PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای در مورد خرید adsl

riranet
September 22nd, 2015, 16:27
سلام دوستان
بنده از طرح شگفت انگیر مخابرات استفاده میکردم. سرعت 2 مگ. اون زمان که ما خریدیم دانلود شبانه رایگان بود. الان اتفاقی متوجه شدم طرح شبانه رو محدود کردن!
اونم بدون اطلاع رسانی. دیدم اب من با این مخابرات توی یه جوب نمیره.
گفتم از شما سوال کنم ببینم درحال حاضر از چه سرویس دهنده ای استفاده میکنید و راضی هستید؟
ترجیحا ایندفعه میخوام وایرلس بگیرم البته اگه سرعتش پایین نباشه.
نا محدود بودنش مهمه.

shadmehr792
September 22nd, 2015, 17:36
مکان محل زندگی؟؟؟؟؟حتما باید نامحدود باشه؟؟؟؟؟ اخه بی کیفیته و منقرظ شده..... وایرلس با ای دی اس ال هیچ فرقی نداره دستگاه روترش فقط فرق داره

- - - Updated - - -

مکان محل زندگی؟؟؟؟؟حتما باید نامحدود باشه؟؟؟؟؟ اخه بی کیفیته و منقرظ شده..... وایرلس با ای دی اس ال هیچ فرقی نداره دستگاه روترش فقط فرق داره
اگر مهمه نامحدود باشه با سرعتی که شما میخواید شاتل داره قیمتش ماه سیصد ولی به نظرم نامحدود نگیر حجمی بگیر شرکت های قدر در تهران فقط پارس انلاین شاتل اسیاتک صبانت که من پارس انلاین و شاتل رو بیشت. تایید میکنم اسیا تک پشتیبانیش خیلی ضعیفه و صبانت تجربه نداشتم

riranet
September 22nd, 2015, 20:09

- - - Updated - - -

اگر مهمه نامحدود باشه با سرعتی که شما میخواید شاتل داره قیمتش ماه سیصد ولی به نظرم نامحدود نگیر حجمی بگیر شرکت های قدر در تهران فقط پارس انلاین شاتل اسیاتک صبانت که من پارس انلاین و شاتل رو بیشت. تایید میکنم اسیا تک پشتیبانیش خیلی ضعیفه و صبانت تجربه نداشتم

ماهی سیصد که خیلی بالاست برام. شب هاش هم نامحدود باشه کفایت میکنه.
پارس انلاین الان بهتر از شاتله؟

shadmehr792
September 22nd, 2015, 20:40
بله خیلی بهتره ولی خب حجم پارس انلاین کفاف نمیده حجمش کمه ولی اگر دانشجو باشید حجم را هم گیگی هزار حساب میکنه کیفیتش عالی سرعتش عالی پشتیبانیش عالی حجمش کم

- - - Updated - - -

یه روش برات پ خ کردم برو ببین به کارت خیلی میاد

riranet
September 22nd, 2015, 20:45
بله خیلی بهتره ولی خب حجم پارس انلاین کفاف نمیده حجمش کمه ولی اگر دانشجو باشید حجم را هم گیگی هزار حساب میکنه کیفیتش عالی سرعتش عالی پشتیبانیش عالی حجمش کم

- - - Updated - - -

یه روش برات پ خ کردم برو ببین به کارت خیلی میاد

ممنون از راهنماییت. ولی پ.خ نیومده.
پارس انلاین رو رفتم دیدم واقعا اگه 16 مگا بیت بده که عالیه. ولی متاسفانه من مشکل ترافیک ماهانه دارم باهاش.
یه مورد دیگه هم هست اینکه الان چون محابراتم باید فقط سه روز صبر کنم این رو از روی خط بردارن . سه روز دیگه هم صبر کنم اون یکی رو وصل کنن.
وایمکس خوب هم سراغ داشتی که بشه رو دانلودش حساب کرد راهنماییم کن ممنون

Pars98
September 22nd, 2015, 20:49
سمت Wireless نیایید.. هم هزینه ها بیشتر هست و هم کیفیت پایین تر.
های وب رو نگاهی بندازید ...

shadmehr792
September 22nd, 2015, 20:57
اومد پ خ
؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

وایمکس خوب نیست اصلا دنبالش نرید وایمکس اگر مبین نت برید بگیرید پشتیبانی فجیح بعدشم انتن دهی ضعیف ترافیک گران و نا منصفانه همچنین ایرانسلم همینه

riranet
September 22nd, 2015, 22:44
اره اومدد دستت درد نکنه

ArkaPayamak
September 22nd, 2015, 22:50
از hiweb سرویس 1 مگابیت دارم راضی هستم نامحدود نیست ولی 4 تا 7 صبح رایگان هست تو ساعات رایگان هم با سرعت 250 تا 300 کیلوبایت دانلود میکنه اگر زیاد ترافیک مصرف میکنید می تونید از فشفشه استفاده کنید البته نامحدود هم دارند ولی باید تماس بگیرید توی سایت درج نشده .

shadmehr792
September 22nd, 2015, 23:18
های وب هم تایید میشه مرد خوبیه سرویساش همه اکو با هزینه کم تر حجم بیشتر کیفیت هم راضی کنندست ولی خب هرکدوم مزایایی داره

riranet
September 23rd, 2015, 00:23
از hiweb سرویس 1 مگابیت دارم راضی هستم نامحدود نیست ولی 4 تا 7 صبح رایگان هست تو ساعات رایگان هم با سرعت 250 تا 300 کیلوبایت دانلود میکنه اگر زیاد ترافیک مصرف میکنید می تونید از فشفشه استفاده کنید البته نامحدود هم دارند ولی باید تماس بگیرید توی سایت درج نشده .

این های وب رو الان دیدم. انصافا قیمت هاش خیلی خوبه. واقعا اینترنت 8 مگ رو میده؟!
حیف میگی 4-7 رایگانه.
حداقل نکرده 1-7 بزاره! بدبختی داریم هر کدوم یه داستانی دارن.

TeraServerCo
September 23rd, 2015, 00:30
پارس انلاین عالیه کیفیت و سرعتش تایید میشه

ArkaPayamak
September 23rd, 2015, 01:19
بله 8 مگابیت هم ارائه میدند البته بستگی به خط شما هم داره اگر اشتباه نکنم تا 24 مگابیت هم امکان ارائه سرویس رو دارند.
اگر ساعات رایگان بیشتر بود خیلی بهتر بود

حدودا چقدر ترافیک در ماه مصرف میکنید ؟

smhnw
September 23rd, 2015, 01:51
های وب بگیر کمی کم فروشی میکنن ( البته تا جایی که میبینیم و فکر میکنیم ) ولی در کل ارزون و خوبن !

خوده سرویسو یه 128 سه ماهه بگیر میشه 30 ت که میشه ماهی 10 ت .

فشفشه 40 گیگه هم بخر 30 ت راحت استفاده کن . (کمم اومد دوباره ببخر ! خیلی مناسب در میاد )

خططم تا جایی که بکشه برات اپ میکنن .

مینا-صیفی
September 23rd, 2015, 11:38
سلام دوست عزیز اگر کیفیت خط شما مثله ماله من باشه ماله من تا 10 مگ باز هست ببینید اسیاتک هستم تا 10 مگ پهنا باند رو مال من باز کردن کلا خیلی مسائل سرعت و قطعی اینا 1 مرکز مخابراتی مربوط هست و 2 هم کیفیت خط مهم هست سیم مسی بیش تر از 30تا 35 نمیره ماه من 31 27 28 هست که عالی هست چون کابل تلفن نو خریدم

http://8pic.ir/images/k272hqbtmav4z25vlggv.png

viyona
September 26th, 2015, 11:44
سلام دوست عزیز اگر کیفیت خط شما مثله ماله من باشه ماله من تا 10 مگ باز هست ببینید اسیاتک هستم تا 10 مگ پهنا باند رو مال من باز کردن کلا خیلی مسائل سرعت و قطعی اینا 1 مرکز مخابراتی مربوط هست و 2 هم کیفیت خط مهم هست سیم مسی بیش تر از 30تا 35 نمیره ماه من 31 27 28 هست که عالی هست چون کابل تلفن نو خریدم

http://8pic.ir/images/k272hqbtmav4z25vlggv.png
منم آسیاتک دارم
سرعت عالی هست- 4 تا 10 صبح رایگان - آپلود هم که رایگانه کلن

eramserver
September 26th, 2015, 12:01
به نظرم از پلن های آسیاتک هم دیدن فرمایید ما که راضی هستیم

smhnw
September 29th, 2015, 02:19
منم آسیاتک دارم
سرعت عالی هست- 4 تا 10 صبح رایگان - آپلود هم که رایگانه کلن

مگه سروره که اپلود رایگان خیلی مد نظر باشه ؟

تا جایی که میدونم تو اینترنت ای دی اس ال 99 درصد دانلود میشه نه اپلود :d

slashflash
September 29th, 2015, 09:12
بالای 10 تا تاپیک با این عنوان باز شده و همشون هم ماشاا... چندین صفحه در رابطه با این موضوع بحث شده !!!
فقط کافیه توی قسمت جستجو تایپ کنید adsl !