کار تحویل مشتری ندید؟ این خودش اگر از حد بگذره به نظرتون نمیشه اسمش رو یه مدل کلاه برداری گذاشت ؟
کاری به این دوستمون ندارم چون ایشون رو نمیشناسم و صحت گفته های شما فعلا در حد ادعا شما هست

novinvps.com
October 1st, 2015, 15:17
با سلام خدمت همکاران.

سلام
جناب سنجری
بنده تعجب کردم با توجه به شناختی که از شما دارم چنین اتفاقی برای شما افتاده است .
در یک کار حرفه ای همه چیز باید به موقع منظرم و درست انجام بشه درستشم دریافت هزینه ی به موقع بوده است . همینطور که در اصل حرفه ای گری دیتاسنتر های خارجی به موقع سر وقت انتظار دریافت هزینه رو از سمت شما دارند. تا خللی در سرویس دهی به مشترکینشون بابت مثلا هزینه ی کولو نداشته باشند. شما هم مطمئنا باید به مقع سروقت هزینه رو دریافت کنید تا به موقع بتونید ضرر حتی ۱٪ نکنید. در بهترین حالت شما باید حتی مشترکی که دست بالش تنگ هست ۵۰٪ هزینه رو دریافت کنید بابت نگه داشتن موقتی سرویس فوق.

در مورد همکاران صحبت هم فرمودید بنده کاری به سیاست گذاری هیچ همکاری ندارم و خارج از بحث صحبت های یورو و اختلاف مالیاتی همکاران میتونند و مجاز هستند آتیش به مالشون بزنند بلکه پول اضافه دارند چرا که متعلق به خودشونه ! و اخرشم دودش تو چشم خودشون و مشترک میره.
امیدوارم هیچ وقت شاهد ضرر هیچ همکاری نباشیم

Yas-Host
October 1st, 2015, 15:17
جسارتا جناب سنجری خود شما چی نشده حق کاربری رو ضایع کنید یا درست کار تحویل مشتری ندید؟ این خودش اگر از حد بگذره به نظرتون نمیشه اسمش رو یه مدل کلاه برداری گذاشت ؟
کاری به این دوستمون ندارم چون ایشون رو نمیشناسم و صحت گفته های شما فعلا در حد ادعا شما هست

سلام

اگر کاری از سمت ما برای کاربران انجام نشده یا حقی ضایع شده است یا درست تحویل داده نشده است با ارائه مستندات از واحد مدیریت اقدام بفرمایید مطمئن باشید پیگیری خواهیم کرد و مطمئن باشید 100 تک تومان حرام خوری نخواهیم کرد.

اینکه در این تاپیک که مربوط به مورد دیگری است در حال ماهی گرفتن در آب گل آلود هستید کار درستی نیست

موفق باشید.

Computer
October 1st, 2015, 15:20
سلام
از این مشکلات برای بنده نیز پیش امده است
و الان کاربر چندین ماه هستش که میگه وام گرفتم حسابم رو بستن
مبلغ بدهی کاربر 1 میلیون 372 هزار تومان می باشد
که بخاطر ایشون من نیز همین مقدار رو ضرر کردم
بهترین راه حل بعد از اتمام سر رسید سرور و سرویس غیر فعال گردد
و از اون بهتر شکایت هستش ! دلیل اشنایی چندین ساله اعتماد کردم و این بلا سرم اومد

saeed1988m
October 1st, 2015, 15:22
سلام

اگر کاری از سمت ما برای کاربران انجام نشده یا حقی ضایع شده است یا درست تحویل داده نشده است با ارائه مستندات از واحد مدیریت اقدام بفرمایید مطمئن باشید پیگیری خواهیم کرد و مطمئن باشید 100 تک تومان حرام خوری نخواهیم کرد.

اینکه در این تاپیک که مربوط به مورد دیگری است در حال ماهی گرفتن در آب گل آلود هستید کار درستی نیست

موفق باشید.

عزیز دلمی شما
بنده از آب گل آلود ماهی میگیرم ؟ کار شما درست بود؟
مستندات به نظم اصلا نیاز نباشه اینقدر منو خوب میشناسی و پروژه ای که دادیم دستتون بنده رکورد طولانی ترین تیکت واحد پشتیبانی شما رو دارم فکر کنم قشنگ یادتون هست بنده کی هستم مرادی هستم عزیزدلم حالا مستندات نیازه باز ؟
اگرم دیدی اینجا میگم خدمت شما هدفم چیز دیگری هست بدونید از هر دستی بدید از همون دستم میگیرید ما وقتی به مشکلی برمیخوریم فقط شاکی میشیم یعنی لحظه ای به این فکر نیمکنیم شاید جایی حقی از کسی ضایع شده یا حقی ناحق شده و این مورد تاوان این اشتباهات باشه
بعدشم بنده با چی تیکت بدم شما بزرگوار اکانت بنده رو مسدود یا حذف کردید در سایتتون دوباره بسازم حذف نکنین دوباره حیف رکورد تیکت نبود وجدانا!!!!!!؟؟؟؟

iwpanel
October 1st, 2015, 15:24
سلام
از این مشکلات برای بنده نیز پیش امده است
و الان کاربر چندین ماه هستش که میگه وام گرفتم حسابم رو بستن
مبلغ بدهی کاربر 1 میلیون 372 هزار تومان می باشد
که بخاطر ایشون من نیز همین مقدار رو ضرر کردم
بهترین راه حل بعد از اتمام سر رسید سرور و سرویس غیر فعال گردد
و از اون بهتر شکایت هستش ! دلیل اشنایی چندین ساله اعتماد کردم و این بلا سرم اومد

عزیز شما که خوبه ما 8،700،000 سرور روی هواست اونم برای مشتری که ارتباط خیلی نزدیک داشتیم و خیلی کارا انجام دادیم براشون

[E2]
October 1st, 2015, 17:53
سلام،

5 سال پیش به این نتیجه رسیدم : در هر کاری که وارد میشی برای خودت چهارچوب و قوانین مشخص کن، برای عزیز ترین افراد زندگیت هم از چهار چوب قوانین خودت خارج نشو.
منظم و دقیق کار کن ، وقت با ارزش ترین چیز در جهان است.

پیروز باشید.

amrdata
October 1st, 2015, 18:10
اگر کاربر خودشون بودن بهتر بود
بدون حضور کاربر قضاوت درست نیست
درسته ما همه تو کار هاستینگ هستیم اما دلیل بر این نیست حتما حق با هاستینگ باشه
آقای سنجری بهتر هست در چنین مواردی بیش از یک روز مهلت داده نشه
منظورم کلی هست و شخص آقای سنجری نیست امیدوارم آقای سنجری به خاطر این حرفم ناراحت نشن

- - - Updated - - -

البته اینم بگم با شناختی که از آقای سنجری دارم ایشون کاملا تایید میشن

مینا-صیفی
October 1st, 2015, 19:59
کلا چرخه این دنیا و طبیعت برعکس هست به کسی خوبی کنی برعکس درمیاد ....
من اقای سنجری را میشناسم که این 3 ویژگی را دارد اعتبار - اطمینان - اعتماد دوستان من نه مشتری ایشونم نه دوست ایشون اما میشناسم که این 3 مورد در وجود این شخص هست . با توجه به ضمینه قبلی اعتمادی که در پرداخت منظم پی در پی از سمت مشتری داشت ایشون اعتماد کرد شاید ما هم بودیم میکریم ؟ اما تا چه قدر ؟ فوق فوق ما چند روز که ببینیم داره ضرر میزنه سرور را Down By For Ever میکردیم اما اقای سنجری بیش از اعتماد وی 20روز با بیشتر ضرر خوردن نمیخوایم داغ مشکل را بیشتر کنیم اما اشتباه خودتون هست که قوانین خودتون و قوانین این شغل را رعایت نکردید که جریمش هم دیدید انشالاه دیگر پیش نیاد برای هیچکس با تشکر.

tafakor
October 1st, 2015, 20:12
کلا چرخه این دنیا و طبیعت برعکس هست به کسی خوبی کنی برعکس درمیاد ....
من اقای سنجری را میشناسم که این 3 ویژگی را دارد اعتبار - اطمینان - اعتماد دوستان من نه مشتری ایشونم نه دوست ایشون اما میشناسم که این 3 مورد در وجود این شخص هست . با توجه به ضمینه قبلی اعتمادی که در پرداخت منظم پی در پی از سمت مشتری داشت ایشون اعتماد کرد شاید ما هم بودیم میکریم ؟ اما تا چه قدر ؟ فوق فوق ما چند روز که ببینیم داره ضرر میزنه سرور را Down By For Ever میکردیم اما اقای سنجری بیش از اعتماد وی 20روز با بیشتر ضرر خوردن نمیخوایم داغ مشکل را بیشتر کنیم اما اشتباه خودتون هست که قوانین خودتون و قوانین این شغل را رعایت نکردید که جریمش هم دیدید انشالاه دیگر پیش نیاد برای هیچکس با تشکر.

درود
همه مثل هم نیستند هرکسی ممکن هست اشتباه کند و همینطور همه بد یا همه خوب نیستند تو این زمونه ( چه مجازی و چه در دنیای بیرون از مجازی ) قطعا هنوز انسان هایی هستند که شاید دچار مشکل شوند و بعداز اون 20 روزی که یاسین جان زمان دادند پرداخت کردند . دیگه خب واقعا به جناب سنجری هم حق داد دید ایشون نسبت به مشتری چند ماهشون مثبت بوده که بعداز چند ماه جواب منفی گرفتند ممکن هست برای همه ی ما با مبالغ کوچک یا بزرگ این اشتباه صورت بگیره و این جای تاسف داره که با این همه خوبی از جانب یاسین عزیز باز این اتفاق رخ داده انشالله که طرف مذکور متوجه اشتباه خودش شده باشه و همینطور همه افراد این قبیل تا همکاران تاوان اشتباه اون هارو ندهند .

eramserver
October 1st, 2015, 20:18
به نظرم کار درستی کردی یاسین جان ، شما بیش از حد هم بهشون زمان دادید ; از این مشتری ها و همکار ها هم کم نیستند.

GREAT
October 1st, 2015, 20:23
با سلام خدمت همکاران.

حقیقتا باورم نمیشد سر یاسین سنجری کلاه بره!!!
اینجور مشتریا زیاد به ما خوردن ولی یک کلام
ن

delta
October 1st, 2015, 20:59
یکی به من بگه سرور قسطی دیگه چیه؟؟ :d تو این همه سال ندیده بودم...میدونستم میدند wht رو اباد میکرم :d

farmanrava
October 2nd, 2015, 15:15
یاسین جان دیگه از شما با این همه سابقه اینطور ضرر دادن بعیده داداش گلم ... آخه دل رحمی چه قدر ؟ مهلت یک روز ، دو روز ، پنج روز ! آخه بیست روز ؟
امیدوارم که دیگه از این مشکلات برات پیش نیاد و این مشکلات هم باعث نشه که رحم و گذشتت کم بشه ... آرزوی موفقیت دارم برات

یا حق

Marketer
October 2nd, 2015, 16:42
تا 2 روز باید مهلت میدادید بعد 2 روز سرویس مورد نظر رو مسدود میکردید

Pars98
October 2nd, 2015, 16:51
تا 2 روز باید مهلت میدادید بعد 2 روز سرویس مورد نظر رو مسدود میکردید

دوست من فکر کنم تاپیک رو با حوصله نخوندید.
اینطور که پست نخست ذکر کردند مدت 20 روز از زمات تمدید گذشته بوده ، شما میگید 2 روز !

host-net
October 2nd, 2015, 19:00
درود و احترام
جناب سنجری اگر بستید دیر عمل کردین و اشتباه کردین که وقت دادین
کاربر باید موقع سر رسید پرداخت کنه مهلت هم خواست اشکال نداره دو روز خود دیتا سنتر وقت میده شماهم بگید دو روز بعدش کنسل

این حرفم با تمامی دوستان و همکاران هست
از بابت اینکه این اتفاقات هم رخ میده ، مقصر همه دوستان عزیز انجمن هستن
چرا؟
جدا کاربران رو لوس کردین طرف هر چی بخواد هر افری بده بهش سرویس میدن
این موضوع هر روز داره بدترو بدتر میشه
ولی سرور اقساطی و ارزانی های بی جهت و لایسنس های ک رک شده رو نباید توی کارتون بیارید
از نظر اینکه مالیات بعضیا نمیگیرن هم عرض کنم از امریکا یا کشور هایی که مالیات بهشون نمیخوره اطلاعات دارن این مورد استثنا هست

از اینکه یک موضوع دیگر روهم قاطی این موضوع کردم عذر میخوام ولی خب جایی نبود که بیام بگم و همینطور زیاد دنبال حاشیه نیستم و خوشمم نمیاد بحث بیخودی بشه ولی موارد گفته شده باعث افت پیشرفت میشه

پیروز باشید

spsgorgan
October 2nd, 2015, 19:25
هر وقت یک دیتاسنتر خارجی از این مهلت ها به کاربران داد ما هم باید بدیم.پرداخت باید سر موقع باشه.

Yas-Host
October 2nd, 2015, 21:17
جدا کاربران رو لوس کردین طرف هر چی بخواد هر افری بده بهش سرویس میدن

تیکت چند ساعت پیش یک کاربر در سایت ما :

رم 2 گیگ تا 3 گیگ
سی پی یو اختصاصی 2 تا 3 مگاهرتز
هارد 200 گیگ
لطفا فاکتور کنید پرداخت نمایم
30 بیشتر هم نمیدم

حرفی برای گفتن نمیزارند باقی افراد.

وقتی فردی با 260 هزار تومان یک سرور مارکتی هتزنر با 16 آی پی تهیه می کند و سرور 100 گیگابایت را 7 هزار تومان به فروش می رساند از این دسته تیکت ها برای همه همکاران ارسال خواهد شد!!!

xphost
October 2nd, 2015, 22:06
تیکت چند ساعت پیش یک کاربر در سایت ما :

حرفی برای گفتن نمیزارند باقی افراد.

وقتی فردی با 260 هزار تومان یک سرور مارکتی هتزنر با 16 آی پی تهیه می کند و سرور 100 گیگابایت را 7 هزار تومان به فروش می رساند از این دسته تیکت ها برای همه همکاران ارسال خواهد شد!!!

برادرم این که خیلی خوبه
مشتری سرور خریده گفتیم 15 روز سی پنل تریال میده
بعد که لایسنس تموم شده تیکت زده میگه من 30 روزه سرور خریدم چرا سی پنلم خراب شده:78:

Marketer
October 2nd, 2015, 22:53
دوست من فکر کنم تاپیک رو با حوصله نخوندید.
اینطور که پست نخست ذکر کردند مدت 20 روز از زمات تمدید گذشته بوده ، شما میگید 2 روز !

نه عزیز منظورم این بود که مهلت به کاربر 2 روز باشه نه 20 روز !

باید تا 2 روز مهلت میداد بعدش اکانت رو می بست

#elahe#
October 15th, 2015, 18:19
آقایون این چیزها رو پابلیک نکنید
من یوزری که چند ساله هزینه های هاست و سرور و . . . رو سرماه داده ام واسم بدآموزی داره این چیزا :d
من هم الان یاد گرفتم

da6276
October 21st, 2015, 17:30
درود
این مورد واقعا کلافه کننده هست بنده هم سر این موضوع اوایل خیلی ضرر کردم ، بنده الان برای سرور اختصاصی هیچ مهلتی نمیدم و باید سر موعد فاکتورش رو پرداخت کنه ولی برای سرور مجازی زیاد سختگیری نمیکنم و با هماهنگی باز میکنم. یاسین جان پیشنهاد میکنم شما هم برای سرور اختصاصی با هیچکس تعارف نداشته باشید ، اگر کاربر هم منطقی باشه درک میکنه و ممکنه اولش ناراحت هم بشه ولی برای ماه های آینده حساب کتابش رو درست میکنه و به موقع پرداخت میکنه.