PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری با سایت دانلود بازی و نرم افزار

newharf
September 18th, 2015, 13:31
سلام
یک پیشنهادی داشتم می خواستم خدمتتون عرض کنم؛اینکه من مطالبی راجع به بهترین نرم افزارها و بازیهای اندروید و یا کامپیوتر هر از گاهی طبق منبعی که ازشون ترجمه میکنم در سایتم منتشر میکنم و با توجه به سایت منبع که آخر توضیح هر بازی و نرم افزاری لینک داده که معمولا به گوگل پلی لینک داده شدند و ما آنها را تبدیل کردیم و در سایت قرار دادیم اما باز یک سری مشکلات دیگه ایی از قرار خطا دادن و باز نشدن و ... (هر چند شاید گاهی این مشکلات باشد)برای کاربران پیش می آید لذا خواستم تا یک سایت ایرانی پیدا کنیم با هم همکاری داشته باشیم به این نحو که مطلبی که منتشر می کنم مثلا پستی زده شده در مورد معرفی چندتا از بهترین نرم افزارها و بازیهای اندروید بعد ما آخر هر توضیحی که تموم میشه لینک دانلود اون بازی یا نرم افزار رو قرار می دهیم این لینک در واقع به مطلب شما در سایتتان لینک میشود و کاربر برای دانلود با مطلبی که شما منتشر کردید در مورد اون نرم افزار یا بازی به سایت شما وصل میشود تا دانلود کند و در عوض یک بک لینک فالو مادام العمر در سایتتون از سایت بنده بزارید
نمونه پستهایی که ترجمه شده چندتایی هستند
سایت هایی باشند حداقل 500 جهانی و 10 هزار ایرانی الکسا رو داشته باشند
نمونه ایی معرفی می کنم " ۸ تا از بهترین بازیهای آموزشی اندروید برای کودکان (http://newharf.com/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-8-%d8%aa%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1/)"