PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز 7

کامران غلامی
September 29th, 2015, 21:31
سلام دوستان.بنده لب تاب lenovo ideapad s510pدارموروش ویندوز 7نصب کردم.دوستان میخام بدونم افراد متخصصی که ویندوز نصب میکنند لب تاب را تنظیماتی انجام میدند یا همینطوری سی دی را میزارند نصب میکنن.افراد متخصص رو لب تابای لینو و چطوری ویندوز نصب میکنن.در ضمن ویندوز 7گانفیگ خاصی نداره.من وقتی ویندوز نصب میکنم فقط اپدیت اتومات را غیر فعال میکنم.کار دیگه ای بلد نیستم.باتشکر.

jamal
September 29th, 2015, 22:23
رایانۀ شخصی یا لپ تاپ، سرور نیستش که خواسته باشید اون رو به اون صورت پیکربندی کنید!
نصب ویندوز روی رایانۀ شخصی نیازی به پیکربندی خاصی نداره. همین که بتونید صفحۀ دسکتاپ رو پس از نصب ببینید، یعنی همه چیز تموم شده.

کسانی هم که ویندوز رو برای مشتری هاشون نصب می کنند، فقط مراحل نصب موجود در dvd ویندوز رو پی می گیرند و اگر از نسخه های قدیمی ویندوز استفاده می کنند، بعد از اتمام مراحل نصب ویندوز، درایورهای سخت افزارها رو نصب می کنند که این مورد هم در نسخه های جدید ویندوز نیازی نیست.

البته برای امنیت بیشتر می تونید از دیوار آتش و ضد ویروس هم در کنار اون استفاده کنید که تنظیم کردن اون برنامه هاست که کمی شاید زمان بر باشه!
معمولاً هم افراد با نصب همون نرم افزارها دست از همه چیز می کشند و کاری انجام نمیدن.

GREAT
September 29th, 2015, 22:35
سلام دوستان.بنده لب تاب lenovo ideapad s510pدارموروش ویندوز 7نصب کردم.دوستان میخام بدونم افراد متخصصی که ویندوز نصب میکنند لب تاب را تنظیماتی انجام میدند یا همینطوری سی دی را میزارند نصب میکنن.افراد متخصص رو لب تابای لینو و چطوری ویندوز نصب میکنن.در ضمن ویندوز 7گانفیگ خاصی نداره.من وقتی ویندوز نصب میکنم فقط اپدیت اتومات را غیر فعال میکنم.کار دیگه ای بلد نیستم.باتشکر.

تنظیم خاسی نداره
فقط دیویدی خود لپتاپ شاید نصب نشه!!!

مینا-صیفی
September 29th, 2015, 23:09
سلام شما باید DVD ویندوز 7 را بزارید در لپ تاپ خود سپس به تنظیمات مادربورد برید با کلیک F12 یا Del سپس قسمت Boot را باید CD/DVD قرار بدید سپس Seve و ریستارت میشه بعد دکمه Enter بزنید تا ویندوز از طریق Boot بالا بیاد و در مرحله نصب بره سپس نصب به پایان رسید درایور های مخصوص لپ تاپ و ویندوز خود را نصب کنید و سپس برنامه های کاربردی و سپس استفاده نمایید با تشکر .