PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سایت برای Backup

Emi
September 19th, 2015, 21:42
سلام. من یه دانلود سنتر دارم که الان حجم فایل هام رفته بالای 500 گیگ. ما هم که شانس نداریم یهو میزنه هارد سرور میسوزه کل فایل های میره رو هوا. حالا بیا دوبازه از اول بپکجش کن!
دنبال یه سرور دیگه بودم که فقط یه اف تی پی اش بگیریم و یه بک اپ از کل فایل ها روش بریزم که با افرهایی که دیدم متوجه شدم برای من گرون در میاد.
حالا دنبال یه سایت هایی شبیه hubic هستم که فضا بدم و قیمتش هم مناسب باشه.
یکی از دوستان مدیا فایر رو پیشنهاد داد گفت اینطوری میتونی یه لینک کمکی هم توی سایتت بزاری. فقط من با پنل مدیا فایر پریمیوم کار نکردم. نمیدونم اگر روزی هاردم پرید و خواستم اطلاعات رو برگردونم،خودمم باید بشینم تک به تک فایل ها رو دانبود کنم! یا میشه یه چیزی مثل فایل لا باشه کل فایل ها رو بکشی رو سیستم خودت.
و اینکه مدیا فایر با ایران مشکل نداره؟ چون الان اف یک سایه گذاشته که قیمتشم خوبه نصبتا. نحریم یهو اکانتمون رو ببنده.
دوستان اگر سایت های بهتری رو میشناسن که بشه باهاش راحت فایل ها رو انتقال داد و روزی که میخوایشون هم راحت بتون دانلودش کنی معرقی کنند ممنون میشم.

mha1368
September 19th, 2015, 21:46
سلام
داخل بخش "درخواست سرویس" درخواست سرویس بدید..
بعضی از دوستان فضای بک آپ می فروشند

company_hosting
September 19th, 2015, 21:50
سلام. من یه دانلود سنتر دارم که الان حجم فایل هام رفته بالای 500 گیگ. ما هم که شانس نداریم یهو میزنه هارد سرور میسوزه کل فایل های میره رو هوا. حالا بیا دوبازه از اول بپکجش کن!
دنبال یه سرور دیگه بودم که فقط یه اف تی پی اش بگیریم و یه بک اپ از کل فایل ها روش بریزم که با افرهایی که دیدم متوجه شدم برای من گرون در میاد.
حالا دنبال یه سایت هایی شبیه hubic هستم که فضا بدم و قیمتش هم مناسب باشه.
یکی از دوستان مدیا فایر رو پیشنهاد داد گفت اینطوری میتونی یه لینک کمکی هم توی سایتت بزاری. فقط من با پنل مدیا فایر پریمیوم کار نکردم. نمیدونم اگر روزی هاردم پرید و خواستم اطلاعات رو برگردونم،خودمم باید بشینم تک به تک فایل ها رو دانبود کنم! یا میشه یه چیزی مثل فایل لا باشه کل فایل ها رو بکشی رو سیستم خودت.
و اینکه مدیا فایر با ایران مشکل نداره؟ چون الان اف یک سایه گذاشته که قیمتشم خوبه نصبتا. نحریم یهو اکانتمون رو ببنده.
دوستان اگر سایت های بهتری رو میشناسن که بشه باهاش راحت فایل ها رو انتقال داد و روزی که میخوایشون هم راحت بتون دانلودش کنی معرقی کنند ممنون میشم.

سلام
مدیافایر خوب هست

اما اگر دسترسی کامل و اختصاصی میخواهید باید یک ویپی اس یا سرور تهیه کنید
که در بخش درخواست پست بدهید دوستان و ... با قیمت های بسیار مناسب افر میدهند

موفق باشید

Emi
September 19th, 2015, 21:55
قیمت ها بالاست اونطوری. سایت های کلود معمولا ارزون تر در میاد. بخوام درخواست اونطوری بدم یه سرور مجازی میخوام بهم بدن. اونطوری ترجیح میدم یه اختصاصی بگیرم جون هر روز داره به حجم فایل ها اضافه میشه.
دوستان دانلود سنتری سایتی سراغ ندارند؟
یه سایتی مثل hubic خوبه. قیمت هاش هم مناسبه

- - - Updated - - -

سلام
مدیافایر خوب هست

اما اگر دسترسی کامل و اختصاصی میخواهید باید یک ویپی اس یا سرور تهیه کنید
که در بخش درخواست پست بدهید دوستان و ... با قیمت های بسیار مناسب افر میدهند

موفق باشید

سرور اختصاصی دارم و میتونم یه وی پی اس براش در نظر بگیرم.
این مورد هایی که گفتم درر مدیا فایر به چه صورته؟

company_hosting
September 19th, 2015, 21:57
هابیک بسیار مناسب هست
و پیشنهاد میشه

امادرصورت نیاز به ویپی اس درخواست بدهید در بخش فروش تا امکان افر دادن باشد با قیمت بسیار مناسب ارائه خواهد شد

موفق باشید

Emi
September 19th, 2015, 22:06
ممنون درخواستش رو دادم در بخش سرور مجازی.
اما دوستان اگه پیشنها دیگه هم داشتن ممنون میشم بفرمایند

company_hosting
September 19th, 2015, 22:09
قیمت ها بالاست اونطوری. سایت های کلود معمولا ارزون تر در میاد. بخوام درخواست اونطوری بدم یه سرور مجازی میخوام بهم بدن. اونطوری ترجیح میدم یه اختصاصی بگیرم جون هر روز داره به حجم فایل ها اضافه میشه.
دوستان دانلود سنتری سایتی سراغ ندارند؟
یه سایتی مثل hubic خوبه. قیمت هاش هم مناسبه

- - - Updated - - -

سرور اختصاصی دارم و میتونم یه وی پی اس براش در نظر بگیرم.
این مورد هایی که گفتم درر مدیا فایر به چه صورته؟

پنل کاربری ؟
پنل تخت وب و فایل منیجر میتوانید داشته باشید و فایل ها را بصورت چند تایی اپلود کنید و ....

چیز خاصی ندارد ؟!!!