PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارک دامین با dns جدا

k-pax
September 30th, 2015, 11:34
سلام
من یه دامین دارم مثلا site1.ir که دامین من هستش و dns اون هم ns1.site1.ir و ns1.site1.ir هستش
در حالات عادی اگه بخوام دامین site-2.ir رو پارک کنم میرم توی نیک و dns سایت2 رو روی ns1.site1.ir و ns1.site1.ir تنظیم میکنم و با domain pointer دامین سایت2 رو پارک میکنم
که این حالت عادی بودش

حالا من میخوام دامین site-2.ir با DNS خودش پارک کنم یعنی DNS سایت2 روی توی نیک اینجوری تعریف کنم ns1.site-2.ir و ns1.site-2.ir با همون آیپی سایت اصلی.
اما پارک بشه روی site1.ir !!

وقتی برای site-2.ir whios میگیریم DNS خودش رو نشون بده

کنترل پنل دایرکت ادمین و روی سرور مجازی هستش !
در صورت نیاز امکان اینکه بگم یه آیپی دیگه هم به سرور مجازی اضافه بشه هست چون سرور اختصاصی مال خودمونه

ممنون میشم راهنمایی کنید

lizard.tiny
September 30th, 2015, 11:42
سلام
من یه دامین دارم مثلا site1.ir که دامین من هستش و dns اون هم ns1.site1.ir و ns1.site1.ir هستش
در حالات عادی اگه بخوام دامین site-2.ir رو پارک کنم میرم توی نیک و dns سایت2 رو روی ns1.site1.ir و ns1.site1.ir تنظیم میکنم و با domain pointer دامین سایت2 رو پارک میکنم
که این حالت عادی بودش

حالا من میخوام دامین site-2.ir با DNS خودش پارک کنم یعنی DNS سایت2 روی توی نیک اینجوری تعریف کنم ns1.site-2.ir و ns1.site-2.ir با همون آیپی سایت اصلی.
اما پارک بشه روی site1.ir !!

وقتی برای site-2.ir whios میگیریم DNS خودش رو نشون بده

کنترل پنل دایرکت ادمین و روی سرور مجازی هستش !
در صورت نیاز امکان اینکه بگم یه آیپی دیگه هم به سرور مجازی اضافه بشه هست چون سرور اختصاصی مال خودمونه

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

خیر نیازی نیست! توی پنل Nic دامنه رو روی DNS هایی که میخوایید ذخیره کنید و جلوی هر DNS کافیه IP سرور رو وارد کنید و دامنه رو طبق روال معمول از پنل DirectAdmin پارک کنید

k-pax
September 30th, 2015, 12:38
سپاس

اما وقتی روی سرور اون DNS تعریف نشده چجوری پارک میشه ؟
من توی نیک DNS اینجوری تعریف کردم ns1.site-2.ir و ns2.site-2.ir و آیپی سرور دادم . اما این DNS ها ک روی سرو تعرف نشدن !؟ و با پارک دامین هم DNS تعریف نمیشه .

lizard.tiny
September 30th, 2015, 12:40
سپاس

اما وقتی روی سرور اون dns تعریف نشده چجوری پارک میشه ؟
من توی نیک dns اینجوری تعریف کردم ns1.site-2.ir و ns2.site-2.ir و آیپی سرور دادم . اما این dns ها ک روی سرو تعرف نشدن !؟ و با پارک دامین هم dns تعریف نمیشه .

dns ها نیازی نیست تعریف بشن! مهم اینه که دامنه میره سمت سرور و اون دامنه روی سرور تعریف شده باشه, اگه اون dns ها روی تون سرور تعریف نشه مشکلی پیش نمیاد و سایت باز میشه

k-pax
September 30th, 2015, 13:49
اسپاس
اینجوری میشه اما اگه از طریق سایت intodns چک بشه مشخص میشه DNS اصلی چی هستش

من میخوام قابل پیگیری نباشه

lizard.tiny
September 30th, 2015, 13:51
اسپاس
اینجوری میشه اما اگه از طریق سایت intodns چک بشه مشخص میشه DNS اصلی چی هستش

من میخوام قابل پیگیری نباشه

واسه اون تنهای راهش اینه که DNS رو تعریف کنید یا از cloudflare.com استفاده کنید که DNS رو مخفی میکنه

k-pax
September 30th, 2015, 13:59
واسه اون تنهای راهش اینه که dns رو تعریف کنید یا از cloudflare.com استفاده کنید که dns رو مخفی میکنه

خب همین میخوام چطوری dns تعریف کنم که مشکل نخوره