PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The connection was reset روی های وب

yashar313
October 1st, 2015, 11:40
سلام
مدت دو ماهه که روی سرویس های وب (hiweb) یه مشکل اساسی و لاینحل داریم مشکل به این شکل هست که حین استفاده از پورت 80 برای باز کردن صفحات وب ارور های زیر رو دیافت میکنیم
firefox
The connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
If your computer or network is protected by a firewall or *****, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

در مرورگرهای دیگه این ارور به شکلهای متفاوتی نمایش داده میشه

مسئله ازین قراره که کانکش ما روی پرتکل http و دارپ میشه!
با پشتبانی های وب تماس گرفته شد و مسئله بارها و بارها مطرح شد که هر بار این قضیه رو به نویز خطر ربط دادن در حالی که نویز همه پروتکل ها رو مختل میکنه و نه فقط http رو!!! حال این که ما پینگ پیوسته و خیلی خوبی داریم!
این مشکل روی اینترنت خونه ما
روی اینترنت دفتر کارمون که دیوار به دیوار مخابرات هست و بسسسسیار باکیفیته
دفتر کار دوم که اون هم کیفیت خط نسبتا خوبی داره
توی خونه دوستمون
هم وجود داره
و اون روز یه کافی نتی رفته بودم دیدم با پشتیبانی های وب راجع به همین مسئله داره صحبت میکنه :71:
ظاهرا های وب توی کرج این مشکل رو داره

مسئله مزمن هست هر گاه سایتی با این مشکل مواجه میشه بعد از 5-6 بار کنترل اف 5 زدن بر طرف میشه در حای که اینترنت کاملا وصل هست
ضمنا از اینترنت زیر ساخت هم نیست چرا که من این ارور رو روی صفحه *****ینگ هم دیدم! یعنی صفحه ***** رو میخواهیم باز کنیم با این ارور موجه میشیم!
ویندوز هم عوض کردیم درست نشد!
مودم رو عوض کردیم درست نشد!
کامپیوتر رو عوض کردیم درست نشد!
اسپلیتر رو عوض کردیم درست نشد!
همه تلفن ها رو از خط جدا کردیم و مستقیم تلفن رو به مودم وصل کردیم درست نشد!
شرکت های وب مستقیم خط ما رو از مخابرات بررسی کرد درست نشد!
Teamveiwer دادیم به کارمنداس های وب دستگاری کردن سیستم ها رو درست نشد!
dns ها رو عوض کردیم و ... ردست نشد!
من عقلم میگه این مشکل به روترها و کانفیگ های داخلی خود های وب ربط داره

خوب دوستان دیگه هم اگه توی کرج با این مشکل رو برو هستن اینجا مسئله رو عنوان کنن

- - - Updated - - -

ذکر این نکته رو فراموش کردم که با استفاده از هرگونه چییییزشکن مشکل کامل برطرف میشه

- - - Updated - - -

همین ارور در opera

This webpage is not available

The connection to www.bulksms.com (http://www.bulksms.com) was interrupted.
Check your internet connection.

Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.

Allow Opera to access the network in your firewall or antivirus settings.

If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.

If you use a ***** server...

Check your ***** settings or contact your network administrator to make sure the ***** server is working. If you don't believe you should be using a ***** server: Go to the Opera menu > Settings > Change ***** settings... > LAN Settings and deselect "Use a ***** server for your LAN".

nginxweb
October 1st, 2015, 12:05
بله این مشکل را ما نیز داریم و بارها پشتیبانی بررسی کرده اما نتونستن جل کنن و کاملا مشکل هستش مشکل از سمت dns server های وب و کش سروری هستش که سر راه گذاشن چوت تا vp-n وصل میکنید مشکل حل میشه... باارها trace کردن اما حل نشد که نشد و اخیرا این مشکل بسیار زیاد شده است و گاهی برای باز شدن باید بارها cytl+f5 را بزنیم

Computer
October 1st, 2015, 12:14
سلام
بنده این مشکل رو در مخابرات دارم !
هر بار که با پشتیبانی تماس گرفتم یه چیزی گفتن که اصلا ربطی به موضوع بنده نداشت
فقط میگن ping 8.8.8.8 بگیرید :\

us12
October 1st, 2015, 12:24
داخل مودم dns ست کنید مشکل حل میشود .

Primary DNS server: 8.8.8.8
Secondary DNS server: 4.2.2.4

حتما باید داخل مودم ست کنید ، ست کردن در ویندوز روی کانکشن lan نتیجه ندارد .

nginxweb
October 1st, 2015, 12:24
سلام
بنده این مشکل رو در مخابرات دارم !
هر بار که با پشتیبانی تماس گرفتم یه چیزی گفتن که اصلا ربطی به موضوع بنده نداشت
فقط میگن ping 8.8.8.8 بگیرید :\

روی های وب این مسئله خیلی زیاد شده و حتی تست dns های google - open dns و.. نیز مشکل را حل نکرد

Computer
October 1st, 2015, 12:27

این مورد رو نیز بنده انجام دادم
حتی کارشناس خودشون نیز اومد تایید کرد که مشکل داره و بار ها پورت بنده رو تغییر دادن اما حل نشد

nginxweb
October 1st, 2015, 12:27

خیر دوست من مشکلی را حل نمیکند چون خیلی اوقات حتی پینگ به 8.8.8.8 قطع میشود و اگر ست کنید باعث میشه در اون لحظه هیچ سایتی را نتوانید باز کنید.. مشکل فراتر تغییر dns و آیپی هستش. ساپورتشون ساعتها روی سیستم ما بصورت ریموت کار کرد اما نتیجه ای نگفرت و تنها کاری که بلد هستند trace گرفتتن هستش و متاسفانه دانش فنی کافی ندارند و البته حق هم دارند چون مشکلات کلی شبکه از دست آنها خارج هستش...
های وب پینگ بالایی نیز دارد مثلا روی شرکت پارس انلان ما پینگ به سرور آلمان روی 130 میلی ثانیه هستش اما روی های در بهترین حالت روی+200 میلی ثانیه میباشد

amin0181
October 1st, 2015, 14:29
dns ها رو تغییر بدین
از dns های مخابرات و یا پارس آنلاین و یا یکی از isp های داخلی استفاده کنید

yashar313
October 1st, 2015, 15:52
به دی ان اس ها ربطی نداره ما هم مودم و هم کامپیوتر و هم ... همه رو 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و 4.2.2.3 و همچنین dnsهای hiweb و ... همه رو ست کردیم و تست کردیم و مشکل حل نشد! و بصورت مزمن این مشکل وجود داره و گاهی به قدری زیاد میشه که واقعا اعصاب آدم رو سوهان میکشه!
دوستانی که این مشکل رو دارن بفرمایند که از کجا سرویس میگیرند و توی چه شهری هستن شاید اینطوری تونستیم علت رو تشخیص بدیم

n4ser
October 1st, 2015, 21:24
همین مشکل رو شبکه 3g ایرانسل داریم علت رو نفهمیدنم چیه اما فقط رو 3g اینجوریه چک کردم دیدن پینگ مثل یویو هست بالانس خیلی شدیدی داره مثلا از 500 یک دفعه میره رو هزار برمیگرده هنوز نفهمیدم دقیقا دلیلش چیه........

menalgeya
October 1st, 2015, 21:32
منم همین مشکل رو دارم

برای بازکردن هر سایتی باید 100 بار رفرش کنم :-s

Sajad
October 1st, 2015, 21:34
در صورت امکان تیم‌ویور ارسال کنید تا بررسی کنم براتون.

JeyServer
October 2nd, 2015, 18:38
ما هم مشکل مشابه رو با های وب داریم،
با پشتیبانی تماس گرفتیم،dns های مطمئن تنظیم کردیم، با دستگاه ها و مرورگر های مختلف همین مشکل پایدار هست.
و البته با اتصال به پررروووکسسی مشکل حل میشه.

xwoman2
October 2nd, 2015, 19:14
دوستان
این قضیه هیچ ربطی به دی ان اس نداره.چون اصلا روی LOOK up نمی مونه.در حالت connecting می میونه و وصل نمیشه.بنده روی مخابرات هم همین مشکل رو دارم.
راه حلشم وی پی ان هست.یه وی پی ان ایران بگیرید مشکل حل میشه

Sajad
October 2nd, 2015, 19:17
دوستانی که این مشکل رو دارید وضعیت مودم را در حالت bridge قرار بدید و چند ساعت با broadband connection تست کنید ببینید مشکل حل میشه ؟ نتیجه را بگید شاید بتونم مشکل را حدس بزنم.

smhnw
October 2nd, 2015, 19:42
اقایون در کل های وب یه چیز مزخرفی شده ! ( شایدم قبلا بوده ما خبر نداشتیم )

اولا که تمام شرکتا سرویسای حجمیشونو تا جایی که خط میکشه رایگان اپ میکنن که اینا میگن هرچی خریدینه !

دوما میگیم قطعی چرا اینقدر میگن خط شما نویز داره ! مغازه که فاصله نه چندانی با خونه داره شاتله و اصلا نه قطعی و نه افت سرعت نداشته !!!

جالب تر اینجاس وقتی میگن واسه تست سرعت سایت خودشون که فایلاشون توش اپلوده Inja (http://downloads.hiweb.ir/) که خداروشکر بیشتر وقتام فایلی ازش دانلود نمیشه !

پشتیبانی میگیم دانلود نمیشه میگه غیر ممکنه تیم ویویر میگیره میاد میبینه دانلود نمیشه جلوش میزنم از سایتای دیگه دانلود میشه هیچی نمیگه !

جریان تموم شدن حجمم که مثل همیشه هستش

لاقالش قبلا که خونه پارس انلاین بود یه ماهه با 10 گیگ که میخریدیم خیلی کم پیش میومد حجم تموم کنیم الان چه بخوای چه نخوای باید ماهی 32 ت بدی فشفشه خالیش ( اگر از حجم معمولی بخواین استفاده کنین که خدا تومن باس بدیم )

یه سرعت 4 مگم که باس باید کلی بدیم بهشون !!! تازه زور ادم همینجا در میاد میگن 4 مگ حداکثر سرعتتون دیگه باید 400 کیلوبایت باشه ! میگم ببخشیدا حداقل یا حداکثرش ؟

AhrimanSefid
October 3rd, 2015, 00:28
سلام
من هم سرعتم 2 مگه همین مشکل دارم
پارس آنلاین دارم.

Cancerr
October 3rd, 2015, 12:59
سلام من همین مشکل رو دارم در چندجا که از های وب گرفتم

yashar313
October 3rd, 2015, 17:37
تا اینجاش معلوم شد که چند تا isp درگیر این مشکل هستند.

a970
October 3rd, 2015, 20:46
از اردیبهشت ما شدیدا hiweb خراب شده
اصلا stable نیست ، مرتبا کندی سرعت ، قطعی ها کوچک زیاد ، اینترانت شدن (!) و...

این مشکلی که می فرمایید منم دارم

Marketer
October 3rd, 2015, 21:00
احتمالا مشکل به صورت سراسری هستش لطفا کسایی که از isp های اسیاتک و مکس نت اینا استفاده میکنند هم مطرح کنن بیبنیم مشکل از های وب هستش یا کلی هستش

InterServer.ir
October 3rd, 2015, 21:29
سلام

مخابرات قزوین معمولا نسبت به دیگر آی اس پی ها کمتر درگیر مشکلات سراسری میشه از پریروز برای اکثر سایت ها ارور 404 میده.

مشکل اصلی از زیر ساخت هست و از چند هفته پیش شروع شده و این چند روز به اوج خودش رسیده ولی چرا مشکل رو حل نمی کنند جای سواله!

Sajad
October 4th, 2015, 01:31
هیچ کدوم از دوستان در حالت bridge تست کردند ؟؟؟

yashar313
October 4th, 2015, 12:04
سلام

مخابرات قزوین معمولا نسبت به دیگر آی اس پی ها کمتر درگیر مشکلات سراسری میشه از پریروز برای اکثر سایت ها ارور 404 میده.

مشکل اصلی از زیر ساخت هست و از چند هفته پیش شروع شده و این چند روز به اوج خودش رسیده ولی چرا مشکل رو حل نمی کنند جای سواله!
مردم موش آزمایشگاهی هستن. اینترنت هم اسباب بازیه... میخوای بخوا نمیخوای نخواه... اینه برخورده سازمان های دولتی! البته این تاپیک برای ببرسی دقیق این مشکل ایجاد شده وگرنه حررررف زیاده
فعلا میتونید از چیزشکن استفاده کنید تا ببینیم کی درست میشه!

- - - Updated - - -

الان خواستم وارد سایت Tabnak.ir بشم که سرورش داخل ایرانه که ارور connection was reset داد!
حتی سایت webhostingtalk رو هم نتونستمبدون چیزشکن وارد بشم

nginxweb
October 6th, 2015, 11:59
مشکلات اخیر های وب متاسفانه همه گیر شده است این مشکلات شامل:

1- ping time بالا نسبت به بقیه شرکت ها (اکثرا پینگ بالای 200 میباشد به مثلا ایپی آلمان)
2- قطعی های کوچک روزانه که باعث اختلال در کار میشه و اخیرا زیاد شده و باعث عدم stabllity در کار شده است
3- مشکل connection was reset و باز کردن گاها سایت ها که باید دهها بار ریفرش شود تا باز شود که حتی با ساعت ها بررسی پشتیبان های وب مشکل حل نشد

تنها حسن های وب ترافیک ارزان در بسته های فشفشه میباشد حسن دیگری ندیدم

mohandes alipor
March 2nd, 2016, 17:38
سلام بچه ها ببخشید تاپیک 4 ماه پیش رو بالا میارم ولی خدایی این مشکل The connection was reset رو اعصاب منه الا 10 روز شایدم بیشتره که این مشکل گریبان گیر من شده سایت اصلا باز نمیشه بعضی سایت ها زود باز میشه بعضی سایت ها رو باید چندین بار رفرش کنی باز شه بعضی وقتا هم با رفرشم باز نمیشه همه کار کردم حل نشد به غیر از شیلتر شکن راه دیگه ای هست که این مشکل رو کاملا ریشه کن کرد به پشتبانی زنگ زدم میگه 8.8.8.8 رو تو دی ان اس ست کن این کارو هم کردم بازم مشکل حل نشده واقعا خیلی اذیت میکنه علت چیه راه حل چیه لطفا راهنمایی کنید

InterServer.ir
March 2nd, 2016, 17:42
سلام بچه ها ببخشید تاپیک 4 ماه پیش رو بالا میارم ولی خدایی این مشکل The connection was reset رو اعصاب منه الا 10 روز شایدم بیشتره که این مشکل گریبان گیر من شده سایت اصلا باز نمیشه بعضی سایت ها زود باز میشه بعضی سایت ها رو باید چندین بار رفرش کنی باز شه بعضی وقتا هم با رفرشم باز نمیشه همه کار کردم حل نشد به غیر از شیلتر شکن راه دیگه ای هست که این مشکل رو کاملا ریشه کن کرد به پشتبانی زنگ زدم میگه 8.8.8.8 رو تو دی ان اس ست کن این کارو هم کردم بازم مشکل حل نشده واقعا خیلی اذیت میکنه علت چیه راه حل چیه لطفا راهنمایی کنید

سلام

یه سرور مجازی ارزان بگیرین از آلمان یا ... ccpro-xy نصب کنید با سرویس https وصل شید اکی میشه از ***** هم نمیگذره و کل مشکلات مربوط به کانکشن ریست و اس اس ال حل میشه

فعلا باید با کانکشن ریست ساخت انتخاب دیگه ای نداریم

iHSG
March 2nd, 2016, 17:58
سلام
من این مشکل رو فقط تو سرویس نامحدود مخابرات داشتم (همین پشت سر هم Ctrl+F5 زدن برای باز شدن یه سایت).
اما از شرکت های پارس آنلاین، آسیاتک و پیشگامان اینترنت داشتم هیچ کدوم این مشکل رو نداشتن.
های وب که من تا آمدم بگیرم اختلالی در شبکه شون ایجاد شد و ما رو نزدیک 2 هفته بی اینترنت گذاشت منم خسته شدم گفتم جمع آوری کنید و پول منو بدید اونا هم پول که ندادن هیچ سر جمع آوری کردن باز 1 هفته دیگه منو الاف کردن چون اپراتور هاشون میگفتن ما اصلاً جمع آوری نمیکنیم تا اینکه با شکایت به مخابرات و هر روز پیگیری و داد و بی داد درخواست جمع آوری رو ارسال کردن تازه به دروغ میگن درخواست جمع آوری ارسال بشه یکی دو روز طول میکشه برسه به مخابرات در صورتی که از مرکز مخابراتی پرسیدم میگه 2 ساعته میاد رو سیستم ما.
کلاً از های وب راضی نبودم و نخواهم بود مبلغ 32600 تومان من هم خورد با اینکه مبلغ زیادی نیست اما هنوز که هنوزه میگم حرومشون باشه چون مطمئناً با خیلی های دیگه این کار رو کردن.

yashar313
April 28th, 2016, 03:06
من دلیل مشکل رو فهمیدم