PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب شغل دوم(داخل نت)

hossein1210
September 28th, 2015, 21:27
سلام دوستان
از عنوان تاپیک مشخصه ولی یه سری توضیحات هم میدم
من دفتر طراحی ساختمان دارم و کارم هم داخل دفتر هست یعنی اینکه بگم بیرون هستم و اینجور چیزا نیست و اینکه چون به صورت کامل طراحی نمیکنم که سرم شلوغ باشه.

دسترسی 24 ساعته هم داخل دفتر و هم داخل خونه به اینترنت دارم
الان هم میخوام یه مقدار سرمایه رو وارد درآمد از اینترنت کنم-سایت موزیک که زیاد شده و هم اینکه هر روز باید به روز باشی و اینکه سایت فیلم هم مجازش خوب نیست و غیر مجازش هم دردسر خودش رو داره.
البته میدونم که سوالم مثل سایر دوستان تکراری شده
به نظرتون سرمایه رو بیارم روی هاستینگ خوبه؟
اطلاعاتی هم در مورد هاست و غیره دارم
کار با سرور اختصاصی بلد نیستم ولی مجازی رو یکم آموزش دیدم و میتونم
البته قبل از اینکه پیشنهاد بدین میخواستم بگم هر کاری که پیشنهاد دادین نمیخوام سریع برم انجامش بدم میخوام تحقیق کنم و همه راه هاشو یاد بگیرم و برم سراغش

تمام شد:d دیگه سرتون هم درد اوردمببخشید

محمد محمدیی
September 28th, 2015, 21:35
سلام بنظرم هاستینگ ها هم زیاد هستن بگردین دنبال کاری که کم هست و در اصل ایده ای از خودتون باشه

jaheshserver
September 28th, 2015, 21:54
هاستینگ بهتون پیشنهاد نمیشه مگر اینکه علاقه شدید داشته باشید اما نه به عنوان شغل دوم و کسب دارمد.
اگر به طراحی اشنا هستید بهتره پروژه ای کار کنید . توی تخصصی که دارید در سایت های مثل پونیشا و ... فعال باشید و پروژه قبول کنید حتی میتونید سایتی برای اون راه اندازی کنید و ...

pardazonline
September 28th, 2015, 22:08
درود ، دوستان عزیز این که ملاک نشد هاستینگ زیاد هست ، هاستینگ نزدید !
اگر اونطوری باشه نباید هیچ کاری انجام داد !
چرا ؟ چون سوپر مارکت زیاد هست ، سوپر مارکت نزنید !
امیدوارم درست انتخاب کنید و با برنامه جلو برید .
موفق باشید .
:53:

hossein1210
September 28th, 2015, 23:06
البته دوستان نه اینکه علاقه ای نداشته باشم
علاقه هم هست
میخوام بازار کارش رو بدونم
حالا مد نظرم هم این نیست که سریع تا6 ماه سود کنم میدونم هر کاری که شروع بشه یه سال باید از جیب هزینه کنن
در حالت کلی مخواستم بدونم کلا هستن کسایی که به این سایت های هاستینگی که تازه کار هستن اعتماد کنن و خرید کنن
چون خودتون بهتر میدونین که نت افراز و وب رمز و آبتین وب و ایران هاست و ایران سرور و..................
بازار رو گرفتن و کاربرا میرن اونطرف از این لحاظ گفتم بازارش خوبه یا نه مد نظر هم این نیست در آمد میلیونی داشته باشیم همینکه خرج خودش رو دربیاره و سرماه هم یه چیزی بمونه واسم میگم

allbert
September 28th, 2015, 23:10
علاقه هم هست
حالا مد نظرم هم این نیست که سریع تا6 ماه سود کنم میدونم هر کاری که شروع بشه یه سال باید از جیب هزینه کنن
در حالت کلی مخواستم بدونم کلا هستن کسایی که به این سایت های هاستینگی که تازه کار هستن اعتماد کنن و خرید کنن
چون خودتون بهتر میدونین که نت افراز و وب رمز و آبتین وب و ایران هاست و ایران سرور و..................
بازار رو گرفتن و کاربرا میرن اونطرف از این لحاظ گفتم بازارش خوبه یا نه مد نظر هم این نیست در آمد میلیونی داشته باشیم همینکه خرج خودش رو دربیاره و سرماه هم یه چیزی بمونه واسم میگم

هاستینگ که راه میندازید باید به همراه یک سرویس و یا خدمت جدید باشه + بازاریابی خوب که مشتری جذب بشه

پشتیبانی و کیفیت خوبی هم که داشته باشید عالی هست

yourhosting
September 28th, 2015, 23:11
علاقه هم هست
سلام
ببینید شما هرکاری رو انتخاب کنید نیاز به سرمایه و وقت داره همین. (به نظر من استعداد هم نمیخواد پولش باشه کافیه : d )
اگر میخواید سایت دانلودی بزنید باید وقت بزارید یا خودتون اپدیت کنید یا هزینه کنید یه نویسنده بگیرید.
برای هاستینگ هم تجربه اگر داشته باشید خوب هست اما ضروری نیست(مثل خیلی از دوستان جسارت نباشه اما 3 ماه پیش نمیدونست سرور چیه و v*pn میفروخت الان داره سرور اختصاصی میفروشه! ) و یک ریسلر میگیرید و بجای هزینه برای سرور اختصاصی اون رو صرف تبلیغ میکنید + نماد هم میگیرید

hossein1210
September 28th, 2015, 23:17
تبلیغات هم میخوام انجام بدم هم داخل فضا اینترنت و هم داخل شهرمون تبلیغ انجام بدم+نمادهم میخوام بگیرم
حالا اگر این هاستینگ مشخص شد قرار نیست برم وارد سرور بشم چون خودتون بهتر میدونید که دردسر داره سرور (منظورم خرید و فروش بوده)

eramserver
September 29th, 2015, 00:06
هاستینگ رو بهتون پیشنهاد نمیکنم. نگفتید بودجه و سرمایه ای که میخواید وارد دنیای مجازی کنید چقدر هست تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.

Marketer
September 29th, 2015, 00:13
بازار هاستینگ و سرور بد نیست ولی من پیشنهاد میکنم یه خورده فکر کنید شاید ایده های بهتری به ذهنتون رسید !

- ایده هایی که مثل سایت دیجی کالا یا نرم افزار بازار اندروید ...

مینا-صیفی
September 29th, 2015, 00:54
سلام
به نظر من شغل اصلی شما دفتر ساختمانی طراحی دارید تو این ضمینه بود اگر درست متوجه شده باشم و اینکه منظورم اینه بهتره در کار اصلی خودتون باشید . گسترش بدید و تبلیغات بیشتر که کار یا پروزه بیشتری بهتون بدن و حالا چجوری ؟ شما که 24ساعته به اینترنت دسترسی دارید و دوست دارید در نت کار کنید یک سایت طراحی کنید هزینه کنید و براتون بسازند و بهینه سازی سئو بشه صفحه 1 گوگل بیاد انموقع سایتتون هم اپدیت کنید مواظب هستید حوصلتون سر نمیره هم منبع درامد و تبلیغات بیشتری میشه براتون . :) این فکر من هست . تجربه 2008 تا 2015 من میگه کار در اینترنت = گرفتاری دیگه تا تهش برید خودتون هم میدونید با تشکر

98M!zban
September 29th, 2015, 02:00
خواهش میکنم به شغل و حرفه هاستینگ به این سادگی نگاه نکنید

از نظر من که 5 سال دارم کار میکنم واقعا جزو مشاغل سخت هست

هنوز هم در حال یادگیری هستم

در ضمن هاستینگ یک شغل 24 ساعته می باشد

و یک شغل پر از احساس مسئولیت

takpar7
September 29th, 2015, 02:10
سلام
اینترنت پر از پوله یکی رو میخواد که بیاد جمعشون کنه
بهترین سودها بین سایت های مختلفی که من دیدم با بازده سریع و سود خوب سایت های بازی آنلاین هستن
مدیریتشونم نیاز به علم خاصی نداره!

kool
September 29th, 2015, 03:13
سلام
در کل کار های گرفتار کننده و 24 ساعته آنلاین مثل هاستینگ، به نسبت تخریبی که روی چشم و کمر و اعصاب و خواب انجام میده به نظر من ارزش نداره.

lastwall
September 29th, 2015, 10:48
درود
برای کار و سرمایه گذاری پیشنهادی دارم خدمتتون
در صورت تمایل پ.خ بفرمایید بیشتر صحبت کنیم

blackz
September 29th, 2015, 21:33
سلام بیایید تلگرام فکر کنم بتونیم با هم کار کنیم.09016239247

- - - Updated - - -

ایده دهنده ای حرفه ای هستم!!!!!!!!!

کامران غلامی
September 29th, 2015, 21:35
به نظر من میتوان از اینترنت خیلی پول دراورد.فقط باید تخصص داشت ومثلا برنامه نویسی بلد باشید.طراحی قالب وردپرس وجوملا بلد باشید.طراحی هدر وبنر بلد باشید.نرم افزار اندروید بنویسید بفروشید.برای سایت ها نویسندگی کنید.برای پول در اوردن از اینترنت فقط تخصص میخاد.سایت پربازدید داشتن هم خوبه.اگه ادم سایت پربازدید داشته با شه وتبلیغات بگیره خوبه.شایدم خوب نیست.پول تو نت زیاده فقط تخصص میخاد.

pardazonline
September 29th, 2015, 21:38
به نظر من میتوان از اینترنت خیلی پول دراورد.فقط باید تخص داشتومثلا برنامه نویسی بلد باشید.طراحی قاتلب وردپرس وجوملا بلد باشید.طراحی هدر وبنر بلد باشید.نرم افزار اندروید بنویسید بفروشید.برای سایت ها نویسندگی کنید.برای پول در اوردن از اینترنت فقط تخصص میخاد.سایت پربازدید داشتن هم خوبه.اگه ادم سایت پربازدید داشته با شه وتبلیغات بگیره خوبه.شایدم خوب نیست.پول تو نت زیاده فقط تخصص میخاد.
دوست عزیز این تخصص هایی که فرمودید کسی داشته باشه ، میره تو یک شرکت استخدام به کار میکند و ماهانه 1 میلیون الی 4 میلیون حقوق میگیرد .
موفق باشید .