PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد در مورد ساخت تعداد بالا اپل آی دی

Quality
September 21st, 2015, 00:56
سلام

دوستان کسی راهی روشی بلد نیست برای ساخت اپل آی دی تعداد بالا که به صورت راحت بشه انجام داد

من لیست پ ر و ک س ی میدم به برنامه بعد ران میکنم و میرم از آیتونز میسازم که هر 1 دونش 15 مین میکشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

dayapay.com
September 21st, 2015, 02:15
سلام

دوستان کسی راهی روشی بلد نیست برای ساخت اپل آی دی تعداد بالا که به صورت راحت بشه انجام داد

من لیست پ ر و ک س ی میدم به برنامه بعد ران میکنم و میرم از آیتونز میسازم که هر 1 دونش 15 مین میکشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
باید یک ایپی رو به عنوان توضیع کنند (از طریق ریلسر های اپل ) به اپل معرفی کنید تا بزاره تو لیست سفید و با اون ایپی روزانه تا ۵۰۰ اپل ایدی میشه ساخت.

Quality
September 22nd, 2015, 03:19
باید یک ایپی رو به عنوان توضیع کنند (از طریق ریلسر های اپل ) به اپل معرفی کنید تا بزاره تو لیست سفید و با اون ایپی روزانه تا ۵۰۰ اپل ایدی میشه ساخت.

یه راه ارتباطی ممنون میشم پ خ کنید

- - - Updated - - -

یه راه ارتباطی ممنون میشم بدین

cacodemon
September 22nd, 2015, 08:45

یعنی اپل خودش اجازه میده ایدی به تعداد انبوه بسازن؟ بعد اگر اطلاعات اشتباه باشه بلاک میکنه؟!!
هر روز چیزای جدید میشنویم

ariamehrr
November 17th, 2015, 17:15
یه راه ارتباطی ممنون میشم پ خ کنید

- - - Updated - - -

یه راه ارتباطی ممنون میشم بدین

ميشه لطفا يه راه ارتباطي هم به من بدين يا پيام خصوصي بديد. تشكر.