PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل حذف فیلد های اضافی در هنگام ثبت نام در whmcs

hamed6704
September 21st, 2015, 15:43
سلام دوستان من از whmcs 5 اسفاده می کنم البته نسخه نال رایگان و از قالب زرین اسفاده می کنم حالا می خوام هنگام ثبت نام فیلد کد پستی،شهر ، استان و ... را بردارم ، البته من فایل کلاینت ریجستر که در پوشه تمپلت و بعد پوشه قالبم هست را ویرایش کردم ولی بازم ارور میده من کلا div کد پستی را برداشتم حالا موقع ثبت نام می گه باید فیلد کدپستی وارد بشه خوب این کد برسی را از کجا گیر بیارم که از ضروری بودن آن جلوگیری کنم میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟

yeganehha
September 21st, 2015, 17:16
باسلام

شما باید input box ها را نگهدارید و مقدار type ان راhidden کنید و مقدار value ان را، NA بزارید .

alireza7596r
September 21st, 2015, 19:46
سلام دوستان من از whmcs 5 اسفاده می کنم البته نسخه نال رایگان و از قالب زرین اسفاده می کنم حالا می خوام هنگام ثبت نام فیلد کد پستی،شهر ، استان و ... را بردارم ، البته من فایل کلاینت ریجستر که در پوشه تمپلت و بعد پوشه قالبم هست را ویرایش کردم ولی بازم ارور میده من کلا div کد پستی را برداشتم حالا موقع ثبت نام می گه باید فیلد کدپستی وارد بشه خوب این کد برسی را از کجا گیر بیارم که از ضروری بودن آن جلوگیری کنم میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟

سلام
دوست عزیز خواستید می تونم براتون حذف کنم چندین سایت را حذف کردم اگر خواستدی ایمیل بدید نمونه هاشو بفرستم ali7596r@gmail.com
ارادت

alismt
September 21st, 2015, 20:03
سلام
این گزینه های اضافه رو فکر میکنم تو قسمت تنظیمات اصلی بشه غیر فعال کرد
نیازی به ادیت قالب نیست

alireza7596r
September 21st, 2015, 20:09
سلام
این گزینه های اضافه رو فکر میکنم تو قسمت تنظیمات اصلی بشه غیر فعال کرد
نیازی به ادیت قالب نیست

لطفا درمورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندهید با فکر شما به که نمی شه رفت جلو از تنظیمات فقط امکان قفل کردن گزینه ها و اجباری و اختیاری بودن را می شه تنظیم کرد نه حذف فیلد ها

farssub
September 21st, 2015, 20:47
لطفا درمورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندهید با فکر شما به که نمی شه رفت جلو از تنظیمات فقط امکان قفل کردن گزینه ها و اجباری و اختیاری بودن را می شه تنظیم کرد نه حذف فیلد ها
دوست عزیز این دوستمون قصد راهنمایی داشت جای تشکرتوننه؟

alireza7596r
September 21st, 2015, 21:03
دوست عزیز این دوستمون قصد راهنمایی داشت جای تشکرتوننه؟
قصد راهنمایی دارن در مورد چیزی که اطلاع دارن نه درباره چیزی که اصلا هیجی در موردش نمی دونن

Marketer
September 25th, 2015, 11:52
این تاپیک کمکتون میکنه مشاهده کنید

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=28509