PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی درباره XLHost

BMW 3X
September 16th, 2015, 01:44
سلام من میخوام تو رنج 300 تومان از XLHost سرور بخرم . حالا تو همین رنج تو هتزنر Offer های بهتری گیرم میاد میخوام ببینم کدوم بهتره ؟

لطفا نگین تو انجمن زیاده که من همه را خوندم که مشکل ساپورت بود که والا از صبح تا شب ایران ( شب تا صبح اونا)جواب Live Chat میدن پس دیگه قابل استناد نیست لطفا اگر کسی تجربه جدید دارد بگه .

ممنون

besthosti.com
September 16th, 2015, 02:39
هتزنر دارای کیفیت پورت خوب و سرور های قوی هست و همچنین به دلیل اینکه مدیر ایرانی داره بحث تحریم ها هم نیست و نیازی به ارایه مدرک شناسایی و ... نیست.
هر دو به نظر من خوب هست و بسته به لوکیشن و بحث تحریم ها یک کدوم رو انتخاب کنید.
موفق باشید

company_hosting
September 16th, 2015, 02:46
سلام

از هتزنر میتوانید افرهای خیلی خوبی تهیه کنید
دیتاسنترهای اوی وی اچ و ... هم سرورهای خوبی دارند

کیفیت همه دیتاسنتره مناسب هست

شما اگر فروشنده مناسب پیدا کنید ، با پشتیبانی مناسب از هر دیتاسنتری با قمت مد نظر شما سرور خوبی پیدا میشود

موفق باشید

s0NY
September 16th, 2015, 02:54
xl کیفیت پورت خوبی ندارد هزینه پورت 1 گیگ بالاست

da6276
September 16th, 2015, 03:31
هتزنر دارای کیفیت پورت خوب و سرور های قوی هست و همچنین به دلیل اینکه مدیر ایرانی داره بحث تحریم ها هم نیست و نیازی به ارایه مدرک شناسایی و ... نیست.
هر دو به نظر من خوب هست و بسته به لوکیشن و بحث تحریم ها یک کدوم رو انتخاب کنید.
موفق باشید
درود
هتزنر مدیرش ایرانی نیست.
برعکس فرمودید مدیر xlhost آقای خرازی هستن.
به نظر من سرورهای هتزنر کیفیت سخت افزار و پورت بهتری داره.

farssub
September 17th, 2015, 00:29
به نظر بنده هم هتزنر با رنج قیمتتون مناسب هست
میتونین از فرانسه سویو استارت هم تهیه کنید.
موفق باشید

besthosti.com
September 17th, 2015, 00:48
درود
هتزنر مدیرش ایرانی نیست.
برعکس فرمودید مدیر xlhost آقای خرازی هستن.
به نظر من سرورهای هتزنر کیفیت سخت افزار و پورت بهتری داره.
بله درسته حرفتون تایید میشه. من اشتباهی هتزنر نوشتم ولی منظورم ایکس ال هاست بوده که به دلیل مدیریت ایرانی بدون مشکل میشد خرید کرد و پول رو به ریال به حساب برادرش واریز کرد.