PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی وب هاستینگ های موجود در دنیای وب ایران بصورت کاملا ازاد و رایگان

mr.bahram
September 18th, 2010, 15:02
سلام
من این وب سایت رو راه اندازی کردم تا مرجعی باشه برای تمام وب مسترها برای انتخاب و برسی و مشاهده وب هاستینگ های موجود در دنیایی وب ایران
تبلیغات بصورت کاملا ازاد هست و می تونید با ایمیل تماس بگیرید تا قرار بگیره
از دوستانی هم که بنر انها قدیمی هست می توانن به ایمیل بنر جدید را ارسال بکنن تا جایگذین بشه

ادرس سایت هست

معرفی وب هاستینگ های موجود در دنیای وب ایران بصورت کاملا ازاد و رایگان (http://www.host-list.ir)

دوستان اگر نظری دارن
در خدمت هستیم

1eng.ir
September 18th, 2010, 15:09
مبارک باشه =d>

mr.he3am
September 18th, 2010, 15:26
به نظر من به صورت متن بود بهتر بود که در مورد همه یک سری توضیح باشه
یا به صورت امتیازی باشه در مورد هاستینگ ها تحقیق کنید و در این سایت بهشون امتیاز بدید :d

mr.bahram
September 19th, 2010, 01:58
به نظر من به صورت متن بود بهتر بود که در مورد همه یک سری توضیح باشه
یا به صورت امتیازی باشه در مورد هاستینگ ها تحقیق کنید و در این سایت بهشون امتیاز بدید :d

نظر شما خیلی خوبه ولی این مورد در توان من نیست
چون من نه از منیج سرور سر در میارم و نه از هاستینگ ها می تونم تست بگیریم
من این رو دارم جمع می کنم تا یکی که می خواد هاست تهیه بکنه گذینه هایی زیادی برای انتخاب کردن داشته باشه
فرق اونهایی هم که در اینجا تبلیع میشن با اونهایی که در وب سایت هایی دیگر در این هست که در اینجا خوب و بد و ناجور و عالی همه با هم قاطی هستن ولی مثلا یک وب هاستینگ که میاد در وی بی اسکین تبلیغ میده باید حتما خوب باشه تا بتونه تبلیغ بده

m_dg_farari
September 19th, 2010, 17:32
سلام.
کار خیلی خوبی کردید ولی استارتتون اصلا مناسب نیست! (تعداد سایت هایی که گذاشتین!) البته میدونم که هر کسی بنر بده شما قرار میدی ولی برای شروع 20 تا سایت ... فکر کنم یه کمی باید بیشتر میشد این سایت ها! (نکته: من کلا دیگه دارم هاست اشتراکی رو جمعش میکنم و تبلیغ جایی نمیدم! پس چونه خودمو نزدم!)

mr.bahram
September 19th, 2010, 19:46
سلام
مردم باید ببین و خودشون درخواست بدن
من چنتای اول رو بر اساس همکاری که باهاشون داشتم قرار دادم و بقیه رو خودشون دادن تا قرار بدیم
به مرور زمان زیاد میشه منتها نمیدونم چنتا بشه

delta
September 19th, 2010, 23:35
خوب این الان چند تا بنر قراره صفحه اول بزاری؟ 10 تا بیشتر بزاری که سایت دیگه با سرعت نت ایران بالا بیاد نیست که؟؟؟؟؟

mr.bahram
October 30th, 2010, 01:51
خوب این الان چند تا بنر قراره صفحه اول بزاری؟ 10 تا بیشتر بزاری که سایت دیگه با سرعت نت ایران بالا بیاد نیست که؟؟؟؟؟

کسی که وب مستر و میزبانی وب بخواد با دایل آپ وارد اینترنت نمیشه و هزینه adsl میده
===========
از دوستان اگر بنر می خواید قرار بدید تماس بگیرید

AmirHosein
October 30th, 2010, 02:12
کسی که وب مستر و میزبانی وب بخواد با دایل آپ وارد اینترنت نمیشه و هزینه adsl میده
===========
از دوستان اگر بنر می خواید قرار بدید تماس بگیرید
بهرام جان پس این وسط جواب مایی که جی پی آر اس استفاده میکنیم چیه!:105:

mr.bahram
October 30th, 2010, 03:01
بهرام جان پس این وسط جواب مایی که جی پی آر اس استفاده میکنیم چیه!:105:

بهرام جان پس این وسط جواب مایی که جی پی آر اس استفاده میکنیم چیه = مشکلات و مواردی که باهاش مواجه هستید و شاهدش بودیم

mr.bahram
November 25th, 2010, 21:23
UP

lvlehrad
November 25th, 2010, 21:45
در بین بنرها انتخاب کردن هاستینگ کمی سخت هست اگر میشد برای هر بنری که قرار میدید یک جمله در حد توضیح مختصر مینوشتید خوب میشد

mr.bahram
November 25th, 2010, 22:05
قرار نیست بنر ها برای انتخاب باشن
قرار هست معرف باشن برای وب مستر تا وارد وب سایت وب هاستینگ بشن
در اخر وب مستر از وب سایت ها و تحقیقات وب هاست رو انتخاب می کنه

Woshka
November 25th, 2010, 22:17
اوه چقدر هاستینگ :))

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

هست لیس منو یاد یه چیزی میندازه که نمیشه گفت :71:

mr.bahram
November 25th, 2010, 22:39
اوه چقدر هاستینگ :))

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

هست لیس منو یاد یه چیزی میندازه که نمیشه گفت :71:

واسم پ خ بکن یکمی ما هم بخندیم

:65:

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

فکرکنم گرفتم منظورت چیه lol

باید مراقب باشم توی نوشتن یه وقت کلمه ها جابجا نشه he he

بشه چی میشه lol

mr.bahram
December 10th, 2010, 21:00
Up

sohrab.khan
December 10th, 2010, 23:59
بهتر نبود از یک دومین بهتر استفاده می کردید؟