PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم مانیتورینگ گذر مانیتور

gozarmonitor.com
September 18th, 2010, 23:57
دوستان؛ بالآخره پس از ماه ها برنامه نویسی و تلاش سیستم مانیتورینگ از راه دور "گذر مانیتور (http://gozarmonitor.com)" راه اندازی و آماده بهره برداری و استفاده شد.
نرم افزار 100% ایرانی و فارسی سازی یا ترجمه شده نیست و واقعاً براش زحمت کشیده شده است.
اساس کار مانیتورینگ از راه دور است و همگی کمابیش با آن آشنایی دارید. Host-Tracker و Hyperspin دو نمونه معروف و مشابه در سطح بین الملل هستند، اما متاسفانه هر دو برای کاربران ایرانی مشکلاتی نظیر تحریم یا Deliver نشدن Report را دارند.

سیستمی که ما طراحی و برنامه نویسی کردیم بسیار قدرتمند، بدون خطا، دقیق و با امکاناتی بی نظیر است که سرویس دهندگان مطرح مشابه خارجی نیز قابلیت های آنرا ندارند.

سیستم به دو صورت Windows Application و Web Based طراحی شده و فعلاً ارسال گزارش خرابی و رفع مشکل بوسیله پیامک و ایمیل اطلاع داده خواهد شد، اما بزودی تلفن گویا و فکس هم اضافه می شود.

یکی از قابلیت های این سیستم نمایش لوگوی Uptime و گزارشات عمومی است که به عموم اجازه بررسی وضعیت Uptime شما را می دهد.
نمونه اینکار در آدرس gilack host directory موجود است و با کلیک روی لوگوی Uptime به صفحه جزئیات: http://cp.gozarmonitor.com:100/?moni...59.6.124-80-78 هدایت می شوید.

در زیر به برخی امکانات سیستم اشاره شده است:
- نظارت بر سرور و اجزای اصلی آن بصورت 24 ساعته و در 7 روز هفته
- اطلاع رسانی فوری در زمان بروز خرابی و مشکلات بوسیله ایمیل، پیامک و تلفن گویا
- ریز گزارشات تاریخ و زمان بروز خطا تحت وب
- گزارش پیامک های ارسالی تحت وب
- گزارش ایمیل های ارسالی تحت وب
- گزارش بر مبنای چارت های مقایسه ای تحت وب
- ارسال گزارشات هفتگی و ماهانه خودکار بصورت ایمیل و فکس
- امکان بررسی لحظه ای از طریق ویندوز
- امکان محاسبه پایداری درصدی (Uptime)
- امکان نمایش Uptime در وب سایت شما
- امکان بررسی پورت های دلخواه
- عدم نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی وب سایت، سرور و یا شبکه
- سهولت در استفاده به دلیل عدم نیاز به دانش فنی خاص
- قابل استفاده در مقیاس های مختلف

توضیحات بیشتر از طریق لینک امکانات سیستم (http://www.gozarmonitor.com/aboutus.html) قابل دسترسی است.

از همه تقاضا می کنم برای تست رایگان سیستم به آدرس http://cp.gozarmonitor.com مراجعه کرده و برای هر چه بهتر شدن کار، نظرات و پیشنهادات ارزشمندشان را در همین تاپیک مرقوم فرمایند.

از مدیر محترم انجمن هم تقاضا دارم این تاپیک را بصورت مهم قرار دهند.

امیدوارم سیستم گذر مانیتور راهگشای همه مدیران سرور و شبکه ایران باشد.

gozarmonitor.com
September 19th, 2010, 11:18
من سیستم را بررسی کردم؛ حدود 20 نفر از طریق این تاپیک ثبت نام داشتیم.
خوشحال میشم نظرتون را در مورد این سیستم بدونم. :)

mofthost.com
September 19th, 2010, 11:33
من ثبت نام کردم!
از طراحی وبسایت بر میاد که باید سیستم عالی باشه ایشالا وبمسترها استفاده کنند که شاهد برنامه نویسی های بهتر ایرانی ها باشیم و اینقدر پول رو در روز صادر نکنیم وقتی خودمون میتونیم

1Mizban
September 19th, 2010, 12:08
با ایمل info نشد ثبت نام کنم، با جیمل ثبت نام کردم
دون تایم 1 دقیقه ای رو گزارش کرد، pingdom گزارش نکرد
اس ام اس دون تایم و برگشتش ارسال شد، ایمل دون تایم اومد ولی برگشتش هنوز نیمده
گزارش عمومی نداشت
در کل فعلا خوبه، ممنون و خسته نباشید

فقط تو این سرویس تجاری شما با 5000 تومان، نامحدود اس ام اس ارسال میکنید ؟

IFACO.Net
September 19th, 2010, 12:15
همانطور که اطلاع دارید سیستم های مانیتورینگ معروفی مانند پینگدام و ... برای مانیتورینگ دقیق و بدون نقص از چندین سرور مختلف در کشورهای مختلف مانند انگلستان ، سویس، آمریکا، کانادا و ... بصورت کلاستر استفاده می کنند و خلاصه اینکه مرجع مانیتورینگشون متشکل از مجموعه سرورهای متصل به هم هست که در صورت داون شدن یکی از سرورها در یک دیتاسنتر، مانیتورینگ از طریق سرورهای دیگر در دیتاسنترهای کشورهای دیگر ادامه می یابد، و نتیجه مطمئنی برای کاربران به ارمغان می آورد.
با توجه به توضیحاتی که عرض کردم، لطفا بفرمایید که در این مورد مهم چه تمهیداتی به کار برده اید؟

gozarmonitor.com
September 19th, 2010, 13:52
از دوستانی که در بحث شرکت کردند تشکر می کنم.

مشکلاتی نظیر عدم ثبت نام با ایمیل info و عدم ارسال ایمیل برگشت تائید و در حال کار روی آن هستیم و پس از حل مشکل اعلام خواهیم کرد.

1Mizban (http://www.webhostingtalk.ir/member/77/) عزیز به مشکل عدم وجود گزارش عمومی اشاره کرده اند؛ اما این گزارش در "لیست سرویس ها" و با کلیک روی نام مانیتورینگ Add شده در دسترس است.
لطفاً امکانات و قابلیت های این صفحه را بررسی و نظرتان را اطلاع دهید.

IFACO.Net (http://www.webhostingtalk.ir/member/723/) مدیر محترم به بحث Clustering اشاره کردند که بسیار منطقی است.
ما هم این قابلیت را پیش بینی کردیم و الآن با 3 نقطه Giga-International آلمان، Layeredtech آمریکا و IWeb کانادا شروع به کار کردیم.

یکی از قابلیت های این سیستم نمایش لوگوی Uptime و گزارشات عمومی است که به عموم اجازه بررسی وضعیت Uptime شما را می دهد.
نمونه اینکار در آدرس gilack host directory (http://www.gilack.com/view_plan.php?sb_id=4) موجود است و با کلیک روی لوگوی Uptime به صفحه جزئیات: http://cp.gozarmonitor.com:100/?monitor=last209.59.6.124-80-78 هدایت می شوید.

shafiei7
September 19th, 2010, 15:22
سلام
قسمت دریافت کد آپ تایم قابلیت این رو نداره که برای تک تک سرورهایی که ایجاد کردیم کد رو دریافت کنیم لطفا این مورد هم قرار بدید. با تشکر

itjavani
September 19th, 2010, 16:31
سیستم خوبیه تبریک میگم...

گزارش دان تایم و آپ سریعا اس ام اس شد...

خسته نباشید میگم...

redhat10
September 19th, 2010, 16:38
سلام
قسمت دریافت کد آپ تایم قابلیت این رو نداره که برای تک تک سرورهایی که ایجاد کردیم کد رو دریافت کنیم لطفا این مورد هم قرار بدید. با تشکر

با تشکر از بررسی شما
بله این امکان وجود دارد, گزارشات به تفکیک برای هر سرویس وجود داشته و شما میتوانید برای هر یک از سرویس های مورد نیاز خود کد لوگوی جداگانه دریافت کنید

Skoot
September 19th, 2010, 16:40
امیدوارم موفق باشید اگه قیمتها رو بالا نبرید مطمئنن خیلی ها مین سراغتون

redhat10
September 19th, 2010, 16:44

با تشکر از توجه دقیق شما
مشکل ایمیل فعال شدن سرویس (up) رفع شد

gozarmonitor.com
September 19th, 2010, 18:19
امیدوارم موفق باشید اگه قیمتها رو بالا نبرید مطمئنن خیلی ها مین سراغتون

بعید می دونم قیمت ها تغییری داشته باشه! همه کار داخل کشور است و هزینه تمام شده به مراتب پایین است.

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

ضمناً جناب redhat10 (http://www.webhostingtalk.ir/member/11556/) آقای حیدری مدیر برنامه نویسی گروه هستند.

mofthost.com
September 19th, 2010, 18:20
بعید می دونم قیمت ها تغییری داشته باشه! همه کار داخل کشور است و هزینه تمام شده به مراتب پایین است.
البته نرخ هاتون همه ماهانه است اگه یه نرخ نامحدود هم بذارید عالیه!

rn4j1m1
September 19th, 2010, 19:38
البته نرخ هاتون همه ماهانه است اگه یه نرخ نامحدود هم بذارید عالیه!

من احساس میکنم بیشتر پست های شما اسپم هست !!!
آخه کدوم خدماتی رو دیدن که به صورت لایف تایم باشه ؟؟

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

من ثبت نام کردم!
از طراحی وبسایت بر میاد که باید سیستم عالی باشه ایشالا وبمسترها استفاده کنند که شاهد برنامه نویسی های بهتر ایرانی ها باشیم و اینقدر پول رو در روز صادر نکنیم وقتی خودمون میتونیم

ها ؟!؟!
سیستمی که در حال حاضر استفاده میکنن (روی سایت اصلی) جوملا هست و قالب هم مال جوملا آرت هست دیگه چیش رو خودشون طراحی کردن ؟؟ (کپی رایت رو هم که رعایت نکردن و متن مربوط به جوملا و طراح قالب رو هم که برداشتن)

persianwhois
September 19th, 2010, 19:50
بحث سر امکانات و قابلیت های فنی سیستم است که به نظر من ده ها بار از نمونه های خارجی قوی تر و برتر است که هیچ ارتباطی به جوملا ندارد!
جوملا فقط پورتال مورد استفاده در صفحه اول سایت است و به نرم افزار ارتباطی ندارد.

ولی خب، باید Copyright رعایت می شد. بالآخره تیم Joolmart هم زحمت کشیده است.

rn4j1m1
September 19th, 2010, 20:28
بحث سر امکانات و قابلیت های فنی سیستم است که به نظر من ده ها بار از نمونه های خارجی قوی تر و برتر است که هیچ ارتباطی به جوملا ندارد!
جوملا فقط پورتال مورد استفاده در صفحه اول سایت است و به نرم افزار ارتباطی ندارد.

ولی خب، باید Copyright رعایت می شد. بالآخره تیم Joolmart هم زحمت کشیده است.

مگه پرشین هوز مربوط به شرکت گذرگاه نیست ؟

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

خوب خودتون باید رعایت کنید دیگه

SabaData
September 19th, 2010, 20:29
من تو سایتتون عضو شدم ولی وقتیکه سرور آپ هست و پینگ میده برای من گزارش داون تایم میاد!
البته این مشکل رو فقط با شما ندارم با pingdom و serviceuptime هم دارم!

redhat10
September 19th, 2010, 20:33
من تو سایتتون عضو شدم ولی وقتیکه سرور آپ هست و پینگ میده برای من گزارش داون تایم میاد!
البته این مشکل رو فقط با شما ندارم با pingdom و serviceuptime هم دارم!
ممنون از بررسیتون
-سرور کجاست؟
میشه ip تون را برای بررسی قرار بدید ممنون میشم

persianwhois
September 19th, 2010, 20:35
مگه پرشین هوز مربوط به شرکت گذرگاه نیست ؟

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

خوب خودتون باید رعایت کنید دیگه

PersianWhois و GozarMonitor هر دو زیر مجموعه شرکت گذرگاه هستند و هر کدام در ساختمان شرکت اتاق جدای خودشان را دارند.
اما کار طراحی قالب و برنامه نویسی و در کل نفرات تیم گذر مانیتور با تیم ما فرق می کند. مسئول پروژه گذر مانیتور آقای مهندس حیدری هستند.

redhat10
September 19th, 2010, 20:37
من احساس میکنم بیشتر پست های شما اسپم هست !!!
آخه کدوم خدماتی رو دیدن که به صورت لایف تایم باشه ؟؟

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

ها ؟!؟!
سیستمی که در حال حاضر استفاده میکنن (روی سایت اصلی) جوملا هست و قالب هم مال جوملا آرت هست دیگه چیش رو خودشون طراحی کردن ؟؟ (کپی رایت رو هم که رعایت نکردن و متن مربوط به جوملا و طراح قالب رو هم که برداشتن)

سلام جناب rn4j1m1 کم لطفی می فرمایید
ممنون از بررسیتون خوشحال میشیم نظرات شما در مورد ساختار و مشکلات نرم افزار مطلع بشیم

httpd
September 19th, 2010, 21:34
سلام

با توجه به قیمت مناسبی که داره ، میشه ازش استفاده کرد رو تست اولیه ساده هم جواب داده

ولی خوب این تست کافی نیست باید بیشتر و دقیق تر آزمایشش کرد

SabaData
September 19th, 2010, 21:49
سرور توی آلمان هست!
آی پی: 188.40.131.197

redhat10
September 19th, 2010, 22:21
سرور توی آلمان هست!

من بررسی کردم
شما اخطار بع از چند بار بررسی را روی یک قرار دادید و چون سیستم 100% استیبل نیست با هر بار عدم دسترسی برای شما sms ارسال میشه که این مورد هم 3 روز قبل رفع شد

سرور شما 680 بار در سیستم چک شده و فقط 6 عدم دسترسی داشته که نشون دهنده پایداری خوب سرورتان است uptime 99.15%
http://cp.gozarmonitor.com:100/?monitor=SabaData188.40.131.197-80-59
تشکر بابت پیگیری و همکاری شما

IFACO.Net
September 19th, 2010, 22:25
سرور توی آلمان هست!

هاست ترکر که هیچ اروری برای آی پی شما نشون نمیده : HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] (http://host-tracker.com/check_res_ajx/5531437-0/)

redhat10
September 19th, 2010, 23:57
هاست ترکر که هیچ اروری برای آی پی شما نشون نمیده : HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] (http://host-tracker.com/check_res_ajx/5531437-0/)

در سایر سرویس دهنده ها هم تست شد مشکلی نداشت

rn4j1m1
September 20th, 2010, 00:45
فکر کنم امکان ارائه گذارش به صورت عمومی وجود نداره ؟ من که چیزی ندیدم

redhat10
September 20th, 2010, 01:54
فکر کنم امکان ارائه گذارش به صورت عمومی وجود نداره ؟ من که چیزی ندیدم

گزارشات را با کلیک بر روی نام سرویس در قسمت لیست سرویسها میتونید مشاهده کنید
اگر گزارش دیگری نیاز هست لطفا اعلام کنید تا اضافه بشه
با تشکر از همکاری شما

srashedian
September 20th, 2010, 02:05
گزارشات را با کلیک بر روی نام سرویس در قسمت لیست سرویسها میتونید مشاهده کنید
اگر گزارش دیگری نیاز هست لطفا اعلام کنید تا اضافه بشه
با تشکر از همکاری شما

منظورش Share کردن گزارش با یک لینک اکسترنال برای دیگران هست، بدون اینکه لازم باشه وارد کنترل پنل بشن...
مثل هاست ترکر که یه لینک میده میتونی بدی به دیگران آپتامتو ببینن

redhat10
September 20th, 2010, 02:11
منظورش Share کردن گزارش با یک لینک اکسترنال برای دیگران هست، بدون اینکه لازم باشه وارد کنترل پنل بشن...
مثل هاست ترکر که یه لینک میده میتونی بدی به دیگران آپتامتو ببینن
بله این امکان هم در همون صفحه ای که عرض کردم هست
مثال : http://cp.gozarmonitor.com:100/?monitor=last209.59.6.124-80-78

SabaData
September 20th, 2010, 13:36
من بررسی کردم
شما اخطار بع از چند بار بررسی را روی یک قرار دادید و چون سیستم 100% استیبل نیست با هر بار عدم دسترسی برای شما sms ارسال میشه که این مورد هم 3 روز قبل رفع شد

سرور شما 680 بار در سیستم چک شده و فقط 6 عدم دسترسی داشته که نشون دهنده پایداری خوب سرورتان است uptime 99.15%
http://cp.gozarmonitor.com:100/?monitor=SabaData188.40.131.197-80-59
تشکر بابت پیگیری و همکاری شما

ممنون که مشکلات رو سریع پیگیری میکنید.
اما مسئله این هست که سرور اصلا داون نمیشه!
و وقتیکه برای ما اخطار داون تایم میاد پینگ می گیرم و سرور پینگ میده همچنین به سرور هم دسترسی دارم!

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

بله با هاست ترکر مشکلی نداریم!
یعنی من خودم ازشون سرویس خریداری نکردم اما یکی از ریسلر ها از اونجا سرویس خریداری کرده بودن و آپتایم 100 رو نشون میداد ولی همون موقع service uptime آپتایم 97.5 رو برای من نشون میداد!

redhat10
September 20th, 2010, 14:41
ممنون که مشکلات رو سریع پیگیری میکنید.
اما مسئله این هست که سرور اصلا داون نمیشه!
و وقتیکه برای ما اخطار داون تایم میاد پینگ می گیرم و سرور پینگ میده همچنین به سرور هم دسترسی دارم!

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

بله با هاست ترکر مشکلی نداریم!
یعنی من خودم ازشون سرویس خریداری نکردم اما یکی از ریسلر ها از اونجا سرویس خریداری کرده بودن و آپتایم 100 رو نشون میداد ولی همون موقع service uptime آپتایم 97.5 رو برای من نشون میداد!
سلام SabaData عزیز
داشتن پینگ دلیلی بر کارکرد صحیح اجزای سرور نیست
داون شدن http به این معناست که دسترسی باین سرویس مقدور نیست در این حالت امکان دارد تمامی اجزای دیگر سرور عملکرد مطلوبی داشته باشند مثل FTP اما کاربران نتوانند به وب سایت های روی سرور دسترسی پیدا کنند در حالی که میتواند مثلا با ftp کار کند.
با پر شدن ماکسیمم کانکشن های وب سرور نیز این اتفاق خواهد افتاد به این معنی که همه چی خوب کار می کند اما دسترسی به http وجود نداشته و سایت ها باز نمی شود

بنا براین من آمار service uptime را تایید می کنم
در هنگام دریافت پیغام دوان log سرور خود را چک کنید متوجه مشکل سرورتان خواهید شد

srashedian
September 20th, 2010, 15:33
جناب حیدری
سیستمتون بسیاری عالی هست... اما من یه مشکلی دارم...
من کارم طوری هست که آپتایم سرورهام برام خیلی اهمیت داره... بنابراین میخوام این عدد آپتایم توی دید باشه و یه جورایی اصطلاحا تو چشم بزنه... در نتیجه مجبورم ابعاد عکس آپتایم رو بزرگ کنم...
اما کیفیت عکس به صورت فجیعی پایینه و وقتی ابعادشو زیاد میکنم به شدت مات میشه... تا حدی که در ابعاد 30*130 پیکسل مقدار عدد پایداری دیگه قابل خوندن نیست...
آیا امکانش هست که کیفیت عکس بالاتر بره و کنتراستش هم یکم بیشتر بشه تا با افزایش ابعاد (نزدیک به همون مقدار 30*130 پیکسل) وضوحش رو از دست نده؟

redhat10
September 20th, 2010, 16:28
جناب حیدری
سیستمتون بسیاری عالی هست... اما من یه مشکلی دارم...
من کارم طوری هست که آپتایم سرورهام برام خیلی اهمیت داره... بنابراین میخوام این عدد آپتایم توی دید باشه و یه جورایی اصطلاحا تو چشم بزنه... در نتیجه مجبورم ابعاد عکس آپتایم رو بزرگ کنم...
اما کیفیت عکس به صورت فجیعی پایینه و وقتی ابعادشو زیاد میکنم به شدت مات میشه... تا حدی که در ابعاد 30*130 پیکسل مقدار عدد پایداری دیگه قابل خوندن نیست...
آیا امکانش هست که کیفیت عکس بالاتر بره و کنتراستش هم یکم بیشتر بشه تا با افزایش ابعاد (نزدیک به همون مقدار 30*130 پیکسل) وضوحش رو از دست نده؟
سلام حق با شما است
تغییرات تصویر انجام شد لطفا بررسی کنید
به زودی چند لوگوی جدید با سایز های متنوع اضافه می شود

srashedian
September 20th, 2010, 16:49
سلام حق با شما است

بهتر شد، هر چند با نظر شخصی اون زمینه قبلی قشنگتر بود تا این زرده

redhat10
September 21st, 2010, 14:39
سلام حق با شما است
با تشکر از تمامی کسانی که در کامل تر شدن گذر مانیتور دوستانه همکاری دارند

چند لوگوی جدید با سایز های متنوع اضافه شود
در صورتی که گرافیگ لوگو را نمی پسندید لطفا طرح مورد نظر خود را با فرمت psd ارسال کنید تا تصویر جایگزین شود

mdf092
September 21st, 2010, 14:48
بسیار عالی
فقط به نظرم باید یه کم روی رنک گوگل کار کینم تا سریعتر به گوش هموطنان برسه
من با چند کلیدواژه گشتم اما چیزی پیدا نکردم

redhat10
September 22nd, 2010, 19:29
دوستانی که از دوره تست استفاده می کنند و اعتبار sms آنها تمام شده یوزرشون را داخل پست اطلاع دهید
تا اعتبار sms برایشان افزایش یابد:65:

persianwhois
September 23rd, 2010, 11:12
هر کس نیاز به اعتبار sms یا مدت بیشتری برای دوره تست دارد اطلاع دهد.

NovinServer
September 23rd, 2010, 12:34
هر کس نیاز به اعتبار sms یا مدت بیشتری برای دوره تست دارد اطلاع دهد.
من روز اول چون ثبت نام کردم ، سیستم هر چی اس ام اس داشت ریخت سرم ( مثل موشک )
دیگه اعتبار ندارم ، 10 - 20 تا به ما بدهید .... [-(

shafiei7
September 23rd, 2010, 12:43
ما که سرورهامون داون نشده اعتبار هنوز داریم :->

redhat10
September 23rd, 2010, 15:03
من روز اول چون ثبت نام کردم ، سیستم هر چی اس ام اس داشت ریخت سرم ( مثل موشک )
دیگه اعتبار ندارم ، 10 - 20 تا به ما بدهید .... [-(
NovinServer
username please?

NovinServer
September 23rd, 2010, 15:46
NovinServer
username please?
novin

1Mizban
September 23rd, 2010, 15:49
Yazd

ممنون

redhat10
September 23rd, 2010, 16:30
novin

novin updated!

1Mizban
September 23rd, 2010, 16:39
یه دو روز برای من دون تایم زده ...

redhat10
September 23rd, 2010, 18:38
Yazd

ممنون

Yazd updated

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:37 PM ----------

یه دو روز برای من دون تایم زده ...
اعتبار sms شما تمام شده بوده و بررسی Up شدن دیگر برایتان انجام نمی شده و با افزایش اعتبار sms بررسی انجام و مدت سیستم اس ام اس تشخیص up شدن سرویس شما را داده است.
این آمار در درصد آپ بودن سرویس و گزارشات تاثیر ندارد.

NovinServer
September 24th, 2010, 00:27
دستت درد نکنه مهندس ...
من دو تا پیشنهاد هم دادم به شرکت گذرگاه که دارند درستش می کنند !
اولی اینه که قرار شاخه بندی بسازند ! یعنی شما یک شاخه میسازید و زیر شاخه اون می توانید سرورها را بگذارید برای مانیتور ...
به صورت مثال : شاخه ای به نام Hetzner میسازیم و هر چی سرور از این دیتاسنتر داریم می زاریم زیر شاخه ...
دومی هم اسم برای چند تلفن هست ! به این صورت که مثلا ما یک مانیتور میسازیم اونحا می توانیم یک شماره دیگه هم اضاف کنیم که به هر دو شماره هنگام قطعی اس ام اس بره !

یک باگ هم مربوط به مانیتور پورت SSL به یاری خدا عصر امروز Patch شد .

persianwhois
September 24th, 2010, 02:05
گذرمانیتور در لیست نرم افزار های ایرانی سایت SoftGozar نیز قرار گرفت:
نرم افزار مانیتورینگ گذرگاه - SoftGozar.com (http://softgozar.com/WebPage/RegisterSoftware.aspx?SoftwareId=501&Title=%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D 9%86%DA%AF-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87)

redhat10
September 25th, 2010, 11:25
دستت درد نکنه مهندس ...
اولی اینه که قرار شاخه بندی بسازند ! یعنی شما یک شاخه میسازید و زیر شاخه اون می توانید سرورها را بگذارید برای مانیتور ...
به صورت مثال : شاخه ای به نام Hetzner میسازیم و هر چی سرور از این دیتاسنتر داریم می زاریم زیر شاخه ...
دومی هم اسم برای چند تلفن هست ! به این صورت که مثلا ما یک مانیتور میسازیم اونحا می توانیم یک شماره دیگه هم اضاف کنیم که به هر دو شماره هنگام قطعی اس ام اس بره !

با تشکر از پیشنهادات عالی شما
همچنین برای گزارش باگ ssl توسطتان , مشکل رفع شد

هر دو پیشنهاد شما پذیرفته شده و در حال کد نویسی می باشد

NovinServer
September 25th, 2010, 12:49
با تشکر از پیشنهادات عالی شما
همچنین برای گزارش باگ ssl توسطتان , مشکل رفع شد

هر دو پیشنهاد شما پذیرفته شده و در حال کد نویسی می باشد
دستت درد نکنه مهندس ...
تنواستی گرافیک هم باهاش بکش بالا ...
راستی مشخص نیست نسخه نهایی کی منتشر میشود ؟

redhat10
September 29th, 2010, 19:23
گزارش عمومی نداشت
در کل فعلا خوبه، ممنون و خسته نباشید

فقط تو این سرویس تجاری شما با 5000 تومان، نامحدود اس ام اس ارسال میکنید ؟

چند نفر دیگر هم با ایمیل مشکل داشتند که این قسمت تصحیح شد

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:20 PM ----------

دستت درد نکنه مهندس ...

با تشکر از NovinServer

امکان دسته بندی سرویس ها نیز اضافه شد

redhat10
October 5th, 2010, 17:13
دستت درد نکنه مهندس ...

امکان ارسال اس ام اس اخطار برای شماره دوم هم راه اندازی شد
با این ابزار شما می توانید به مشتریان خود سرویس مانیتورینگ رایگان هدیه بدهید به این صورت که در هنگام دون شدن سرویس vps یا سرور یک sms برای شما و sms دیگری برای مشتریتان ارسال می شود

این سرویس هزینه اضافی برای شما در بر نخواهد داشت

1Mizban
October 5th, 2010, 18:40
زمان دون تایم رو به ساعت میزنه ها
1 دقیقه دون بشه، گزارشی که می آد میزنه 1 ساعت...

redhat10
October 5th, 2010, 20:47
زمان دون تایم رو به ساعت میزنه ها
1 دقیقه دون بشه، گزارشی که می آد میزنه 1 ساعت...

این مشکل در update امروز برطرف شده است لطفا اگر باز هم مشکل وجود داشت اطلاع دهید
asrhosting
October 5th, 2010, 23:09
سلام خیلی دیر رسیدم ببخشید.
کاملا از این طرح ایرانی حمایت می شه و امید وارم موفق باشن من خودم از این سیستم استفاده خواهم کرد .

میشه دوست عزیز شما که این همه لطف کردید سیستم رو رایگان کنید و توی صفحه مانیتور تبلیغات رو گذاشت .

به هر حال آرزوی موفقیت برای شما و گروهتان

shafiei7
October 6th, 2010, 07:11
سلام
من دو روز پیش سرویس تست رو و ارتقاء دادم به پلن یک ماهه و مبلغ 5000 تومان پرداخت کردم ولی خبری نیست از ارتقاء سرویسم تیکت هم زدم و فقط نوشتید که تماس میگیریم تلفنی ولی فکر نمیکنم نیاز به تماس تلفنی باشه باید حساب کاربری بنده رو شارژ کنید فقط.

redhat10
October 6th, 2010, 19:12
سلام خیلی دیر رسیدم ببخشید.
کاملا از این طرح ایرانی حمایت می شه و امید وارم موفق باشن من خودم از این سیستم استفاده خواهم کرد .

میشه دوست عزیز شما که این همه لطف کردید سیستم رو رایگان کنید و توی صفحه مانیتور تبلیغات رو گذاشت .

به هر حال آرزوی موفقیت برای شما و گروهتان

ممنون از شما
هزینه های این سرویس بسیار بالاست و تامین آن از طریق تبلیغات میسر نشد
و الا سعی شده سرویس با حد اقل هزینه عرضه شود

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

سلام
من دو روز پیش سرویس تست رو و ارتقاء دادم به پلن یک ماهه و مبلغ 5000 تومان پرداخت کردم ولی خبری نیست از ارتقاء سرویسم تیکت هم زدم و فقط نوشتید که تماس میگیریم تلفنی ولی فکر نمیکنم نیاز به تماس تلفنی باشه باید حساب کاربری بنده رو شارژ کنید فقط.
---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

کاملا حق با شماست و مشکل از سمت ما بوده است امیدوارم دیگر شرمنده شما و دیگر دوستان نشویم
سرویس شما نیز دیروز شارژ شده است

pardishosting
October 10th, 2010, 01:56
با سلام

این چرا مانیتور پینگ نداره ؟ ملاک آپتایم سرورping هست.
دوم اینکه همون طور که خودتون هم می دونید هزینه این نوع سرویس ها و پایدار نگه داشتن اون ها کار سختی هست ، امیدوارم از پسش بر بیایید.

redhat10
October 12th, 2010, 00:11
با سلام

این چرا مانیتور پینگ نداره ؟ ملاک آپتایم سرورping هست.
دوم اینکه همون طور که خودتون هم می دونید هزینه این نوع سرویس ها و پایدار نگه داشتن اون ها کار سختی هست ، امیدوارم از پسش بر بیایید.
با تشکر
سرویس مانیتور پینگ و سایر پورت ها و سرویس های رایج در سیستم در نظر گرفته شده و در نسخه نهایی موجود و اراپه میشود
پیشبینی های لازم در زمینه پایدار نگه داشتن نیز انجام شده است و با افزایش تعداد نقاط بررسی کامل تر نیز خواهد شد
Ping به تنهایی نیز نمی تواند نشان دهنده صحت عملکرد یک سرور باشد مثلا سرور میتواند ping داشته باشد ام web server یا my sql یا ftp کار نکند
شما به این سرور آپ می گویید؟

redhat10
October 21st, 2010, 23:26
امکان اس ام اس به خارج از کشور نیز اضافه شد

---
October 22nd, 2010, 01:28
منم تبریک میگم سیستم خوبیه
اما من این مثل این سیستم رو دو هفته ی پیش استارت زدم با یکی از دوستان
اما بعد از یه هفته شریک شفیق بهونه آورد و منو حذف کرد خلاصه سیستم رو بررسی کردم واسه رقابت با اون سیستم (البته اگه به سر انجام برسه)یه فکرایی بکنید.

redhat10
October 22nd, 2010, 16:10
منم تبریک میگم سیستم خوبیه
اما من این مثل این سیستم رو دو هفته ی پیش استارت زدم با یکی از دوستان
اما بعد از یه هفته شریک شفیق بهونه آورد و منو حذف کرد خلاصه سیستم رو بررسی کردم واسه رقابت با اون سیستم (البته اگه به سر انجام برسه)یه فکرایی بکنید.

رقابت باعث پیشرفت میشه ما که خوشحال میشیم همکار هموطنی داشته باشیم به امید موفقیت شما و همکارانتون
انشاالا بتونیم با هم همکاری داشته باشیم

---
October 22nd, 2010, 16:21
منو که حذف کردن ایشالا یه رقابت سالم داشته باشید با هم;;)

redhat10
October 22nd, 2010, 22:48
ارسال اس ام اس های خرابی اشتباه
در جمعه 30 مهر ساعت 8:50 دقیقه به علت آپدیت ویندوز و فعال شدن فایروال ممکن است برخی از کاربران اس ام اس اشتباه مبنی بر دان بودن سرورشان دریافت کرده باشند
بابت این اشتباه پوزش میطلبیم و این اطمینان را می دهیم که دیگر شاهد هیچ اس ام اس اشتباهی نباشید

redhat10
October 25th, 2010, 15:39
پنل وب بهینه سازی شد
افزایش سرعت لود ,Back buttomو آیکنهای جدید برای نمایش آپتایم

redhat10
October 30th, 2010, 14:59
امکان بررسی ping , v p n (pptp) اضافه شد