PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت خبر خوان حرفه ای

hassan_shahi
September 23rd, 2015, 14:28
سلام به تمام دوستان عزیز

دنبال اسکریپت خبر خوان حرفه ای هستم یه اسکریپت اختصاصی یا اینکه اسکریپتی که مثلا دست 10 نفر باشه نیاز دارم ممنون میشم دوستانی که با این شرایط اسکریپت خبر خوان دارن قیمت بدن.

Pars98
September 23rd, 2015, 14:32
سلام به تمام دوستان عزیز

دنبال اسکریپت خبر خوان حرفه ای هستم یه اسکریپت اختصاصی یا اینکه اسکریپتی که مثلا دست 10 نفر باشه نیاز دارم ممنون میشم دوستانی که با این شرایط اسکریپت خبر خوان دارن قیمت بدن.

با سلام ... اگر اختصاصی بخواهید میتونم واستون طراحی کنم. چه امکاناتی نیاز دارید؟

hassan_shahi
September 23rd, 2015, 18:20
با سلام ... اگر اختصاصی بخواهید میتونم واستون طراحی کنم. چه امکاناتی نیاز دارید؟

برای اختصاصی اختصاصی فکر میکنم هزینه بالایی بیفته ما هم برای شروع فعلا نیمه اختصاصی میخوایم ایشالله یکم اومد بالا فول اختصاصیش میکنیم

- - - Updated - - -

دوستان کسی اسکریپت خبر خوان نداره؟؟؟در سطح هستی بلاگ هم باشه خریداریم

xvz123
October 17th, 2015, 00:34
من دارم خواهستی خوصی ایدی بفرس

alborz94
October 17th, 2015, 00:43
سلام
در نیاز اعلام نمایید تا بخشی از امکانات را ارسال کنم.

p30nama
October 17th, 2015, 01:03
سلام دوست عزیز

اگر میخواهید اخبار در ایفریم نمایش داده بشه نسخه 2 سامانه فرجاد رو بخر farjad.ir
اگر میخواهید اخبار در سایتتون کپی بشه نسخه 3 فرجاد رو بخر

من نسخه 2 رو خریدم و در حال راهندازی اون هستم

برای سیستم وردپرس هست

موفق باشید

A+I
November 11th, 2015, 19:18
سلام
خسته نباشید
اسکرپیپت خبرخوان هستی بلاگ با امکانات جدید مثل آدرس دهی فارسی - برچسب - کاهش منابع هاست - امکان اختصاصی کردن سایت به صورتی که می تونید به اسکریپت کلمه ای مثل دانلود بدید و اسکریپت مطالبی رو که کلمه دانلود توشونه کپی می کنه - کپی مطالب از وبلاگدهی های خارجی مثل بلاگرز و بلاگر و بلاگ و ....... - امکان نیمه اختصاصی کردن مطالب کپی شده به صورتی که به متن با استفاده از عنوان کلماتی دیگر اضافه میشوند و لینک ها حذف می شوند و این کار باعث افزایش بسیار زیاد بازدید میشود - و........

بدون باگ هم هست
اگر این نسخه رو خواستید 250 و اگر نسخه اصلی خود هستی بلاگ رو خواستید که رتبه 700 ایران هست رو 100 تومن می فروشم
تضمین بازدید هم میدم
اگر بازدید نگرفت سایتتون پولتون رو پس میدم
بدون لایسنس هست و هر چقدر خواستید می تونید سایت بزنید