PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی با سایت جی سرور

delshad
September 24th, 2015, 12:40
سلام من 7 ماهی میشه از سایت جی سرور هاست دانلود 15 گیگ خریدم تا این که دو هفته پیش دیگه نمیشد وارد سی پنل شد و خطای لاینسس میداد و من تا به امروز شاید 100 بار بهشون زنگ زدم به شماره شرکتشون اما میگن اشتباه گرفتی تو کنترل پنل هم تیکت میزنم اصلا نمیخونن یا میخونن و جواب نمیدن الان 13 گیگ از فایلام حذف میشه واسه سایتم خیلی بد میشه یه ماه باید هزینه کنم و لینک جایگزین کنم به خدا این دور از انسانیته اگه کسی میتونه کمکم کنه والا یه لاینسس 50 تومنه حاضر 25 تومنشو بدم که فقط یه بکاپ کل سالم بهم بدن ولی بکاپ گرفتن مال یه ماه پیشه و تو هیچ جای قابل باز کردن نیست نه طلاهاست نه مارال هاست نتونست از حالت فشرده خارجش کنه لطفا اقای محسن یگانه مهر خواهشن یه بکاپ بهم بدید تا حالا شاید 10 بار برای سایتشون مشکل پیش اومده و من هر بار گفتم که اشکالی نداره حالا شما اینجوری جواب منو میدید !! لطفا راهنمایی کنید دوستان چیکار کنم
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=108712
http://www.jeyserver.com/

delshad
September 24th, 2015, 13:00
یوزر های تابستانی مدارس باز شده دیگر باید شاهد این تاپیک ها باشیم :| 2015 است نگاه کنین

- - - Updated - - -

الان در انجمن انلاین هستند مشاهده کردند پاسحی می دهند

به خدا من ازشون تعجب میکنم چون خیلی محترم بودن منم باهاشون نه مشکلی دارم نه مشکلی داشتم ولی نمیدونم چرا یه دفعه اینجوری شدن حتی نماد اعتماد هم دارن

majid rostami
September 24th, 2015, 13:15
جناب یگانه مهر بسیار با اخلاق و مردمی هستن .
درمورد کیفیت کارشون هم بعضی از مشتریانشون بسیار راضی هستن .
ولی متاسفانه در بازه های زمانی مختلف مجبورشون میکنن به قبول پروژه های اجباری و ایشون نمیتونن به مشتریان جی سرور خدمات بدن...

ایشون کاملا مورد تائید هستن صبرکنین پروژشون تموم بشه شما رو راضی میکنن ( یا با پرداخت خسارت یا روش های دیگه ... ) .

delshad
September 24th, 2015, 18:43
جناب یگانه مهر بسیار با اخلاق و مردمی هستن .
درمورد کیفیت کارشون هم بعضی از مشتریانشون بسیار راضی هستن .
ولی متاسفانه در بازه های زمانی مختلف مجبورشون میکنن به قبول پروژه های اجباری و ایشون نمیتونن به مشتریان جی سرور خدمات بدن...

ایشون کاملا مورد تائید هستن صبرکنین پروژشون تموم بشه شما رو راضی میکنن ( یا با پرداخت خسارت یا روش های دیگه ... ) .

:63:من که نگفتم مشکلی دارن خواهشن اگه کسی راه تماس دیگه باهاش داره یا باهاش دوست صمیمی هستش بهش اطلاع بده که نذار 13 گیگ فایلم بی دلیل حذف بشه هاست اپلود سنتره حتی اگه اون فردا که فایلام حذف شدن بهم خسارت بده من چطوری به کاربرای اپلود سنتر خسارت بدم !؟ اقا محسن لطفا جواب بدید

Sajad
September 24th, 2015, 18:49
اگر مشکل شما فقط خطای لایسنس سیپنل هست و فایل‌هاتون رو میخواین، به راحتی میتونید به ftp کانکت بشید و فایل‌هاتون را بردارید. اگر دیتابیس دارید با استفاده از برنامه‌های کمکی میتونید از اون هم بک‌آپ بگیرید.

delshad
September 24th, 2015, 18:57
اگر مشکل شما فقط خطای لایسنس سیپنل هست و فایل‌هاتون رو میخواین، به راحتی میتونید به ftp کانکت بشید و فایل‌هاتون را بردارید. اگر دیتابیس دارید با استفاده از برنامه‌های کمکی میتونید از اون هم بک‌آپ بگیرید.

چطوری با اف تی وصل بشم حساب اف تی پی نساخته بودم

Sajad
September 24th, 2015, 19:03
از یوزر و پسورد سیپنل استفاده کنید. (اگر فعال باشد)

delshad
September 24th, 2015, 19:14
از یوزر و پسورد سیپنل استفاده کنید. (اگر فعال باشد)

اگه به اونجا دسترسی داشتم مشکلی نبود ولی خطای لاینسس میده اونام برطرفش نمیکنن هر چی پیام میدم جواب نمیدن

royl
September 24th, 2015, 19:15
باسلام
با ما در ارتباط باشید
توسط ftp منتقل میشه
www.royaldata.org
بااحترام

delshad
September 24th, 2015, 19:18
باسلام
با ما در ارتباط باشید
توسط ftp منتقل میشه
www.royaldata.org (http://www.royaldata.org)
بااحترام

چقدر هزینه میخواد - وقتی نه اف تی پی دارم نه هاست سی پنل میتونم وارد بشم ؟ یعنی شما میتونین فایل ها رو منتقل کنین ؟

royl
September 24th, 2015, 19:23
چقدر هزینه میخواد - وقتی نه اف تی پی دارم نه هاست سی پنل میتونم وارد بشم ؟ یعنی شما میتونین فایل ها رو منتقل کنین ؟

اطلاعات ورود به سی پنلتون رو ارسال کنید تا چک بشه ببینیم اصلا کاری میشه کرد

delshad
September 24th, 2015, 19:25
گفتم که سی پنل خطای لاینسس میده و اصلا وارد نمیشه ؟ اطلاعات رو از سایتتتون براتون میفرستم

Marketer
September 24th, 2015, 19:27
گفتم که سی پنل خطای لاینسس میده و اصلا وارد نمیشه ؟ اطلاعات رو از سایتتتون براتون میفرستم

درود اگر قبلا اطلاعات FTP یا دیتابیس داشتید میتونم کمکتون کنم نرم افزار هایی مثل Filezilla میتونه کمکتون کنه در چه حدی دست رسی دارید ؟ بجز یوزر پسورد سی پنل چیز دیگه ای ندارید ؟

delshad
September 24th, 2015, 19:34
فرستادم اینadmin(@)royaldata.org

- - - Updated - - -

درود اگر قبلا اطلاعات FTP یا دیتابیس داشتید میتونم کمکتون کنم نرم افزار هایی مثل Filezilla میتونه کمکتون کنه در چه حدی دست رسی دارید ؟ بجز یوزر پسورد سی پنل چیز دیگه ای ندارید ؟

نه والا هیچ دسترسی دیگه ای ندارم به جز یه لیچر تو این ادرس http://up.dailymobile.ir/dl/index.php

- - - Updated - - -

اپلود سنترم با اسکریپ کلیجا ساخته شده الان میتونم وارد پنل مدیریتش بشم و همه فایل ها و تصاویر اون لیست هستن و میتونم دانلود کنم یه بخش جزیی هم داره به اسم بکاپ گیری که از چند پوشه تنظیمات بکاپ میگیره حجمش تقریبا 600 کیلوبایته - یعنی راهی هست بشه بهم مرتبتشون کرد -

royl
September 24th, 2015, 19:38
اطلاعات ورود به سی پنل رو بفرستید
اشکالی نداره اگر لایسنس منقضی شده

Talahost.Com
September 24th, 2015, 19:40
سلام
لطفا یوزر و رمز سی پنل را در همان تیکتی که توی طلاهاست ارسال کردید بفرستید شاید بشه انتقال داد (با خطای لایسنس کاری نداشته باشید)

delshad
September 24th, 2015, 19:44
اطلاعات ورود به سی پنل رو بفرستید
اشکالی نداره اگر لایسنس منقضی شده

اخه این لمصب هر چی تغییر رمز رو میزنم از کنترل پنل برام تغییر نمیده و ایمیل یا پیامکی برامن نمیاد شما با اون اطلاعات وارد سایت جی سرور بشید خودتون می بینید

Marketer
September 24th, 2015, 19:45
فرستادم اینadmin(@)royaldata.org

- - - Updated - - -

نه والا هیچ دسترسی دیگه ای ندارم به جز یه لیچر تو این ادرس http://up.dailymobile.ir/dl/index.php

- - - Updated - - -

اپلود سنترم با اسکریپ کلیجا ساخته شده الان میتونم وارد پنل مدیریتش بشم و همه فایل ها و تصاویر اون لیست هستن و میتونم دانلود کنم یه بخش جزیی هم داره به اسم بکاپ گیری که از چند پوشه تنظیمات بکاپ میگیره حجمش تقریبا 600 کیلوبایته - یعنی راهی هست بشه بهم مرتبتشون کرد -

اگر به مدیریت سایتتون دست رسی دارید مثلا میتونید با آپلود شل Code شده میتونید به فایل هاتون درست رسی پیدا کنید و تبدیل همه اونها به فایل ZIP و دانلود کردن روی یه سرور و اپلود روی هاست دیگه فکر کنم مشکلتون حل میشه

delshad
September 24th, 2015, 19:50
اگر به مدیریت سایتتون دست رسی دارید مثلا میتونید با آپلود شل Code شده میتونید به فایل هاتون درست رسی پیدا کنید و تبدیل همه اونها به فایل ZIP و دانلود کردن روی یه سرور و اپلود روی هاست دیگه فکر کنم مشکلتون حل میشه

خب تنها جایی که بهش دسترسی دارم مدیریت کنترل پنل کلیجا و اون لیچره که فکر نکنم هیچ کدوم اجازه اپلود شل بدن

Marketer
September 24th, 2015, 19:52
خب تنها جایی که بهش دسترسی دارم مدیریت کنترل پنل کلیجا و اون لیچره که فکر نکنم هیچ کدوم اجازه اپلود شل بدن

خب دوست عزیز طبق گفته ام شل Parvite که Code شده باشه Bypass کنید و اپلود کنید میشه

delshad
September 24th, 2015, 20:10
خب دوست عزیز طبق گفته ام شل Parvite که Code شده باشه Bypass کنید و اپلود کنید میشه

من بلد نیستم شما یه تست کنید ببینید میشه لطفا

Marketer
September 24th, 2015, 20:52
من بلد نیستم شما یه تست کنید ببینید میشه لطفا

اگه مهندس رهبری ( رویال دیتا ) تونستند کمک کنند که هیچ , اگر نتوانستند که جسارت نباشه دست رسی ادمین بدید تا ببینم میتونم کاری بکنم

delshad
September 24th, 2015, 20:55
اگه مهندس رهبری ( رویال دیتا ) تونستند کمک کنند که هیچ , اگر نتوانستند که جسارت نباشه دست رسی ادمین بدید تا ببینم میتونم کاری بکنم

خیلی ممنون فدات ایشالله که بتونن منتقل کنن نتیجه رو اعلام میکنیم - نمیتونم پیام خصوصی بدم اگه شد پیگر تاپیکم باشید ببنیم چی میشه

JeyServer
September 24th, 2015, 21:23
سلام من 7 ماهی میشه از سایت جی سرور هاست دانلود 15 گیگ خریدم تا این که دو هفته پیش دیگه نمیشد وارد سی پنل شد و خطای لاینسس میداد و من تا به امروز شاید 100 بار بهشون زنگ زدم به شماره شرکتشون اما میگن اشتباه گرفتی تو کنترل پنل هم تیکت میزنم اصلا نمیخونن یا میخونن و جواب نمیدن الان 13 گیگ از فایلام حذف میشه واسه سایتم خیلی بد میشه یه ماه باید هزینه کنم و لینک جایگزین کنم به خدا این دور از انسانیته اگه کسی میتونه کمکم کنه والا یه لاینسس 50 تومنه حاضر 25 تومنشو بدم که فقط یه بکاپ کل سالم بهم بدن ولی بکاپ گرفتن مال یه ماه پیشه و تو هیچ جای قابل باز کردن نیست نه طلاهاست نه مارال هاست نتونست از حالت فشرده خارجش کنه لطفا اقای محسن یگانه مهر خواهشن یه بکاپ بهم بدید تا حالا شاید 10 بار برای سایتشون مشکل پیش اومده و من هر بار گفتم که اشکالی نداره حالا شما اینجوری جواب منو میدید !! لطفا راهنمایی کنید دوستان چیکار کنم
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=108712
http://www.jeyserver.com/

سلام دلشاد عزیز
بنده یک دنیا از شما پوزش میخوام.
همونطور جناب رستمی اشاره کردند بنده درگیر مسائلی بودم و حتی پیگیری های بنده رو برای استخدام نیروی کار رو میتونید مشاهده بفرمایید.
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=150556
---
بنده به یکی از دوستان سپرده بودم تا با تمامی مشتری های سرور سی پنل تسویه حساب کنند، بنده در عجبم شما چطور هنوز روی این سرور میزبانی میشید.
بنده پیگیری های بعدی رو توی پیام خصوصی با شما انجام میدم

delshad
September 24th, 2015, 21:38
سلام دلشاد عزیز
بنده یک دنیا از شما پوزش میخوام.
همونطور جناب رستمی اشاره کردند بنده درگیر مسائلی بودم و حتی پیگیری های بنده رو برای استخدام نیروی کار رو میتونید مشاهده بفرمایید.
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=150556
---
بنده به یکی از دوستان سپرده بودم تا با تمامی مشتری های سرور سی پنل تسویه حساب کنند، بنده در عجبم شما چطور هنوز روی این سرور میزبانی میشید.
بنده پیگیری های بعدی رو توی پیام خصوصی با شما انجام میدم

به خدا این رسمش نبود الان من درست یک ماهه ناراحت و درگیر مسایل اینم که چطوری فایل ها رو منتقل کنم خب برادر من یه پیام میدادی بهم که از صبح تا حالا داشتم لینک جابجا میکردم والا دو گیگ اینترنتم رفت اونم با نت مخابرات این همه وقت و پولمو هدر دادم که شما درگیر کارهاتون هستیت اخه اینجوری که نمیشه من 5 بار تیکت زدم حداقل یه بلکاپ سالم بهم بدید که اونم نداید و مجبور شدم با هزار زحمت و هزینه و شل ریختن اطلاعات رو منتقل کنم جواب تلفن هم نمیدید ادم براتون توضیوح بده لطفا هر چه سریعتر یه بکاپ سالم برام ارسال کنید

- - - Updated - - -

هر بار مشکلی توی هاستینگتون پیش اومده گفتین یه دنیا معذرت میخوام منم گفتم فدات اشکال نداره این مشکلات پیش میاد والا هنوز تیکتاش هست برو بخون ولی این بار واقعا جای تاسف داشت این همه هزینه و وقت من بیخود تلف شد

JeyServer
September 24th, 2015, 21:40
بله کاملا حق با شماست.
بنده توی پیام خصوصی هم عرض کردم که طریقه تحویل بک آپ و جبران خسارت رو بفرمایید

delshad
September 24th, 2015, 21:40
اینجا من نمیتونم پیام خصوصی بدم لطفا نیم ساعت برام وقت بذارین و بیایین تو کنترل پنل جی سرور جواب تیکت هامو بدید یا باهام تماس بگیرید 10 دقیقه وقت میخواد مسلما منم کار هایی دارم و وقت بقیه هم ارزش داره

Hi Data
September 24th, 2015, 21:45
با سلام

با بنده در ارتباط باشید فایل هاتون رو منتقل کنم

اگر آیدی یاهو دارید که چه بهتر

delshad
September 24th, 2015, 22:03
بله کاملا حق با شماست.
بنده توی پیام خصوصی هم عرض کردم که طریقه تحویل بک آپ و جبران خسارت رو بفرمایید

لینک بکاپ رو یا تو پیام خصوصی یا به ایمیلم بفرستین 4takboy@gmi که سالم باشه و امروز گرفته باشید هنوز هزینه هاستم یک ماهو نیم مونده که تمدید کرده بودم http://www.dailymobile.ir/?page_id=4243 از اینجا هزینه رو باز پرداخت کنید

- - - Updated - - -

این بکاپ هایی که تو کنترل پنل هستن مال یک ماه پیش هستند و نه طلاهاست نه مارال هاست نتونست از حالت فشرده خارج کنن مشکل داشت

- - - Updated - - -

o:-)دوستان مشکل حل ممنون از همتون - ممنون از اقای محسن یگانه مهر که هم لینک بکاپ رو دادن هم خسارات خیلی ممنون