PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پینگ ندادن سرور

mohammadirrap
September 27th, 2015, 02:40
سلام

سرور هتزنر آلمان دارم به دلیل کانفیگ بد که یکی برام انجام داد سی پنل off می شد هر چند روز یه بار و با یه ریستارت درست میشد اما الان دیگه درست نمیشه با ریستارت پینگ هم نمیده آی پی فایروال سی پنل هم off کردم بازم درست نشد
توی سرور پینگ میده یا مثلا توی وی پی اسی که روی وی ام ویر نصب کردم هم تست میکنم پینگ میده چون از یه سرورن اما بیرون سرور پینگ نمیده... آی پی گیت وی همه چی درست ست شده

Centos 6.7

از توی وی پی اسی که ساختم به سی پنل و whm دسترسی دارم

مشکل کجاست؟

allbert
September 27th, 2015, 08:35
ادرس ای پی سرور رو قرار بدید برسی کنیم

BuyHardware
September 27th, 2015, 10:55
چک کنید که پروتکل icmp بر روی سرور شما باز باشه

nginxweb
September 27th, 2015, 11:03
درود

دوست گرامی مشکل عدم ping در سرور بدلیل غیر فعال بودن --icmp-type در سرور میباشد که باید در فایروال و iptables این مسئله بررسی گردد. centos 7 خودش دارای فایروال داخلی میباشد و تنظیمات متفاوتی دارد همچنین ping ممکن است از سرور پارامترهای کرنل مانند icmp_echo_ignore_all بلوک شده باشد
و...

ارادت

mohammadirrap
September 27th, 2015, 11:48
ادرس ای پی سرور رو قرار بدید برسی کنیم

78.47.142.166

- - - Updated - - -

درود

دوست گرامی مشکل عدم ping در سرور بدلیل غیر فعال بودن --icmp-type در سرور میباشد که باید در فایروال و iptables این مسئله بررسی گردد. centos 7 خودش دارای فایروال داخلی میباشد و تنظیمات متفاوتی دارد همچنین ping ممکن است از سرور پارامترهای کرنل مانند icmp_echo_ignore_all بلوک شده باشد
و...

ارادت

--icmp-type رو چطوری باید فعال کنم؟ ورژن OS من هم 6.7 ـه نه 7

BuyHardware
September 27th, 2015, 11:55
شما csf نصب دارید ؟
اگر ندارید خروجی دستور زیر رو بزارید

iptables-save

mohammadirrap
September 27th, 2015, 12:02
شما csf نصب دارید ؟
اگر ندارید خروجی دستور زیر رو بزارید