PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ftp server

Emi
September 17th, 2015, 14:35
سلام دوستان
من روی سرورم centos 6.6 به صورت basic server نصب کردم. و vsftpd برای راه اندازی ftp server نصب کردم. کانفیگ ها رو هم تا جایی که در اموزش ها بود انجام دادم.
الان یه یوزر ساختم و با فایل زیلا میتونم بهش وصل بشم
مشکلم اینه من وقتی ازفایل زیلا سرور ویندوزم به لینوکس وصل میشم و میخوام فایل های روی ویندوز رو منتقل کنم روی لینوکس، با فایل های حجیم به مشکل میخورم.

یعنی وقتی میام یه فایل یک گیگی رو بفرستم وسطش هی قطع میشه و دوباره از اول شروع به اپلود میکنه و این کار همینطوری ادامه داره.
کجای تنظیمات vsftpd رو اشتباه انجام دادم؟
در ضممن فایروال رو هم خاموش کردم ولی تاثیری نداشت

GREAT
September 17th, 2015, 14:40
سلام دوستان
من روی سرورم centos 6.6 به صورت basic server نصب کردم. و vsftpd برای راه اندازی ftp server نصب کردم. کانفیگ ها رو هم تا جایی که در اموزش ها بود انجام دادم.
الان یه یوزر ساختم و با فایل زیلا میتونم بهش وصل بشم
مشکلم اینه من وقتی ازفایل زیلا سرور ویندوزم به لینوکس وصل میشم و میخوام فایل های روی ویندوز رو منتقل کنم روی لینوکس، با فایل های حجیم به مشکل میخورم.

یعنی وقتی میام یه فایل یک گیگی رو بفرستم وسطش هی قطع میشه و دوباره از اول شروع به اپلود میکنه و این کار همینطوری ادامه داره.
کجای تنظیمات vsftpd رو اشتباه انجام دادم؟
در ضممن فایروال رو هم خاموش کردم ولی تاثیری نداشت

مشکل ازنت هست ..
اگر مشکل از کانفیگ بود اصلا وصل نمیشد

Emi
September 17th, 2015, 14:46
دارم از سرور مجازی بهش وصل میشم. در واقع دو تا ماشین مجازی روی یه سرور دارم. یکی وین. یکی لینوکس با vsftpd.
حالا روی ویندوز از طریق فایل زیلا نمیتونم فایل انتقال بدم و به مشکل بالا میخورم.
اگه از نت بود روی اکانت های دیگه اف تی پی هم باید به مشکل میخوردم. ولی این مشکل رو ندارم روی اونها.

nginxweb
September 17th, 2015, 17:02
دارم از سرور مجازی بهش وصل میشم. در واقع دو تا ماشین مجازی روی یه سرور دارم. یکی وین. یکی لینوکس با vsftpd.
حالا روی ویندوز از طریق فایل زیلا نمیتونم فایل انتقال بدم و به مشکل بالا میخورم.
اگه از نت بود روی اکانت های دیگه اف تی پی هم باید به مشکل میخوردم. ولی این مشکل رو ندارم روی اونها.

درود

دوست عزیز مشکل فوق معمولا بدلیل کمبود رم سرور و همچنین i/o هارد سرور ایجاد میشود . همینطور میتوانید مقادیر:

data_connection_timeout=3000
idle_session_timeout=6000

را در فایل vsftpd.conf: افزایش دهید

Emi
September 17th, 2015, 19:10
درود

دوست عزیز مشکل فوق معمولا بدلیل کمبود رم سرور و همچنین i/o هارد سرور ایجاد میشود . همینطور میتوانید مقادیر:

data_connection_timeout=3000
idle_session_timeout=6000

را در فایل vsftpd.conf: افزایش دهید

رمم 32 هست. تو همین سرور اف تی پی از ویندوز هم دارم و بدون مشکل کار میکنه.
هرچی هست از تنظیماته بنظرم.
تایم اوتم رو هم تغییر دادم تاثیری نداشته.

- - - Updated - - -

مشکل برطرف شد. اونم خیلی اتفاقی!. فهمیدم وقتی دارم با فیلم زیلا فایل انتقال میدم نباید همزمان از طریق ssh به سرور وصل باشم.
همینکه وصل میشم مشکل بالا که گفتم اتفاق می افته. این طبیعیه؟
این i/o که فرومودید چیه؟ ممکنه از این باشه و اگر تنظیمی داره ممنون میشم بفرمائید.