PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این طراح چقدر ارزش داره ؟

alimosavi
September 17th, 2010, 14:40
not for amateurs

mofthost.com
September 17th, 2010, 14:45
فارسی شدش رو به نظرمن 50 میارزه!

irblues
September 17th, 2010, 14:57
فارسی شدش رو به نظرمن 50 میارزه!

اگه روش خوب کار بشه بیشتر از 50 میارزه ، بی انصافی نکنید

rn4j1m1
September 17th, 2010, 14:59
اگه قرار هست بفروشید قیمتش رو برای من هم بفرستید (اختصاصی)

ممنون

alimosavi
September 17th, 2010, 15:03
همین اینگلیسیش رو می گم .

خب دارم نظرات دوستان رو جمع می کنم یک قیمتی دستم بیاد . 3 روز کامل روش الاف بودم .... :d

Doublex
September 18th, 2010, 00:07
چون اختصاصی نیست 40-50 $ مناسبه

alimosavi
September 18th, 2010, 00:30
چون اختصاصی نیست 40-50 $ مناسبه

منظور از اختصاصی دقیقا چی هست

mofthost.com
September 18th, 2010, 09:08
اگه روش خوب کار بشه بیشتر از 50 میارزه ، بی انصافی نکنید
درسته ولی من همین رو در نظر گرفتم +فارسی سازی !همین!

---------- Post added at 09:08 AM ---------- Previous post was at 09:08 AM ----------

منظور از اختصاصی دقیقا چی هست
فکر کنم منظور اینه که شما هر چی میخای رو بگی اونا هم برات بسازن

Aria
September 18th, 2010, 09:59
سلام.

واقعاً جای تاسف داره ...!

Unique Premium High Quality Hosting Theme - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=981878)

با تشکر.

mibfa
September 18th, 2010, 10:34
سلام

70 الي 100

rn4j1m1
September 18th, 2010, 10:46
[-(

---------- Post added at 10:46 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

سلام

70 الي 100

این دوستون این قالب رو که از یه جای دیگه ریپ شده 500 دلار توی wht واسه فروش گذاشتن !!!!!

mibfa
September 18th, 2010, 10:49
[-(

---------- Post added at 10:46 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

این دوستون این قالب رو که از یه جای دیگه ریپ شده 500 دلار توی wht واسه فروش گذاشتن !!!!!

درسته ولي ما ارزش كار را از ديد خودمان گفتيم . حالا ميخواد هر كي طراحي كرده باشه يا از ها جا گير اورده باشه

alimosavi
September 18th, 2010, 11:30
شما تاسف بخور .
جاست هاست رو ببین چندین شرکت بزرگ دقیقا همین طرحو دارن من فکر نمی کنم استفاده از برخی المان های سایت های بزرگ مشکلی داشته باشه .

برای همینه که چند نفر اونجا همین نظر رو دادن اینترفیس گرفتن . طراحی همینه . از برخی موارد باید الگو گرفت .

حالا من برخی متنها رو گزاشتم دلیل نمی شه که کپی باشه می شه بجاشون xxx نوشت ..

و برای هاست نایل خود هاست نایل رفته این اسکریپتو از ( کانتر دان ) رو اپن سرس از جای دیگه گرفته . چطور انتظار دارن همه چی براشون باشه .

مهم کل طرح هست که فکر نمی کنم حتی شمایی که تاسف خوردید برام بتونید بگید شبیه این طرح رو جایی دیدی . حالا ممکنه بعضی مواردش مثل مثلا آدرس مکان رو بلو هاست گرفته باشم ...

httpd
September 18th, 2010, 11:38
۵۰ تومان مناسبه

alimosavi
September 18th, 2010, 11:43
[-(

خوب شد html شو نزاشتم وگرنه اونم شما ریپ می گرفید :D

نیازی ندارم شما بخرید لطفا نظرتون رو هم برا خودتون نگه دارید ..........

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

احتمالا اگر همینطور از نظرات منسفانه دوستان در WHT برخوردا شم می رم می زارم تو themeforest . درسته قیمتش کم می شه ولی باز میزان فروشش زیادتره ...

این طرح فقط برای 3 روز کار هست . ممکنه برخی الماناش مثل برخی متناش کپی از جاهای دیگه باشه ولی یک تم رو از روی متناش اعتبار سنجی نمی کنند چون متن دست خود خریداره که باید تغییر بده و می شه حتی بجاش xxx گزاشت .

امیدوارم اونایی که اونجا این نظرارو دادن و اغلب به 20 پست هم نمی رسن هم وطنان گرام نباشند ..

Aria
September 18th, 2010, 12:16
سلام.

الهام گرفتن یک چیز و کپی کردن چیز دیگر !

درضمن، بنده خجالت می کشم پاسخی به اون تاپیک بدم!

شما هم میتونید ادامه بدید و "المانا" رو الهام مستقیم بگیرید شاید یهو کپی سایت singlehop به صورت کاملاً اتفاقی توسط شما طراحی شد !

بد نیست کمی بیشتر یاد بگیرید تا بتونید بهتر کار کنید و بیشتر بفروشید !

با تشکر.

alimosavi
September 18th, 2010, 12:26
سلام.

الهام گرفتن یک چیز و کپی کردن چیز دیگر !

با تشکر.

به اون دوستم گفتم . هیچ کپی ساختاری در کار نیست و اشتباه می کنه و من مسئول اشتباهات افراد آماتور نیستم حالا شما حرف خودتونو بزنید برام مهم نیست . چشم سعی می کنم بیشتر یاد بگیرم .

شما هم برید در مورد طراحی بیشتر تحقیق کنید . اخه طرح من چه ربطی به host9 داره خودمم هم نمی تونم بفهمم .

تموم کلاساش تموم گرافیکاش جدا از همه اصلا یه چیز دیگه هست . حالا شما در هاستینگ حرفه ای هستید ولی فکر نمی کنم در طراحی هم همینطور باشید .وگرنه html رو نشونتون می دادم تا خودتون قضاوت کنید ..
تنها جایی که من 90 درصد کپی گرفتم بخش vps بود که اون هم دلایل خاص خودم رو داشتم و از کارم متاسف نیستم چون خیلی بیشتر از این از اون شرکت طلب دارم :D

راست می گید بالاخره بازی فوتبال ممکنه برای بعضی ها همشون شبیه هم باشه ...

پس بهتره بگید چه نظری می تونید داشته باشید نمی دونم . شما که طرح به این متینید پس حتما حکم اعدام اینا رو صادر خواهد کرد :d
justhost.com , webhostinghub.com . supergreenhosting.com . ......