PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند سرمایه گذار

TN Projects
September 22nd, 2015, 22:30
درود و عرض ادب.
موضوع و هدف تاپیک رو میشه از عنوان فهمید .... . اما با این حال یک توضیحات از اهداف میدم و طبیعتا وارد بحث اصلی و جزئیات میشم.
بنده مدتهاست در حال طراحی و برنامه ریزی یک تیم تخصصی بودم که در زمینه های هاستینگ، تبلیغات و طراحی و حال چند مورد که بمونن برای آینده یک تیم موفق رو میخوام بصورت رسمی راه اندازی کنم.
تابحال مشتری های موفقی داشتیم که بصورت خصوصی سرویس دادم ... اما اینجا بحث تیم و هاستینگی هست که بصورت رسمی و کامل قصد راه اندازیش رو دارم. و میخوام یک کادر و تیم با یکسری اهداف رو تشکیل بدم .... که حالا در حال حاضر شرایط توضیح بیشتر رو ندارم اما اگر اصراری بر این موضوع جهت بسط بیشتر مطلب بود حتما ویرایش خواهم کرد.... .

سرمایه گذاری رو در این مرحله برای هاستینگ نیاز دارم و انشالله اگر سرمایه گذاری موفق و راضی کننده باشه که بنده تمام تلاشم بودن چنین سرمایه گذاری هست بنده این تضمین رو میدم در مراحل بعد هم حتما و حتما همکاری پایدار و بلند مدت خواهد بود.
در هر کاری طبیعتا ریسکی هست و دادن اطمینان 100% دروغی بیش نیست چرا که حتی در راه رفتن به خونه این اطمینان رو نداریم که سالم برگردیم یا اتفاقی نیفته حالا چه برسه به دنیای رقابتی تجارت.
اگر بخوام بدون تعارفات و... صحبت کنم تخصص بنده هم در خصوص امور پیرامون سرور، برنامه نویسی و همچنین کارشناس مالی خودم رو میتونم تائید کنم و قبلا بارها شده سرور بدون هیچ هزینه ای از خودم صرفا باتعامل با وب مسترها یا ادارات، سرورهایی رو حالا با همکاری دوستان خریداری کنم اما متاسفانه مدتی بخاطر مشکلاتی که در محیط و شرایط زندگیم وجود داشت موانعی بود که بنده رو مجبور به یکسری واگذاری ها کرد که حالا بگذریم. اما اگر دقیق نگاه کنیم موانع صرفا یک سرعت گیر هستند نه یک سد ! به همین دلیل این رو گفتم که دوستانی که قصد سرمایه گذاری رو دارن بدونن هیچ کاری بدون پست و بلندی نیست و امکان ضرر هم هست اما طبیعتا سرمایه گذار باید هزینش رو بدست بیاره + سودش و طبق یکسری تعهدات و قراردادها این مورد صورت میگیره حالا با جزئیات بیشتر .... .

میزان سرمایه هم از کمترین (یک میلیون تومان) تا بیشترین (ده میلیون) پذیرفته میشه.
اما چیزی که بدیهی هست همیشه تعداد خیلی کمی سرمایه گذار یا مشتری و همچنین تعداد خیلی زیادی سرمایه گذار یا مشتری در یک کار موجب خلل و مشکلاتی خواهد شد.
برای نمونه اگر فقط یک سرمایه گذار باشه ریسکش بالاست که اگر اون سرمایه گذار مشکلی واسش پیش اومد یک وقفه موقت یا... رو در کار ایجاد کنه و تعداد زیاد هم مشکلات و عدم تمرکز رو به همراه خواهد داشت.
چون بارها و بارها مسائل منابع مالی شرکت های مختلف رو تجزیه و تحلیل کردم ترجیح میدم چندتا سرمایه گذار و میزان سرمایه هم بر تعداد و شرایط تعیین بشه .... .
کف و سقف هم بر همین اساس تعیین کردم.

برای یک مورد هم هزینه بصورت فوری نیاز هست لذا از دوستان خواهش میکنم اگر امکانش هست در همین تاپیک اطلاع بدن که شماره تماس رو بصورت خصوصی ارسال کنم و دقیق تر روی جزئیات بحث بشه.
اینجا کلیات رو گفتم و برای جزئیات چون طبیعتا ممکنه تعدادی سوال و ابهام پیش بیاد برای هر کسی، ترجیحا از طریق تلفنی در تماس باشیم برای این موارد.
و خواهشی که دارم دوستان اسپمر اینجا جای اینکارها نیست و اقدام به ایجاد اسپم نکنند.

تشکرفراوان بابت وقتی که گذاشتید.

- - - Updated - - -

بعضی از دوستان پیغام خصوصی دادن اما همچنان نیازمند پیشنهادهای متعدد جهت جمع بندی موفق تر و بهتر هستم.