PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن های بزرگ و شبکه های اجتماعی چگونه ثبت و اختصاصی می شوند؟

سیدرضا بازیار
October 1st, 2015, 11:35
اگه شما بخواید یه شبکه اجتماعی بزرگ مثل فیس نما یا انجمن بزرگ مثل انجمن فناوری اطلاعات ایران بسازید کجا میتونید اون رو ثبت کنید؟
چیکار کنیم که یه انجمن کاربر محور ثبت بشه و دیگه کسی نتونه با اون نام انجمن بسازه؟ (مثلا کسی نتونه به نام فیس نما شبکه اجتماعی بسازه)

میخوام یه انجمن تخصصی واسه شهرستانم بسازم اما میگن باید حتما ثبت بشه که کسی نتونه با این نام انجمن بسازه. حالا چیکار کنم؟

mohsen_sh
October 1st, 2015, 11:43
والا من انجمن داشتم!
با اسم منم زدن!

ساماندهی بزن شاید تاثیر داشته باشه

سیدرضا بازیار
October 1st, 2015, 11:48
والا من انجمن داشتم!
با اسم منم زدن!

ساماندهی بزن شاید تاثیر داشته باشه

انجمن ما یه اسپانسر داره که میگه فقط در صورتی هزینه انجمن رو پرداخت میکنه که ثبت بشه و کسی نتونه بجز ما با این نام فعالیت کنه!

shivahost
October 1st, 2015, 13:05
انجمن ما یه اسپانسر داره که میگه فقط در صورتی هزینه انجمن رو پرداخت میکنه که ثبت بشه و کسی نتونه بجز ما با این نام فعالیت کنه!

بهش بگو: اینجا ایرانه، شوخی نیستش! خبری از گل و بستنی چوبی نیستش!

- - - Updated - - -

ولی در کل فکر کنم بتونید ثبت برند کتید!

سیدرضا بازیار
October 1st, 2015, 13:23
بهش بگو: اینجا ایرانه، شوخی نیستش! خبری از گل و بستنی چوبی نیستش!

- - - Updated - - -

ولی در کل فکر کنم بتونید ثبت برند کتید!

اگه ثبت برند بشه دیگه کسی نمیتونه از نامش استفاده کنه؟ (مثلا کسی نتونه چیزی به نام فیس نما بسازه)
انجمن لوگو اختصاصی هم داره!

pardazonline
October 1st, 2015, 13:28
درود ، دوست عزیز و گرامی فک میکنم شما اگر جایی هم ثبت کنید ، اینجا ایران هست و اگر هم بخواید رسیدگی کنید باید همه جوره مصیبت بکشید .
اگر میخواید کامل با اطمینان این کار رو انجام بدید .
1. تو اسناد نام خودتون رو ثبت کنید .
2 تو ساماندهی ثبت کنید .
موفق باشید .

- - - Updated - - -

درود ، دوست عزیز و گرامی فک میکنم شما اگر جایی هم ثبت کنید ، اینجا ایران هست و اگر هم بخواید رسیدگی کنید باید همه جوره مصیبت بکشید .
2 تو ساماندهی ثبت کنید .
موفق باشید .

سیدرضا بازیار
October 1st, 2015, 13:57
2 تو ساماندهی ثبت کنید .
موفق باشید .

انجمن رو توی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت کردم اما بهم مجوز نمیدن
پیام وزارت فرهنگ و ارشاد به من: سایت شما ثبت است اما گواهی به سایت کاربر محور داده نمی شود

- - - Updated - - -

اسناد کجاس؟ چطوری ثبت کنم؟

isn
October 1st, 2015, 14:04
دوست عزیز بهترین کار زدن شرکت و ثبت برند و عضویت در چندین بخش دیگر است

که متاسفانه شرکت زدن شاید مشکل ایجاد نکنه ولی گرفتن مجوز های بعدش خیلی دردسر دارد . ( اگر اشتباه نکنم برای مجوز ارشاد نیاز به مدرک تحصیلی لیسانس و ... دارید )

سیدرضا بازیار
October 1st, 2015, 14:08
دوست عزیز بهترین کار زدن شرکت و ثبت برند و عضویت در چندین بخش دیگر است

که متاسفانه شرکت زدن شاید مشکل ایجاد نکنه ولی گرفتن مجوز های بعدش خیلی دردسر دارد . ( اگر اشتباه نکنم برای مجوز ارشاد نیاز به مدرک تحصیلی لیسانس و ... دارید )

انجمنی که میخوایم بسازیم زیر نظر دانشجو ها هست. هیچ کس لیسانس و کارت پایان خدمت نداره و همه دانشجو هستن و انجمن هم کاربر محور!

shivahost
October 1st, 2015, 14:16
ثبت برند کنید، و با قدرت یک متن در جایی از سایت خود بنویسید که پیگیری قانونی داره!

- - - Updated - - -

حالا ثبت شرکت و برند هم ساده نیست و نام و لوگوی شما باید شرایطی داشته باشه...

سیدرضا بازیار
October 1st, 2015, 14:19
ثبت برند کنید، و با قدرت یک متن در جایی از سایت خود بنویسید که پیگیری قانونی داره!

- - - Updated - - -

حالا ثبت شرکت و برند هم ساده نیست و نام و لوگوی شما باید شرایطی داشته باشه...

این انجمنی هست که میخوام راه اندازی کنم
kazeroon.org

شرکت رو که نمیتونیم ثبت کنیم... (البته یه شرکت داریم که مربوط به طراحی وب و... نیست و فعالیت جداگانه ای دارد)
چطوری ثبت برند کنیم؟ ثبت برند این سایت مشکل خاصی نداره؟

shivahost
October 1st, 2015, 14:23
شما یک شرکت دارید، برای ثبت این برند زیر مجموعه شرکتتون اقدام کنید، البته اگر نام کازرون رو قبول کنند و قبلا شخص دیگری نگرفته باشه! صحبتی از اینکه این برند برای سایت ثبت میشه نکنید!

سیدرضا بازیار
October 1st, 2015, 15:56
شما یک شرکت دارید، برای ثبت این برند زیر مجموعه شرکتتون اقدام کنید، البته اگر نام کازرون رو قبول کنند و قبلا شخص دیگری نگرفته باشه! صحبتی از اینکه این برند برای سایت ثبت میشه نکنید!

میشه انجمن تخصصی رو در یه شرکت برق رسانی ثبت کرد؟ (یه شرکت برق رسانی داریم...)
در آینده که یه شرکت ساختم میشه از این شرکت به شرکت خودم انتقالش بدم؟

shivahost
October 1st, 2015, 16:29
میشه انجمن تخصصی رو در یه شرکت برق رسانی ثبت کرد؟ (یه شرکت برق رسانی داریم...)
در آینده که یه شرکت ساختم میشه از این شرکت به شرکت خودم انتقالش بدم؟

شما انجمن رو ثبت نکنید، برند و لوگو رو ثبت کنید! شدنیه! و بعدا قابل انتقال هم هست.