PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست شماره ثابت تهران

Pars98
September 22nd, 2015, 23:35
با سلام ،

گاها سایت هایی رو دیدم که بیس آنها در شهر های غیر تهران بنا شده
و در کنار شماره تماس با کد شهرستان ، شماره تماسی با کد تهران ارائه می دهند

با کمی جستجو به دفتر کار مجازی و خطوط مجازی رسیدم
اما همانطور که میدونید این نوع خطوط فقط قابلیت دریافت یا در واقع دایورت تماس رو دارند

سوالی که دارم این هست که منی که در شیراز سکونت دارم آیا می توانم خط تهرانی تهیه کنم که قابلیت تماس با آن را هم داشته باشم؟ ( با خط تهران به دیگر شماره ها تماس بگیرم )
اگر بله لطفا توضیحات و جزئیات رو بیان کنید.
اگر خیر لطفا دوستانی که خطوط مجازی یا دایورتی تهران ارائه می دهند تعرفه بدهند

با تشکر

- - - Updated - - -

شخص یا شرکتی قادر هست خط 021 برای ما تهیه کند؟

tafakor
September 22nd, 2015, 23:38
درود
به سایت الو تهران مراجعه نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر .

Pars98
September 22nd, 2015, 23:50
درود
به سایت الو تهران مراجعه نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر .

توی سایتشون توضیحات کامل و امکان سفارش مشاهده نشد.
شما باهاشون کار کردید؟ شرایطشون رو میدونید؟

elementary
September 23rd, 2015, 00:07
الو تهران مزخرفت ترین و ناپایدار ترین شبکه ویپ هست اصلا پیشنهاد نمیکنم

Pars98
September 23rd, 2015, 00:10
الو تهران مزخرفت ترین و ناپایدار ترین شبکه ویپ هست اصلا پیشنهاد نمیکنم

شما که در این زمینه تجربه دارید آیا سرویس دهنده خاصی رو پیشنهاد میدید؟

tafakor
September 23rd, 2015, 00:11

همکاری نداشتیم و برای خدمات خطوط مجازی که ذکر کردید ارائه میدهند فقط باهاشون تماس بگیرید ببینید که با در نظر داشتن محل سکونت شما آیا خط تهران به شما تعلق میگیره یا خیر لینک زیر هم مطالعه کنید شاید کمکی کرد
http://www.alotehran.com/aboutus.html
گذشته از مجموعه بالا مجموعه ای دیگر هم به ذهنم اومد شاید نیاز شما رو برآورده کنه
http://rightsms.ir/%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86-%DA%AF%D9%88%DB%8C%D8%A7/
یه نگاهی هم به این سایت بندازید تو همین انجمن هم فعالیت داشتند تا جایی که خاطر دارم

bikar7
September 23rd, 2015, 00:11

توی درباره ما یکم واضح تر و بهتر توضیح دادند ... گرچه با حضور کلمات انگلیسی در متن ظاهرا خیلی مشکل دارند =))...

Pars98
September 23rd, 2015, 14:56
همکاری نداشتیم و برای خدمات خطوط مجازی که ذکر کردید ارائه میدهند فقط باهاشون تماس بگیرید ببینید که با در نظر داشتن محل سکونت شما آیا خط تهران به شما تعلق میگیره یا خیر لینک زیر هم مطالعه کنید شاید کمکی کرد
http://www.alotehran.com/aboutus.html
گذشته از مجموعه بالا مجموعه ای دیگر هم به ذهنم اومد شاید نیاز شما رو برآورده کنه
http://rightsms.ir/%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86-%DA%AF%D9%88%DB%8C%D8%A7/
یه نگاهی هم به این سایت بندازید تو همین انجمن هم فعالیت داشتند تا جایی که خاطر دارم

rightsms رو تماس گرفتم و گفتند که دیگه این سرویس ارائه نمیشه متاسفانه ...
از کاربران انجمن اگر فرد یا شرکتی خدماتی مشابه ارائه می دهد لطفا اعلام کند ...

- - - Updated - - -

Up ... همچنان نیازمندیم

ali02
September 23rd, 2015, 15:03
فایده اینکارا چیه؟!
این طرز تفکر فقط در ایران حاکم هست بنا به تجربه من اتفاقا خیلی از شرکت های شهرستانی به لحاظ قیمت و خدمات بهتر بودند و شماره تهران اعتبار که نمیاره شک برانگیز هم هست

Pars98
September 23rd, 2015, 15:12
فایده اینکارا چیه؟!
این طرز تفکر فقط در ایران حاکم هست بنا به تجربه من اتفاقا خیلی از شرکت های شهرستانی به لحاظ قیمت و خدمات بهتر بودند و شماره تهران اعتبار که نمیاره شک برانگیز هم هست

چشم مشتری به همین چیزاست ... مخصوصا تهرانیها ( البته جسارت نباشه خیلی از دوستان تهرانی هم اینجوری نیستند )
اما چندین و چند بار داشتم در مورد پروژه با مشتری صحبت میکردم که برگشتند میگند " اهل تهران هستید یا شهرستان؟ " یعنی کل شهر های به جز تهران شدند شهرستان یک طرف داستان ، و تهران هم طرف دیگر داستان. ( کاش حداقل اینجوری می پرسیدند که اهل کدام شهر هستید ! هرچند شهر و محل سکونت بندهه چه ربطی به تخصص من داره آخه ؟! )
من هم خیلی سعی کردم که بیشتر از ظاهر روی باطن کارم تمرکز داشته باشند اما متاسفانه توش کشور ما ظاهر مهم تر از باطن هست.

RoobinaServer
September 23rd, 2015, 15:19
شخص یا شرکتی قادر هست خط 021 برای ما تهیه کند؟

با سلام و احترام

اگر بتوانید حدود 3 میلیون هزینه کنید
حداقل نیز دو خط نیاز هست.
میتوانید خودتان نیز از طریق شماره تهران تماس بگیرید.

اگر بودجتون در این حد بود در ارتباط باشید.

باتشکر

Pars98
September 23rd, 2015, 15:25
با سلام و احترام

اگر بتوانید حدود 3 میلیون هزینه کنید
حداقل نیز دو خط نیاز هست.
میتوانید خودتان نیز از طریق شماره تهران تماس بگیرید.

اگر بودجتون در این حد بود در ارتباط باشید.

باتشکر

تشکر فراوان از پاسخ شما.
ممکن هست کمی توضیح دهید که روش کار به چه صورت هست؟

RoobinaServer
September 23rd, 2015, 15:29
تشکر فراوان از پاسخ شما.
ممکن هست کمی توضیح دهید که روش کار به چه صورت هست؟

با سلام مجدد

روش خاصی ندارد و نیاز به انجام کار از سمت شما نمیباشد ،بعد از خرید حدود 3 تا 4 هفته بعد راه اندازی میشود و به شما تحویل میگردد تا استفاده فرمائید.

آن وقت فقط یک هزینه نگه داری ماهانه دارید به همراه پرداخت قبض مخابرات هر دو ماه یک بار از طریق 1818

موفق باشید

Pars98
September 23rd, 2015, 15:35
با سلام مجدد

روش خاصی ندارد و نیاز به انجام کار از سمت شما نمیباشد ،بعد از خرید حدود 3 تا 4 هفته بعد راه اندازی میشود و به شما تحویل میگردد تا استفاده فرمائید.

آن وقت فقط یک هزینه نگه داری ماهانه دارید به همراه پرداخت قبض مخابرات هر دو ماه یک بار از طریق 1818

موفق باشید

فقط یک مورد ، ما از طریق چه بستری می توانیم در شیراز با شماره تهرانمون تماس برقرار کنیم با دیگر خطوط؟

RoobinaServer
September 23rd, 2015, 15:44
فقط یک مورد ، ما از طریق چه بستری می توانیم در شیراز با شماره تهرانمون تماس برقرار کنیم با دیگر خطوط؟

از طریق خطوط مخابراتی - ثابت،همراه

کلا مربوط به اینترنت اگر منظورتون هست نیست.

اگر قصد خرید بود میتوانید سوالات خود را از همکاران مشاوره جناب سجادیه بپرسید چون داره تاپیک تبدیل میشه به تاپیک فروش انجمن ما هم فقط خواستیم بگیم خدمتتون ارائه میکنیم چون دیدیم پیدا نکردید، هیچ تمایلی به بن شدن نداریم. (در اصل کار ما فروش خطوط نیست، فقط برای راه انداختن کار شما کنار خطوط خودمان ذکر کردیم که برای شما میتوانیم راه بیندازیم)

موفق باشید
شریفی

elementary
September 23rd, 2015, 15:47

شما در تهران یک خط تلفن ثابت تهیه میکنید و نیاز به اینترنت حداقل 2mb دارید

برای بستر ویپ هم خیلی راه دارید ولی اگه بودجه محدودی دارید IPPBX کمبو پیشنهاد میکنم بهتون ولی اگه دنبال کیفیت هست

هم گت وی ویپ دارید و هم سانترال برای شبکه تلفن داخلی شرکت و تنها مشکلی که داره محدودیت ۴ پورت بودن هست که برای بیشتر از این باید گت وی ویپ خریداری کنید

PersianTelecom
September 26th, 2015, 01:54
الو تهران که کلا تعطیل شد . ولی دررابطه با خطوط برروی بستر اینترنت voip اگر خواستید با ما در تماس باشید .

mtbirir
September 29th, 2015, 08:08
سلام ما میتونبم خطوط تلفن بر بستر voip واگزار کنیم
همانند الو تهران
با کیفیت بیشتر و استیبل تر
با ما در تماس باشید
02195119211
02156367777
سپهر آنلاین