PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم امکان استفاده از تمام منابع سرور

7Server
September 22nd, 2015, 02:53
سلام

من یه سرور اختصاصی با رم ۳۲ و هارد ۳۶۰ دارم که ۳تا ۱۲۰ گیگ SSD هستش.

متاسفانه به دلیل کانفیگ بدی که روی سرور توسط یکی از دوستان انجام شده مقدار رمی که در ESXI برای CentOS قرار گرفته ۸ هستش و وقتی این مقدار رم رو بیشتر میکنم سرور بصورت کامل DOWN میشه!

هاردها هم بصورت mirror هستند و دوتا از هاردها بک آپ هارد اصلی هستند..
ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنند که چطور میتونم بدون حذف یا تغیر سرور و ... رم رو به حداکثر میزان خودش افزایش بدم.

mizban97
September 22nd, 2015, 03:01
سلام

متاسفانه به دلیل کانفیگ بدی که روی سرور توسط یکی از دوستان انجام شده مقدار رمی که در ESXI برای CentOS قرار گرفته ۸ هستش و وقتی این مقدار رم رو بیشتر میکنم سرور بصورت کامل DOWN میشه!

ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنند که چطور میتونم بدون حذف یا تغیر سرور و ... رم رو به حداکثر میزان خودش افزایش بدم.

باسلام
متوجه منظور شما نشدم
در صورت تمایل اطلاعات سرور دسترسی وی ام ور بفرستید تا براتون مشکل بررسی کنم

company_hosting
September 22nd, 2015, 10:33
سلام

سلام

خب منابع رم بصورت کامل ندهید اگر نیاز نیست ؟
اگر نیاز دارید باید ازاول کانفیگ بشه و .... طبق صحبت شما

سیپنل هست یا دایرکت ادمین ؟

smhnw
September 27th, 2015, 19:07
خوب در کنسول ببینین دلیل دوون شدن چیست ؟

ارور رو ذکر کنین تا دوستان بتونن کمکتون کنن