PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : CCleaner

مینا-صیفی
September 26th, 2015, 10:50
سلام میخواستم بدونم ایا برنامه های رجیستری و پاکسازی از جمله CCleaner برنامه های خوبی هستند یا الکی هستند ؟ ( خیلی وسعت گرفته جدیدا در این ضمینه اما برسی کردم دیدم لاگ کوکی مرورگر ها این ها را پاک میکنه چیز خاصی نیست ) نظر شما چیه ؟ با تشکر

MovieZone
September 26th, 2015, 11:20
من 1 ساله استفاده میکنم و از نظر من عالی بوده

و میتونید تنظیمات رو به دلخواه انجام بدید که کوکی ها پاک نشه

مینا-صیفی
September 26th, 2015, 11:22
منم استفاده میکنم حدود 2 سال اما امروز زدم پاکش کردم به نظرم الکی هست هیچ تاثیری نداره پاک کردن و غیره را میشه با خود ویندوز انجام داد

Computer
September 26th, 2015, 11:24
سلام
برنامه های مناسبی هستن
اما در بعضی موارد ریجستری خود ویندوز رو نیز پاک میکنن مشکل به وجود میاد
ولی در مورد کارایشون سرعت سیستم رو به حالت روز اول بر می گردونند
موفق باشید

MovieZone
September 26th, 2015, 11:26
منم استفاده میکنم حدود 2 سال اما امروز زدم پاکش کردم به نظرم الکی هست هیچ تاثیری نداره پاک کردن و غیره را میشه با خود ویندوز انجام داد

دوست عزیزمون Computer درست میگه

شما همه چیزو انتخاب میکردید که پاک بکنه؟؟ یا ...؟؟؟ بستگی ب این هم داره ، ولی به هر حال سلیقه ای هستش

مینا-صیفی
September 26th, 2015, 11:29
نه همه چیز را انتخاب نمیکردم در هر صورت هرکس نظری داره منم سلیقه ای انتخاب میکردم ولی مرورگرها و ویندوز لاگ کوکی تمپ را میشه با خود مرورگر و خود ویندوز پاک کرد یا دیافراگ کرد . اما راجبه رجیستری من تاثیری ندیدم در هر صورت امروز داشتم برنامه هام را اخرین ورژن نصب میکردم بر خوردم و گفتم به خودم چیه الکی 2 سال هست فایده هم نداره پاکش کردم :)