PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا نصب همزمان سی پنل و مجازی ساز VMWare در سرور مشکلی به وجود میاره؟

mohammadirrap
September 24th, 2015, 22:04
سلام، وقتتون بخیر

طبق صحبتی که با آقای ایزدی داشتم گفتند که نصب همزمان سی پنل و مجازی ساز روی یه سرور مشکل بوجود میاره و کیفیت رو به صفر میرسونه یا باید مجازی ساز باشه یا سی پنل روی روت نصب بشه

من میخوام روی سرورم هم هاستینگ بدم هم وی پی اس

میخواستم نظر شما دوستان رو بدونم؟

mizban97
September 24th, 2015, 22:11
سلام، وقتتون بخیر

طبق صحبتی که با آقای ایزدی داشتم گفتند که نصب همزمان سی پنل و مجازی ساز روی یه سرور مشکل بوجود میاره و کیفیت رو به صفر میرسونه یا باید مجازی ساز باشه یا سی پنل روی روت نصب بشه

باسلام
همانطور که قبلا با شما صحبت کردیم.
یک وی پی اس ویندوز کم مصرف مشکلی ایجاد نمیکنه.
منظور آقای ایزدی این هست . که ارائه هاستینگ و vps بصورت همزمان مشکلات ایجاد میکنه اما ایا شما میخواید تعداد بالا وی پی اس بدید یا فقط ریموت دسکتاپ شخصی نیاز دارید؟

mhiizadi
September 24th, 2015, 22:16
باسلام
منظور آقای ایزدی این هست . که ارائه هاستینگ و vps بصورت همزمان مشکلات ایجاد میکنه اما ایا شما میخواید تعداد بالا وی پی اس بدید یا فقط ریموت دسکتاپ شخصی نیاز دارید؟

عزیز ؛ بحث میزان performance سرور هست که در حالتی که ایشون برای بنده توضیح دادند به شدت پایین خواهد اومد .
ارائه ی هاستینگ بحثی نیست که بشه با یه سی پنل روی سرور مجازی و ارائه ی یک سرور مجازی به عنوان سرور دانلود بر روی همون سرور ؛ به سادگی ازش گذشت .
این حرف حرفه من نیست و ده ها نفر برتز در زمینه کانفیگ مدیریت سرور این مورد رو بیان کرده اند :
در صورتی که سرور busy بشه و هارد به مشکل i/o بخوره ؛ بخش زیادی از منابع سرور صرف محدود کردن وی پی اس ها میشه ؛ همون حالتی که در Riad software داریم پیش خواهد اومد و از منابع سرور استفاده میشه و لود به شدت بالا میره و performance سرور به صفر خواهد رسید .

As far as the performance goes if you have the same hardware for non-virtual server and then configure it for virtual server, performance will drop. Virtualization requires hardware resources so to use the same server would use up more resources to run a virtual server.

BuyHardware
September 24th, 2015, 22:16
شما VMware esxi نصب کنید
و هر سیستم عاملی را جداگانه نصب کنید
مشکلی نداره

mohammadirrap
September 24th, 2015, 23:16
باسلام

من یک وی پی اس استفاده دارم اما برای هاست دانلود و کار هایی مثل کانورت کردن آهنگ ها استفاده دارم البته روی وی پی اس های قبلیم اوپن وی پی ان کانفیگ کردم واسه 10 یوزر حداکثر
واسه این نوع استفاده مشکلی نمیاد؟

- - - Updated - - -

شما VMware esxi نصب کنید
و هر سیستم عاملی را جداگانه نصب کنید
مشکلی نداره

نظر بقیه دوستان در رابطه با اظهارات ایشون چیه؟

Hostpolis
September 24th, 2015, 23:25
شما به منابع سرورت محدودی:

1- هارد یا اس اس دی
2- رم
3 سی پی یو
4- پورت

عملا تا وقتی یکی از اینها به حدش نرسه میتونید استفاده کنید از سرور.

اگه هاستینگ سبکی دارید و خوب میتونید سرور رو بهینه کنید وی ام ویر نصب کنید و یه وی پی اس برای سی پنل بذارید و بقیه منابع برای بقیه کارها.

اگر نه ببینید کدوم محدودیت زودتر به حد میرسه و راه کار پیدا کنید.

اصل مجازی سازی این هست که منابع بهتر استفاده بشه پس در کل کار نادرستی نیست. اما اینکه منابع چقدر هست و چه کاری قراره انجام بشه مهمه.

yourhosting
September 24th, 2015, 23:26
سلام، وقتتون بخیر

منظورتون این هست مثلا سرور بگیرید مجازی سازی کنید یک سرور روش سی پنل نصب کنید و کنارش وی پی اس بدید؟
اینکار پیشنهاد نمیشه اگر قصد فعالیت حرفه ای رو دارید، اما دیدم دوستانی روی که بخاطر هزینه کمتر لایسنس اینکار رو انجام میدن
اگر منابع سرور مناسب باشه میتونید یک وی پی اس سی پنل نصب کنید و کنارش 1-2تا وی پی اس با مصرف کم بالا بیارید البته باید حواستون به performance و i/o هم باشه

allbert
September 24th, 2015, 23:27
به هیچ عنوان روی سروری که روش فروش وی پی است دارید هاست ندید ... یه سرور اختصاصی متوسط بگیرید اما این کار رو انجام ندید ...