PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت یوپال با ظاهر و امکانات جدید بروز شد

api
September 16th, 2015, 18:33
با سلام خدمت تمامی دوستان
سرویس درگاه پرداخت یوپال ، امروز با ظاهر و امکانات جدید بروزرسانی شد .
در قالب سایت سعی شده که تا حد امکان ساده و تمامی امکانات در دسترس باشد .

همچنین از امکانات یوپال :
داشتن تراکنش و ایجاد درگاه بدون نیاز به تایید مدارک
سرویس پرداخت میهمان
انتقال داخلی وجه
سرویس دکمه و لینک پرداخت ( به صورت هوشمند )
قابلیت اتصال یوپال به تلگرام برای با خبر شدن از تراکنش ها (رایگان)
پشتیبانی از پلاگین های مختلف
سیستم پرداخت قبض ( فعلا با موجودی یوپال )
سیستم خرید شارژ ( فعلا با موجودی یوپال )
درگاه مستقیم
مشاهده جزئیات ریز تراکنش ها ( شامل لینک دقیق تراکنش انجام شده ، تاریخ ، نمودار ها و . . .)
امکان کارت به کارت کردن موجودی ( به هر کارتی )
امکان واریز موجودی به Paypal به صورت مستقیم

و کلی امکانات دیگر که با عضویت در سیستم با آنها آشنا میشوید .

همچین تمامی این خدمات به صورت 100 درصد رایگان و بدون هیچ گونه کارمزدی میباشد .
در صورت داشتن سوال و یا مشکل در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق تیکت در یوپال ، با ما در ارتباط باشید .

http://upal.ir

pardazonline
September 16th, 2015, 18:36
درود ، واقعاً یو پال خیلی عالی هست و خسته نباشید .
امیدوارم همیشه بدون کارمزد و با این قوانین خوب کار خودتون رو ادامه بدید .
یا علی

s.w.a.t
September 16th, 2015, 18:38
باسلام
امکانات جالبی هست مخصوصا واریز وجه به پی پال. rate به چه صورت حساب میشود؟ سورس پی پال مطمئن میباشد؟
پیشنهاد: از SSL استفاده کنید. در حال حاضر هم میتوانید از SSL رایگان StartSSL استفاده کنید که دامنه .ir رو هم وریفای میکنن و اگر مایل باشید میتوانید حدود فکر میکنم 50 دلار بدهید تا اس اس ال Premium بهتون بدن
موفق باشید

api
September 16th, 2015, 18:48
درود ، واقعاً یو پال خیلی عالی هست و خسته نباشید .
امیدوارم همیشه بدون کارمزد و با این قوانین خوب کار خودتون رو ادامه بدید .
یا علی

تشکر از شما .
امیدوارم بتونیم شما رو راضی نگه داریم.
قبلا هم اعلام کرده بودیم که یوپال همیشه بدون کارمزد خواهد بود و امکانات بسیار زیادی به زودی اضافه خواهد شد.

باسلام
امکانات جالبی هست مخصوصا واریز وجه به پی پال. rate به چه صورت حساب میشود؟ سورس پی پال مطمئن میباشد؟
پیشنهاد: از SSL استفاده کنید. در حال حاضر هم میتوانید از SSL رایگان StartSSL استفاده کنید که دامنه .ir رو هم وریفای میکنن و اگر مایل باشید میتوانید حدود فکر میکنم 50 دلار بدهید تا اس اس ال Premium بهتون بدن
موفق باشید

سعی میشه rate پی پال نزدیک به قیمت دلار در بازار باشه . همین الان قیمت دلار 3350 هست. سورس پی پال هم کاملا مطمئن و از طریق شرکت خودمون در کانادا از ساعت 7 غروب الی 10 صبح به وقت ایران انجام میشه .

اتفاقا دنبال SSL که دامنه IR رو هم وریفای کنه بودیم و از پیشنهاد شما هم سپاس گذارم .

jackhaman
September 16th, 2015, 19:44
سلام .
چقدر زمان میبره از درخواست تسویه تا واریز به حساب بانکی ؟
متشکرم.

eramserver
September 16th, 2015, 19:45
یوپال، واقعا به همه ی دوستان پیشنهاد میشه.
مدیریت بسیار با اخلاق و انتقاد پذیر و مسئولیت پذیری داره . پلاگینی که نیاز داشتم در طی 1 هفته برام با بهترین کیفیت آماده کردند.

TeraServerCo
September 16th, 2015, 20:14
این دو مورد خیلی عالی هستند
امکان واریز موجودی به Paypal به صورت مستقیم
قابلیت اتصال یوپال به تلگرام برای با خبر شدن از تراکنش ها (رایگان)

درگاه مستقیم چه بانکی هست ؟

farssub
September 16th, 2015, 20:40
واقعا عالیه
زمان واریز ها به چه صورت هست؟
فقط انتقال دلار هست یورو امکان انتقال هست؟

peym@n
September 16th, 2015, 21:39
درود
دوست عزیز آروزی موفقیت برای شما داریم
واریز پایا مانند جهان پی و پی لاین میباشد؟یا زود میباشد؟
مدارک هیچ چیزی لازم نیست؟
پرداخت موبایلی موجود هست؟ اگر خیر در برنامه کاریتون هست؟
مثل زرین پال نیست تا هر شناسنامه هم کارت ملی رو بگیره حسابتو تایید کنه.(بنده هیچ قصدی از حرفم ندارم سیاست کاریشون این طوری میباشد.)
موفق باشید

api
September 16th, 2015, 21:57
سلام .
چقدر زمان میبره از درخواست تسویه تا واریز به حساب بانکی ؟
متشکرم.

زمان واریز ها به چه صورت هست؟

درود مجدد
درخواست های واریز بین 1 الی 30 دقیقه به سیستم پایا بانک ارسال خواهد شد .

درگاه مستقیم چه بانکی هست ؟

در حال حاظر درگاه سامان استفاده میشود . اما برای درگاه ملت هم اقدام شده که به زودی به سایت اضافه خواهد شد .
همچنین امکان ارائه درگاه اختصاصی نیز وجود دارد ، اما فعلا در حال تست این امکان هستیم که ان شاء الله به زودی عمومی خواهد شد.

فقط انتقال دلار هست یورو امکان انتقال هست؟

انتقال به دلار انجام میشود اما اگر قصد پرداخت به صورت یورو را دارید ، پی پال به صورت خودکار براتون چنج انجام میده .

واریز پایا مانند جهان پی و پی لاین میباشد؟یا زود میباشد؟

ارسال به پایا از سمت ما بین 1 تا 30 دقیقه انجام میشود ، اما تاخیر 1 تا 2 ساعت هم از سمت بانک هست .
اگر خیلی واریز ها فوری هست میتونید از سرویس کارت به کارت در یوپال استفاده کنید .

مدارک هیچ چیزی لازم نیست؟
مثل زرین پال نیست تا هر شناسنامه هم کارت ملی رو بگیره حسابتو تایید کنه.(بنده هیچ قصدی از حرفم ندارم سیاست کاریشون این طوری میباشد.)

شما بدون مدارک میتونید تراکنش داشته باشید . اما برای برداشت وجه از حساب یوپال باید کارت ملی و شناسنامه ارسال کنید .
توجه کنید که این قانون کشور هست و ما برای تداوم کار ، مجبور به دریافت مدارک و تایید صاحب حساب هستیم .

پرداخت موبایلی موجود هست؟ اگر خیر در برنامه کاریتون هست؟

فعلا برنامه ای برای پرداخت موبایلی نداریم ، اما به زودی نرم افزار اندروید ، IOS و Windows phone یوپال + تعدادی API منتشر میشود .

یوپال، واقعا به همه ی دوستان پیشنهاد میشه.
مدیریت بسیار با اخلاق و انتقاد پذیر و مسئولیت پذیری داره . پلاگینی که نیاز داشتم در طی 1 هفته برام با بهترین کیفیت آماده کردند.

از شما هم تشکر میکنم و امیدوارم از این سرویس راضی باشید .

قزوین هاست
September 17th, 2015, 18:36
سلام
درگاه اختصاصی ای ک فرمودین بانک ملت هم هست?
با نام خودمون

api
September 17th, 2015, 18:57
سلام
درگاه اختصاصی ای ک فرمودین بانک ملت هم هست?
با نام خودمون

با سلام
درگاه ملت و اختصاصی به زودی ارائه میشود . هنوز امکانش نیست .

hamedmj
September 20th, 2015, 23:27
صادق جان اگه امکان واریز مبلغ به شرکت های دیگه هم مثل جهان پی و امثال اون ایجاد کنی خوبه :d ( برای پولشویی :| )

حقیقتش یه قشری هستن در زیر لایه های این اینترنت! که نمیتونن شماره کارت خودشون رو بدن و مستقیم واریز کنن موجودی حساب رو به کارتشون...:) ( فیلم و ضد تحریم و امثال اونا :d )

پ.ن: من جز اون قشر نیستم :|

MANUTD777
September 21st, 2015, 00:01
صادق جان اگه امکان واریز مبلغ به شرکت های دیگه هم مثل جهان پی و امثال اون ایجاد کنی خوبه :d ( برای پولشویی :| )

حقیقتش یه قشری هستن در زیر لایه های این اینترنت! که نمیتونن شماره کارت خودشون رو بدن و مستقیم واریز کنن موجودی حساب رو به کارتشون...:) ( فیلم و ضد تحریم و امثال اونا :d )

برای اینکار شما داخل یوپال میتونید وجه رو به حساب پیپال withdraw کنید :)

Pars98
September 21st, 2015, 01:14
بسیار عالی - خسته نباشید واقعا
چند روز پیش درگاهمو تایید مدارک کردم اما همچنان موفق نشده ام از آسان پرداخت استفاده کنم.
نصب خودکار نداره اسکریپت؟ بصورت دستی مشخصات دیتابیس رو وارد کردم اما هنگام پرداخت در مرحله ثبت اطلاعات در دیتابیس خطا میده. فایل SQL نداشته که نیاز به ایمپورت باشه و توی فایل zip آسان پرداخت جا مونده باشه؟

MANUTD777
September 21st, 2015, 01:17
چند روز پیش درگاهمو تایید مدارک کردم اما همچنان موفق نشده ام از آسان پرداخت استفاده کنم.
نصب خودکار نداره اسکریپت؟ بصورت دستی مشخصات دیتابیس رو وارد کردم اما هنگام پرداخت در مرحله ثبت اطلاعات در دیتابیس خطا میده. فایل SQL نداشته که نیاز به ایمپورت باشه و توی فایل zip آسان پرداخت جا مونده باشه؟

آسان پرداخت یه سری مشکلات داشت که با کمک پشتیبان محترمشون حل شد و من هم برای خودم به سامانه پیامک متصل کردم و بعد از پرداخت پیامک میده و هچنین ایمیل به خریدار ارسال میکنه درصورت نیاز بفرمایید براتون اپلود کنم.این الان نمونه اسان پرداخت هست که من برای خودم اختصاصی کردم
http://pay.irbitcoin.tk/

eramserver
September 21st, 2015, 01:30

سلام مشکلی نداره فایل راهنما رو دریافت و مطالعه کنید

MANUTD777
September 21st, 2015, 01:32
سلام مشکلی نداره فایل راهنما رو دریافت و مطالعه کنید

نمیدونم چرا میگید مشکل نداره چون تا همین دیروز درگیر همین فایل بودیم داشتیم با پشتیبانش مکاتبه میکردیم و بعد از حل مشکلات پایه برای خودمون تغییراتی دادیم.ضمنا نسخه جدید اون رو تو سایت منتشر کردند و اعلام کردند که اپدیت شده احنمالا دوستمون هم قبل حل مشکل دانلود کردن اسکریپت رو

hamedmj
September 21st, 2015, 01:45
برای اینکار شما داخل یوپال میتونید وجه رو به حساب پیپال withdraw کنید :)

کلی پول توی همین چنج ها از بین میره.... :)
تبدیل ریال به دلار، دوباره دلار به ریال....!

MANUTD777
September 21st, 2015, 01:48
کلی پول توی همین چنج ها از بین میره.... :)
تبدیل ریال به دلار، دوباره دلار به ریال....!

خودتون فرمودید پولشویی..خوب همینه دیگه...ریال به حساب خودتون برداشت کنید بدون کارمزد خخخ

eramserver
September 21st, 2015, 01:48
نمیدونم چرا میگید مشکل نداره چون تا همین دیروز درگیر همین فایل بودیم داشتیم با پشتیبانش مکاتبه میکردیم و بعد از حل مشکلات پایه برای خودمون تغییراتی دادیم.ضمنا نسخه جدید اون رو تو سایت منتشر کردند و اعلام کردند که اپدیت شده احنمالا دوستمون هم قبل حل مشکل دانلود کردن اسکریپت رو
توی مراحل نصب که مشکلی نبوده ولی یکسری مشکلات داشت ورژن قبلی که توی نسخه ی جدید حل شده. با تشکر از شما

hamedmj
September 21st, 2015, 02:12
خودتون فرمودید پولشویی..خوب همینه دیگه...ریال به حساب خودتون برداشت کنید بدون کارمزد خخخ

من؟
پول شویی؟
استغفرالله :|
مثال زدم :|

api
September 21st, 2015, 19:08
سلام مجدد به دوستان
شرمنده چند روزی کارا زیاد بود نتونستم به تاپیک سر بزنم.
اما برسیم به پاسخ دوستان

بسیار عالی

چند تا سوال

کارمزد 0% هستش؟
در سرویس کارت به کارت ، پول از حساب سایت به صورت آنی به حساب کاربر انتقال داده میشه؟ و 500 تومن کارمزد داره؟
کارت خرید هم ارائه میدید؟
درگاه اختصاصی با اسم و لوگوی خودمونم ارائه میدید ؟ کارمزدش 0ه؟

با تشکر

کارمزد 0 هست
انتقال کارت به کارت آنی نیست اما سریع ( حداکثر 1 ساعت ) هست و 500 تومن کارمزد بانک دریافت خواهد شد .
کارت فیزیکی خرید فعلا ارائه نمیشه . اما در برنامه هست که کارت فیزیکی هم ارائه بدیم . همچنین نوعی پرداخت الکترونیک به صورت مستقیم از فروشگاه ها با حساب یوپال اضافه میشه که فعلا نمیتونم توضیح بیشتری در موردش بدم.
درگاه اختصاصی در حال تست و بررسی هست. اما احتمالا درگاه اختصاصی هم بدون کارمزد ارائه شود .

صادق جان اگه امکان واریز مبلغ به شرکت های دیگه هم مثل جهان پی و امثال اون ایجاد کنی خوبه :d
( برای پولشویی :| )

حقیقتش یه قشری هستن در زیر لایه های این اینترنت! که نمیتونن شماره کارت خودشون رو بدن و مستقیم واریز کنن موجودی حساب رو به کارتشون...:)
( فیلم و ضد تحریم و امثال اونا :d
)

اتفاقا تو فکرش هستیم که در ماه های آینده با این شرکت ها صحبتی در مورد فعال شدن این امکان داشته باشیم .
البته تا زمانی که حساب کاربران تایید نشود ، کاربران پولی نمیتونن از حساب خارج کنن و مطمئن باشید ما لاگ هایی از کاربر داریم که در هر زمانی بتونیم تراکنش های مشکوک رو شناسایی کنیم .

آسان پرداخت 2 روز پیش آپدیت و در سایت قرار داده شد .
در صورتی که با هر کدام از پلاگین ها یا اسکریپت ها مشکلی دارید با پشتیبانی یوپال تماس بگیرید تا مشکل شما رو حل کنن.

MANUTD777
September 21st, 2015, 19:55
یه مشکل این درگاه در حال حاظر این تایید پیامکیش هست.اولا که درستش اینه که کدتایید توسط شما ارسال بشه نه ما کد رو به شما پیامک کنیم و دوما اگر قرار هست کاربر ارسال کنه یه شماره نهایتا ۶ رقمی بود نه این همه کاراکتر وارد کنیم.سوما اینکه اگر نهایتا قرار هست همیشه به همین روال باشه تو پنل قسمتی رو قرار بدید کاربر انتخاب کنه که ایا میخواد تایید پیامکی داشته باشه یا نه شاید یه کاربر نخواد اصلا تایید پیامکی رو

Pars98
September 21st, 2015, 19:57
یه مشکل این درگاه در حال حاظر این تایید پیامکیش هست.اولا که درستش اینه که کدتایید توسط شما ارسال بشه نه ما کد رو به شما پیامک کنیم و دوما اگر قرار هست کاربر ارسال کنه یه شماره نهایتا ۶ رقمی بود نه این همه کاراکتر وارد کنیم.سوما اینکه اگر نهایتا قرار هست همیشه به همین روال باشه تو پنل قسمتی رو قرار بدید کاربر انتخاب کنه که ایا میخواد تایید پیامکی داشته باشه یا نه شاید یه کاربر نخواد اصلا تایید پیامکی رو

ببخشید که دخالت می کنم ، اما بنظرم تا زمانی که کارمزد صفر هست و درآمد مستقیم از سیستم ندارند تاییدیه پیامکی به همین صورت معقول هست.

MANUTD777
September 21st, 2015, 19:59
ببخشید که دخالت می کنم ، اما بنظرم تا زمانی که کارمزد صفر هست و درآمد مستقیم از سیستم ندارند تاییدیه پیامکی به همین صورت قابل تایید هست.

دوست گرامی من این انتقاد+۲ بند پیشنهاد رو به مدیر یوپال ارائه دادم نه به جهت نقد توسط کاربران دیگه.
ضمنا اگر قراره به این شکل باشه پیشنهاد دادم قسمت اضافه کنن که کاربر انتخاب کنه که ایا این سرویس رو میخواد یا نه بتونه خاموش کنه

pardazonline
September 21st, 2015, 20:02
سلام دوست عزیز با این حرفتون کامل موافق هستم .
مدیر گرامی اینو هم یک کاریش کنید .
فقط در حدی که شما کد رو ارسال کنید نه ما !
مرسی

api
September 21st, 2015, 23:17
سلام دوست عزیز با این حرفتون کامل موافق هستم .
مدیر گرامی اینو هم یک کاریش کنید .
فقط در حدی که شما کد رو ارسال کنید نه ما !
مرسی

بله
انتقاد شما کاملا بجا هست . اما اینکه چرا کد رو شما باید ارسال کنید ؟
دلیلش این هست که خیلی از افراد اس ام اس های 5000 و ... رو از سمت اپراتور و یا از سمت گوشی مسدود کردن.
دلیل دوم عدم اطمینان به مخابرات ایران هست که خیلی از موارد اس ام اس ارسالی را تحویل نمیدهد یا خیلی دیر تحویل میدهد.
مورد سوم حذف کردن امکان دور زدن سیستم تایید شماره موبایل با شماره های Fake هست.

ضمنا اگر قراره به این شکل باشه پیشنهاد دادم قسمت اضافه کنن که کاربر انتخاب کنه که ایا این سرویس رو میخواد یا نه بتونه خاموش کنه
امکان تایید شماره موبایل یا تایید ایمیل کاملا اختیاری هست و میتونید اصلا تایید نکنید .
اما در صورت تایید موبایل یا ایمیل میتونید در مواقع فراموشی رمز عبور و یا مشکلات احتمالی ، راحت تر پیگیری رو انجام بدید .
قطعا اگر کاربری واقعا قصد کار کردن با حساب را داشته باشد ، تایید ایمیل و موبایل را انجام میدهد.

MANUTD777
September 22nd, 2015, 00:04
بله
انتقاد شما کاملا بجا هست . اما اینکه چرا کد رو شما باید ارسال کنید ؟
دلیلش این هست که خیلی از افراد اس ام اس های 5000 و ... رو از سمت اپراتور و یا از سمت گوشی مسدود کردن.
دلیل دوم عدم اطمینان به مخابرات ایران هست که خیلی از موارد اس ام اس ارسالی را تحویل نمیدهد یا خیلی دیر تحویل میدهد.
مورد سوم حذف کردن امکان دور زدن سیستم تایید شماره موبایل با شماره های Fake هست.

امکان تایید شماره موبایل یا تایید ایمیل کاملا اختیاری هست و میتونید اصلا تایید نکنید .
اما در صورت تایید موبایل یا ایمیل میتونید در مواقع فراموشی رمز عبور و یا مشکلات احتمالی ، راحت تر پیگیری رو انجام بدید .
قطعا اگر کاربری واقعا قصد کار کردن با حساب را داشته باشد ، تایید ایمیل و موبایل را انجام میدهد.

نه قربان برای اولین بار که مشکل ایجاد نمیکنه یکبار هست و برای فراموشی رمز و ... هم خوبه چون همیشگی نیست اما تو سیستم دیدم برای withdraw و برخی عملیات نیازه این تایید انجام بشه من برای اونها عرض کردم خدمتتون

api
September 22nd, 2015, 00:16
نه قربان برای اولین بار که مشکل ایجاد نمیکنه یکبار هست و برای فراموشی رمز و ... هم خوبه چون همیشگی نیست اما تو سیستم دیدم برای withdraw و برخی عملیات نیازه این تایید انجام بشه من برای اونها عرض کردم خدمتتون

بله
متوجه منظورتون شدم .
فکر میکنم بهتر هست که کاربر بتونه تعیین کنه که کارت به کارت یا
withdraw نیاز به تایید داشته باشه یا نه !

MANUTD777
September 22nd, 2015, 00:28
بله
متوجه منظورتون شدم .
فکر میکنم بهتر هست که کاربر بتونه تعیین کنه که کارت به کارت یا
withdraw نیاز به تایید داشته باشه یا نه !

دقیقا همینطوره البته فقط قصدم پیشنهاد بود به عنوان یه کاربر راحتی رو در نظر گرفتم و پیشنهاد دادم.سوال بعدی اینکه فرض این باشه که یه کاربر ۱۰۰۰۰ تومان موجودی داره تو یوپال و میخواد به پیپال withdraw‌کنه .اونوقت باید چه مقداری رو وارد کنه؟ مثلا میتونه 2.2$ وارد کنه یا باید مقادیر رند باشه؟

JATHIYA
September 22nd, 2015, 01:07
با سلام
نماد اعتماد ندارید
نمیخواهید نماد اعتماد دریافت کنید؟

api
September 22nd, 2015, 01:31
سوال بعدی اینکه فرض این باشه که یه کاربر ۱۰۰۰۰ تومان موجودی داره تو یوپال و میخواد به پیپال withdraw‌کنه .اونوقت باید چه مقداری رو وارد کنه؟ مثلا میتونه 2.2$ وارد کنه یا باید مقادیر رند باشه؟
بله مشکلی ندارد

نماد اعتماد ندارید
نمیخواهید نماد اعتماد دریافت کنید؟

برای مشاهده نماد اعتماد میتونید به سایت
http://ugig.ir
مراجعه کنید.
این رو هم اضافه کنم که هیچ درگاه واسطی نماد اعتماد ندارد .

MANUTD777
September 22nd, 2015, 15:14
یه باگ تو سیستم هم اینه که هر چندساعت یه بار یه پیام تو تلگرام برام میاد یه نمونش پیام پایین.نه تراکنشی اغاز شده نه پرداخت نه کنسل اما پیامش میاد خخخخ

واریز مبلغ 0 ریال در تاریخ11:09 1394-06-29از درگاه ایران بیت کوین انجام شد،

api
September 23rd, 2015, 11:24
یه باگ تو سیستم هم اینه که هر چندساعت یه بار یه پیام تو تلگرام برام میاد یه نمونش پیام پایین.نه تراکنشی اغاز شده نه پرداخت نه کنسل اما پیامش میاد خخخخ

واریز مبلغ 0 ریال در تاریخ11:09 1394-06-29از درگاه ایران بیت کوین انجام شد،

با سلام
مشکلتون رو از پشتیبانی یوپال پیگیری کنید که بتونیم حلش کنیم .