PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رو چه حسابی این قدر هزینه بالای سرور رو میدین؟

mohamad-amini
September 17th, 2010, 21:52
برام عجیبه بعضی ها چجوری میرن یه سرور اختصاصی می خرن و هزینه حداقل 200$ در ماه رو دارن میدن
و می بینیم حتی مشتریانشون خیلی کمن پول وی پی اس هم به زور در میارن چه برسه به هاست
واقعا داستان چیه

چجوری هزینه ها رو بر می گردونین

1Mizban
September 17th, 2010, 22:00
بعضی ها فقط برای بزرگ جلو دادن خودشون می آن ماهی یه بار اینجا درخواست سرور میدن، طبل تو خالی هستند، زیاد جدی نگیر

znhost
September 17th, 2010, 22:12
خوب آدميه
جو ميگرش. :78:

mofthost.com
September 17th, 2010, 22:16
من که فردی ندیدم بگیره و اینحوری باشه که شما میگی(جز خودم:دی)
الان خودم سرور گرفتم ماهی 140 تو المان و یکی هم 400تو ایران اینارو خریدم برا اینده نگری ! الان در امد ندارم ولی کیفیت کارم خیلی برام مهمه فعلا هم فکر درامد نیستم چون نیازی بهش ندارم بلند مدت فکر میکنم .حالا شما دوست داره فکر منو ببر زیر سوال مسئله ای نیست از نظر من !انتقاده بعضی موقع ها باعث پیشرفت منم میشه!
تشکر!

mohamad-amini
September 17th, 2010, 22:48
داستان سر همینه

من چند تا از شرکت های بزرگ رو از نزدیک باهاشون صحبت کردم
حدود 1000 تا 2000 تا مشتری دارن ولی در کل شاید 2 تا سرور داشته باشن اونم شاید ولی اکثرا 1 دونس
ولی خیلی از بچه های اینجا ادم میبینه کلا 10 تا مشتری هم نداره ولی تو پنل سایتش هزار تا یز گذاشته وارز - غیر وارز- مجازی اختصاصی

همین شما ماهی 540 داری پول سرور میدی
نمی خوام بگم بده

Rezash
September 17th, 2010, 22:58
خيلي ها ريسلر دارند و ادعا دارند سرور اختصاصي دارند !
ولي 200$ در ماه براي يك كارمند چيزي نيست ! به خصوص كه از كنارش در هم مياد
شما وقتي ميري يك مغازه بزني تا 10-20 ميليون اول سرمايه مي كني و فقط ممكنه ماه اول 50 هزار تومن هم در آمد نداشته باشي در حالي كه با 5-6 ميليون سرمايه اوليه ميشه يك هاستينگ معمولي زد...(سرور نه ريسلر :دي) تا به يك سطح مطلوب در آمدي رسيد و هزينه ها رو جبران كرد...
2000 اكانت روي يك سرور؟
رمش چند ترابايت ـه؟!!
فكر كنم استانداردش با يك رم مناسب 300-400 يوزر باشه
شركتي كه براي هر 50-60 كاربرش يك كارمند رو در ماه حقوق ميده براي هر 200-300 سايتش يك سرور هم ميگيره
اين شركت براي 1 گيگ هاست معمولي و نه دانلود در ماه 20 تومن شايد بگيره ولي خيلي مثلا هاستينگ ها سالي 10 گيگ رو ميدند 10 تومن...فرقش تو اين هاست!

iNicz.Com
September 17th, 2010, 23:21
حرف هیچ یک از بالایی ها اصلا تایید نمیشه :57: اگه بازاری باشین ، کاری باشین ، تلاش کنید و ... درآمد بالایی دارین. پول همه این ها هم در میاد.

Doublex
September 17th, 2010, 23:52
داستان سر همینه

من چند تا از شرکت های بزرگ رو از نزدیک باهاشون صحبت کردم
حدود 1000 تا 2000 تا مشتری دارن ولی در کل شاید 2 تا سرور داشته باشن اونم شاید ولی اکثرا 1 دونس
ولی خیلی از بچه های اینجا ادم میبینه کلا 10 تا مشتری هم نداره ولی تو پنل سایتش هزار تا یز گذاشته وارز - غیر وارز- مجازی اختصاصی

همین شما ماهی 540 داری پول سرور میدی
نمی خوام بگم بده

بنده مدتی پیش یک سروری قصد خریدشو داشتم جهت فایل هاستینگ ماهی 1.300.000 تومان . به نظر من این فکر که آیا ضرر میکنی یا سود مهم نیست . من به شخصه از این ناراحت میشم مشتری فرق بین یک چیز سطح پائین با یک چیز عالی رومتوجه نمیشه ... هزینه کردن به شرطی که مشتری بدونه و درک کنه

iranihost
September 18th, 2010, 00:38
خیلی ها فکر میکنند میتوانند با 1 سرور اختصاصی مثل فلانی و فلانی کار کنند ، 1-2 ماه سرور میگیرن و با قیمت های ..... بازار را خراب میکنند و بعد از 1-2 ماه .... به سلامت !!

ولی خدا شکر مشتریان تا حد زیادی تفاوت را احساس میکنند !

tmfar
September 18th, 2010, 01:22
[quote]باشي در حالي كه با 5-6 ميليون سرمايه اوليه ميشه يك هاستينگ معمولي زد...[/quote

دیگه بیش از حد اغراق کردید 8-|

newspub
September 18th, 2010, 01:27
دوست عزیز فقط برای این کار اینطوری نیست دقت کرده باشی تو هرکاری همینطوره یه عده وقتی میبینن یه کاری برای یه نفر سود میده یدفعه حمله میکنن به اون کار حالا تو سطح مختلف فرق میکنه ولی مثلا اگه چند ساله گذشته رو در نظر بگیرین تو کارای مختلف چند تا کار بود که خیلی بهشون حمله یهویی شد و تقریبا بازار همشون کساد شد(بساز بفروشی,رستوران و فست فود,شرکت خدماتی,آشپزخانه,بنگاه,لباس فروشی و....)هاستینگم یکی از اون کاراییه که خیلی بهش حمله شد چون سرمایه کمی میخواد حتی کم تر از اونی که شما نوشتی کافی یه سرور مجازی یا ریسلر بگیری و بگی من سرور دارم;)
ولی آخر سر کسی سود میکنه که با علاقه انصاف و دانش تو هرکاری وارد شه شما فکر کنی هاستینگ داشته باشی به عنوان شغل دوم یا روزی چند ساعت نمیشه البته من خودم نه تو کار هاستینگم نه سر در میارم:109: ولی دونم تو هر کاری برای پیشرفت باید این مسائل رو رعایت کرد.

mofthost.com
September 18th, 2010, 08:44
من که گفتم 540 تومن سرور گرفتم چون برام کیفیت مهم بود مثلا الان خیلی هاستینگ ها میگن اقا پهنا میدیم نامحدود در حالی که سرور اختصاصی خودشون با 100 تا یوزر 5ترابایت پهنا داره بعد میان ساسپند میکنن ولی من اینکارو نکردم فکر یک ماه دو ماه هم نیستم پولی که گذاشتم کنار بیشتر از این حرف ها هست دنبال در امد هم نیستم شما کار خوب کن ملت کم کم خودشون میفتن پشتت حالا یه عده رو تو این مملکت رو میبینین که میرن به فلان کس رای میدن بعد یه سال پشیمون میشن بازار هاستینگ هم همینه یه عده میرن از 20 جا هاست میگیرن تازه تو خرید 21 امی هم بازم رعایت نمیکنن! شما کیفیت رو ارائه بده چی کار داری کی تو بازاره کی نیست بزرگ ترین هاستینگ های ایران رو ببین هیچ کدومشون نمیان اینجا دعوا راه بندازن که اقا تقصیر یه عده است که ریسیلر میدن و این حرف ها کیفیت میدن کاربر هم دارن حالا (خیلی ببخشید)شما برا 2 تا کاربر هی بزنین سر و کله ی هم دیگه که اقا بازار رو شما خراب کردی

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:43 AM ----------

در ضمن شما کار کن پولت رو هوا در میاد ولی کار کن نه این که صبح تا شب تبلیغ کنی!کار قبل از تبلیغه