PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر های خارجی با پورت بالای ۱ گیگ ؟

Mrbean
September 22nd, 2015, 20:53
سلام دوستان٬ من دنبال دیتاسنتر هستم که با قیمت مناسب و کیفیت خوب پورت بالا تر از ۱ گیگ ارایه بده٬ برای آپلود سنتر میخوام.
ovh, leaseweb, redstation اینهارو دیدم غیر اینها هم هسته که از کیفیت خوبی برخوردار باشه؟ پورت لینک خیلی مهمه!

mhiizadi
September 22nd, 2015, 21:06
سلام دوستان٬ من دنبال دیتاسنتر هستم که با قیمت مناسب و کیفیت خوب پورت بالا تر از ۱ گیگ ارایه بده٬ برای آپلود سنتر میخوام.
ovh, leaseweb, redstation اینهارو دیدم غیر اینها هم هسته که از کیفیت خوبی برخوردار باشه؟ پورت لینک خیلی مهمه!

دیتا سنتر های هلندی در این مورد بسیار خوب عمل میکنند و پورت های یک گیگ دو گیگ یا هر مقداری که بخواید بهتون سرویس می دهند .
ارادت .

hostorder
September 22nd, 2015, 21:14
Ovh هم آورده رداستیشن هم داره و دیتاسنتر های هلندی

Mrbean
September 22nd, 2015, 21:14
دیتا سنتر های هلندی در این مورد بسیار خوب عمل میکنند و پورت های یک گیگ دو گیگ یا هر مقداری که بخواید بهتون سرویس می دهند .
ارادت .
میشه اسم ببرید؟

GREAT
September 22nd, 2015, 21:16

لیز وب و رداستیشن بهترین گزینه هستن به نظرم!!!
برای کار شما بهترین گزینه ان

AbtinServer
September 22nd, 2015, 23:35
leaseweb از هر نظر مناسب برای پروژه شما می باشد.

riranet
September 23rd, 2015, 00:40
Ovh, leaseweb, redstation اینهارو دیدم غیر اینها هم هسته که از کیفیت خوبی برخوردار باشه؟ پورت لینک خیلی مهمه!

بنظرم همین ها که خودت میگی خوبم دیگه.
Ovh که من خیلی ازش راضیم. رد استیشن هم اگه مبلغش برات زیاد مهم نیست گزینه اوله.

mhiizadi
September 23rd, 2015, 02:48
میشه اسم ببرید؟

لیز وب هست ؛ دیتا پلیس هم هست ؛
بنده با ذیتا پلیس دارم کار میکنم؛ هر پورت یک گیگ بر روی سرور اضاف میکنند 10 دلار اضاف میکنند ؛ الان سرور با پورت دو گیگ ؛ حدود 200 مگ بر ثانیه دانلود میکنه؛ هم خوبه , هم کیفیت داره
لیز وب پورت یک گیگ و دو و ده گیگ داشتم؛ البته تا شما سخت افزارش رو نداشته باشید پورت بازدهی که شما مد نظرتون هست رو نخواهد داشت .

Mrbean
September 23rd, 2015, 10:16
online.net چطوره برای اپلود سنتر؟