PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای خرید هدفون

n4ser
September 26th, 2015, 16:39
من میخوام هدفون بخرم اما گیج شدم میخوام کیفیتش قابل قبول باشه نمیگم عالی ولی در حد خودش خوب باشه الان هدفون تا یک 3 میلیون هم وجود داره اما من میخوام زیاد گرون در نیاد؟به نظرتون چی بخرم؟

Marketer
September 26th, 2015, 16:49
من میخوام هدفون بخرم اما گیج شدم میخوام کیفیتش قابل قبول باشه نمیگم عالی ولی در حد خودش خوب باشه الان هدفون تا یک 3 میلیون هم وجود داره اما من میخوام زیاد گرون در نیاد؟به نظرتون چی بخرم؟

برای چه کاری میخواید ؟ خوانندگی یا گیم یا استفاده شخصی ؟

- به دیجی کالا مراجعه کنید قیمت هاشونم مناسبه

delta
September 26th, 2015, 16:53
مارک ونوس دارم مغازه ..کیفیت و بلندی صداش عالی هست..هم رم خور هم بی سیم...مطمعن باش با این رنج قیمت تعجب میکنی این کیفیت رو..هم میتونی با سیم اوکس وصل کنی سیستم یا موبایل..قیمت 90 تومان..خواستی بگو برات بفرستم...

n4ser
September 26th, 2015, 18:23
مارک ونوس دارم مغازه ..کیفیت و بلندی صداش عالی هست..هم رم خور هم بی سیم...مطمعن باش با این رنج قیمت تعجب میکنی این کیفیت رو..هم میتونی با سیم اوکس وصل کنی سیستم یا موبایل..قیمت 90 تومان..خواستی بگو برات بفرستم...

هدفون سیم دار میخوام رم خور یا شارجی به کارم نمیاد

delta
September 26th, 2015, 20:08
هدفون سیم دار میخوام رم خور یا شارجی به کارم نمیاد

داداش این بی سیم هست رم خور.. سیم هم داره میتونی وصلش کنی بشه سیم دار!! در واقع سه کاره هست..یک چیزی میگم بشنو صداش طوفان هست..صدای گوشی های 400 هزار تومانی رو داره..واسه هر کی نشون دادم خریدش.. حواست باشه قلابیشو تو بازار نصف قیمت هم میدن اما قیمت اصلیش حدود 80 - 90 تومانه..خواستی دارم میتونم برات بفرستم..اینم عکسش هم قرمز هم مشکیشو و هم سفیدشو موجود دارم

http://8pic.ir/images/i9993v0hxwnowxfkyifk.jpg

n4ser
September 27th, 2015, 19:47
داداش این بی سیم هست رم خور.. سیم هم داره میتونی وصلش کنی بشه سیم دار!! در واقع سه کاره هست..یک چیزی میگم بشنو صداش طوفان هست..صدای گوشی های 400 هزار تومانی رو داره..واسه هر کی نشون دادم خریدش.. حواست باشه قلابیشو تو بازار نصف قیمت هم میدن اما قیمت اصلیش حدود 80 - 90 تومانه..خواستی دارم میتونم برات بفرستم..اینم عکسش هم قرمز هم مشکیشو و هم سفیدشو موجود دارم

http://8pic.ir/images/i9993v0hxwnowxfkyifk.jpg

مشخصات کامل و دقیق ؟

meysam021
September 28th, 2015, 11:54
گزینه اول : BEATS
گزینه دوم : m-audio
اینا میکروفون استودیویی هستند ، بنده خودم BEATS دارم مدل PRO برای استودیو استفاده میکنیم ، فوق العادست ، یعنی همه جوره ساپورتتون میکنه m-audio هم گفتم چون کلا این شرکت کالاهایی استودیویی فوق العاده ای تولید میکنه ، از اونم پشیمون نمیشید.
اگر تا 1500 میتونید خرید کنید البته

n4ser
September 30th, 2015, 17:04
گزینه اول : BEATS
گزینه دوم : m-audio
اینا میکروفون استودیویی هستند ، بنده خودم BEATS دارم مدل PRO برای استودیو استفاده میکنیم ، فوق العادست ، یعنی همه جوره ساپورتتون میکنه m-audio هم گفتم چون کلا این شرکت کالاهایی استودیویی فوق العاده ای تولید میکنه ، از اونم پشیمون نمیشید.
اگر تا 1500 میتونید خرید کنید البته

beats خیلی گرونه بعدشم تقلبی زیاد هست تو بازار من قبلا viera v1-200 داشتم کیفیت خیلی خوبی داشت قیمتش 20 هزار تومان بود رفتم خیابون سعدی که مرکز فروش لوازم صوتی تصویری هست هر چی گشتم اصلا این مدل که داشتم نبود مغازه دار یک مدل پیشنهاد کرد xp hs-612 اینم بدک نیست خریدمش ولی اون viera یک چیزی دیگه بود الان اینو میزنم به گوشی xperia v کیفیت بهتری داره نسبت به لپتاپم ؟ این یعنی چی؟ فرقشون چیه؟سوالم اینه چی باعث میشه که صدا موزیک اذیت کنه گوش رو؟