PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب فوق االعاده و شیک فروشگاهی میهن استوری برای وردپرس

ahmadkhan
September 16th, 2010, 22:52
قالب فوق االعاده و شیک فروشگاهی میهن استوری با نام N4DStore

دموی آنلاین:
میهن استور | متنوع ترین فروشگاه ایرانیان
mihanstore.net

امکانات:
1. قابلیت درج لینک خرید پستی برای هر محصول
2. قابلیت درج قیمت برای هر محصول
3. قابلیت درج عبارت ناموجود در انبار در صورت عدم درج قیمت توسط مدیر
4. قابلیت درج عکس برای هر محصول
5. کوچک کردن عکس بصورت اتوماتیک در صفحه اصلی در صورت بزرگ بودن عکس
6. قابلیت درج عکسی بعنوان تبلیغات در بالای منوی محصولات
7. قابلیت نمایش محصولات برتر بر اساس بازدید
8. درج محصولات بصورت دوتایی در یک سطر
9. ظاهری شیک و کاربر پسند
10. و امکانات دیگر ...

شما می توانید با انتخاب این قالب برای خود یک فروشگاه با نازلترین قیمت پایه ریزی کنید!

* این قالب با کسب اجازه از مدیران میهن استوری طراحی شده است

برای خرید این قالب با ما تماس بگیرید: aseman_abe_ahmad@yahoo.com

قیمت این قالب بر اساس توافق دو طرف صورت می گیرد پس هم اکنون برای خرید اقدام نمایید!

delta
September 17th, 2010, 00:46
جدیدا چطور شده همه کسانی که پول طراحی قالب دادند به شما اجازه کپی برداری میدند؟

mr.he3am
September 17th, 2010, 01:20
شما خودت یک قالب بدی برات اختصاصی طراحی کنند بعد از چند روز بیبینی جایی برای فروش یا دانلود هست چه حالی پیدا میکنی ؟ ؟
بجای اینکه قالب های دیگران کپی کنی یک طرح اختصاصی بزن هم با قیمت بیشتر میفروشی هم کسی در موردت چیزی نمیگه و حتما بیشتر فروش میره

ahmadkhan
September 17th, 2010, 11:02
از نظرات دوستان ممنونم!!!
و به نظرات دوستان احترام میزارم؛

جناب آقای delta : بهتره از خودشون بپرسید چرا این اجازه رو میدند؛ چون من نمیدونم!

و اما جناب آقای mr.he3am: من اگه یه قالب بدم اختصاصی کنند و بعد ببینم جایی دارن میفروشن خیلی حالم بد میشه و یه چند تا حرف بد هم شاید پشت سرشون بزنم!!! ( دور از جون برخی آقایون!)

اما بنده با تمام احترام که برای تمامی عزیزان قائل هستم اعم از طراحان و کسانی که حالشون بد میشه برای کپی شدن قالبشون میگم که بنده از مدیر دانلودها (چون میدونید که میهن استوری ماله دانلودها است) این اجازه رو گرفتم که از قالب کپی کنم ایشون گفتند که فقط در فوتر بنویسید برگرفته از میهن استوری! همین.
دیگه نه ناراحتی پیش میاد و نه حال طرف که پول داده اختصاصی کرده قالبشو بد میشه!!!

باز هم میگم من روزه شک دار نمی گیرم؛ اگه طرف ناراضی باشه از انتشار قالب جلوگیری می کنم چون نمی خام پول حروم بره توی این شیکمم!!
علی رغم اینکه قبلا اجازه گرفتم برای کپی این قالب؛ حالا اگه ایشون ناراضی باشند بنده به هیچ وجهی این قالب رو نمی فروشم.

*خوشحالم این انجمن اینقدر فعاله!
سربلند باشید!

delta
September 17th, 2010, 11:15
از نظرات دوستان ممنونم!!!
و به نظرات دوستان احترام میزارم؛

جناب آقای delta : بهتره از خودشون بپرسید چرا این اجازه رو میدند؛ چون من نمیدونم!

و اما جناب آقای mr.he3am: من اگه یه قالب بدم اختصاصی کنند و بعد ببینم جایی دارن میفروشن خیلی حالم بد میشه و یه چند تا حرف بد هم شاید پشت سرشون بزنم!!! ( دور از جون برخی آقایون!)

اما بنده با تمام احترام که برای تمامی عزیزان قائل هستم اعم از طراحان و کسانی که حالشون بد میشه برای کپی شدن قالبشون میگم که بنده از مدیر دانلودها (چون میدونید که میهن استوری ماله دانلودها است) این اجازه رو گرفتم که از قالب کپی کنم ایشون گفتند که فقط در فوتر بنویسید برگرفته از میهن استوری! همین.
دیگه نه ناراحتی پیش میاد و نه حال طرف که پول داده اختصاصی کرده قالبشو بد میشه!!!

باز هم میگم من روزه شک دار نمی گیرم؛ اگه طرف ناراضی باشه از انتشار قالب جلوگیری می کنم چون نمی خام پول حروم بره توی این شیکمم!!
علی رغم اینکه قبلا اجازه گرفتم برای کپی این قالب؛ حالا اگه ایشون ناراضی باشند بنده به هیچ وجهی این قالب رو نمی فروشم.

*خوشحالم این انجمن اینقدر فعاله!
سربلند باشید!

دوست عزیز شما که روزه شک میگیری همین قالب رو که میگی مال دانلودهاست میشه بگید این چیه الات ته قالبش؟

تمامی حقوق برای فروشگاه میهن محفوظ است | طراحی : فرهادینا
وقتی کپی رایت سایت سازنده رو خودش گزاشته یعنی آنچنان هم اختصاصی نیست که هر کاری دلش بخواد با قالب کنه.اگر اختصاصی کامل بود واسه چی کپی رایت گزاشته؟ شما به جای اینکه از دانلودها اجازه بگیری باید از سایت سازندش اجازه بگیری برادر.

ahmadkhan
September 17th, 2010, 13:18
نه! فکر کنم شما اشتباه میکنی!
آخه دانلودها پول داده که براش قالب اختصاصی بسازن و جایی دیگه منتشر نکنن(!) حالا که خودش اجازه داده چه مشکلی داره؟
لطفا دوستان نظرشون رو در این رابطه بگن که یهوقت روزمون با شک همراه نشه!!!

delta
September 17th, 2010, 13:42
نه! فکر کنم شما اشتباه میکنی!
آخه دانلودها پول داده که براش قالب اختصاصی بسازن و جایی دیگه منتشر نکنن(!) حالا که خودش اجازه داده چه مشکلی داره؟
لطفا دوستان نظرشون رو در این رابطه بگن که یهوقت روزمون با شک همراه نشه!!!

چه جالب.. دانلودها پول داده قالب بسازند اختصاصی و جایی منتشر نکنند آنوقت به شما یکی اجازه میدند قالب رو کپی کنید و بفروشید!! چه انسانهای شریفی هستند! بعد همچین قالبش اختصاصی هست که کپی رایت سایت سازندش رو هم گزاشته!!
پسر خوب کسی که یک قالب یا هر چیزی رو اختصاصی بخره دیگه همه حقش مال خودش هست و نیازی نیست کپی رایت کسی دیگر رو بزاره.مگر اینکه خصوصی تمام نخریده باشه و مجبور باشه کپی رایت دیگران رو بزاره.. معمولا شرکتها فقط اختصاصی کامل میخرند با هزینه بسیار زیاد نه سایتهای تفریحی!
. این سایت خریده که خریده حق مالکیت کامل رو که نخریده.برای همین کپی رایت زده.شما باید از آن سازنده اصلی اجازه بگیری نه ای نسایته..

ahmadkhan
September 17th, 2010, 22:23
دوست من با تمامی احترامی که برای سماجتت برای اثبات اشتباه بودن کار بنده قاعل هستم ولی توی کشوری به اسم ا-را- چه کسی میاد به خاطر حفظ قانون کپی رایت اجازه بگیره!
حالا من هم که رفتم اجازه گرفتم از آقایون صاحب اجازه شما هم هی گیر بده تا منم دیگه برم ( خدایی نکرده!!) سراغ ***ی قالب و بدون اجازه بگیرم به کپی و حرفی هم از کسب اجازه و این حرفا هم نزنم تا دیگرون بگن به به عجب طراح قالبی!!!

واقعا شما به خاطر کسب اجازه از من ایراد می گیرید؟؟!! یا اینکه میخاید بگید که نباید میفروختم (با اینکه تا حالا به فروش نرفته) یا اینکه جریان دیگه ای هست و من خبر ندارم!

ممنون میشم روشنم کنید در این باره.

ایران زنده باد!

delta
September 18th, 2010, 00:04
دوست من با تمامی احترامی که برای سماجتت برای اثبات اشتباه بودن کار بنده قاعل هستم ولی توی کشوری به اسم ا-را- چه کسی میاد به خاطر حفظ قانون کپی رایت اجازه بگیره!
حالا من هم که رفتم اجازه گرفتم از آقایون صاحب اجازه شما هم هی گیر بده تا منم دیگه برم ( خدایی نکرده!!) سراغ ***ی قالب و بدون اجازه بگیرم به کپی و حرفی هم از کسب اجازه و این حرفا هم نزنم تا دیگرون بگن به به عجب طراح قالبی!!!

واقعا شما به خاطر کسب اجازه از من ایراد می گیرید؟؟!! یا اینکه میخاید بگید که نباید میفروختم (با اینکه تا حالا به فروش نرفته) یا اینکه جریان دیگه ای هست و من خبر ندارم!

ممنون میشم روشنم کنید در این باره.

ایران زنده باد!

خوب پسر خوب از اول بگو برات مهم نیست صاحبش اجازه بده و خلاص.. دیگه روزه و نماز و قرآن چرا میاری وسط؟ گفتی برات خیلی مهمه قالب ***ی نباشه منم گفتم این قالب کپی رایت داره و آنی که شما ازش اجازه گرفتی کاره ای نیست و فقط پول داده برای ساخت یک چیز و تمام اختصاصی حق رو نخریده.
بله تو ایران کپی رایت مفهومی نداره اما شما که وجدان داری؟مجبوری به خاطر چندرغاز پول دنیاتو بفروشی؟
اگر میبینی سماجت میکنم چون خود بنده 2 تا قالب ساختم برای سایتم ازش ***یدن و گزاشتند برای فروش.. تو همین فروم هم خیلی ها قربانی همچین چیزی شدند.کسی هم از شمایی که داری قالبهای دیگران رو به فروش میزاری حمایت نمیکنه و نخواهد کرد..مگر قالب ساز نیستی؟خو مگر مجبوری قالب دیگران رو ریپ بزنی؟ یک خلاقیت بزار خودت مدل بده بساز هم حلال هست هم بیشتر میتونی بفروشی. ما مردم رو میزاری برای فروش بعد از یکی که استفاده کننده هست اجازه میگیری که چی؟برو بساز خودت طرح بده افتخار کن..

ahmadkhan
September 18th, 2010, 13:57
من با فرهادینا ( طراح این قالب) صحبت میکنم نتیجه رو بهتون میگم!
اگه گفت نه که فروش متوقف میشه اگه گفت که راضیه که دیگه راضیه!!

ahmadkhan
September 19th, 2010, 21:12
من با فرهادینا ( طراح این قالب) صحبت میکنم نتیجه رو بهتون میگم!
اگه گفت نه که فروش متوقف میشه اگه گفت که راضیه که دیگه راضیه!!

فکر نکنید بی خیالم و حواسم نیست که بالا چی گفتم!!
به جون خودم براشون میل زدم جواب ندادن:111:

mamali5
September 20th, 2010, 17:43
این چیه واسش دارین این همه بحث میکنین؟؟؟!!!
دوست عزیز شما قیمت پایه رو بگو اگه مناسب بود بیشتر در موردش حرف میزنیم
واسه یکی از دوستان میخوام

delta
September 20th, 2010, 18:01
این چیه واسش دارین این همه بحث میکنین؟؟؟!!!
دوست عزیز شما قیمت پایه رو بگو اگه مناسب بود بیشتر در موردش حرف میزنیم
واسه یکی از دوستان میخوام

اگر نشنیدین به این میگن حق کپی رایت! تو گوگل جستجو کنید میفهمید چیه.. شما بخر بعد یک مدت صاحب اصلیش ازتون شکایت میکنه. سایت و همه چیز رو که به باد دادید هیچ تا هر مبلغی که جا داشته باشه میتونه ازتون بگیره حتی میلیونی.. تو قانون جدید زندانی هم داره..
حالا بفرمایید درمورد قیمتش صحبت کنید.

zilan
September 20th, 2010, 18:13
پیش بینی کردن جنگ جهانی سوم به خاطر حق کپی رایت به صورت نرم اتفاق می افته!
هر کی این قالب (http://tokanshop.com) رو می خواد بهش بدم همینجوری مفتی! هم سبکه هم اینکه از ابزارک پشتیبانی می کنه.

mamali5
September 20th, 2010, 22:21
بيخيال اصلا بشيمون شديم
خودم واسش يه جيز طراحي ميكنم

ahmadkhan
September 21st, 2010, 11:48
اگر نشنیدین به این میگن حق کپی رایت! تو گوگل جستجو کنید میفهمید چیه.. شما بخر بعد یک مدت صاحب اصلیش ازتون شکایت میکنه. سایت و همه چیز رو که به باد دادید هیچ تا هر مبلغی که جا داشته باشه میتونه ازتون بگیره حتی میلیونی.. تو قانون جدید زندانی هم داره..
حالا بفرمایید درمورد قیمتش صحبت کنید.
این حرفا چیه دوست عزیز!!!؟!؟
من که گفتم بهش میل زدم تا حالا جواب نداده! حالا هی شما گیر بده به کپی رایت و این چیزا!!!

behrooz_iri
September 21st, 2010, 17:33
خبر نداری دلتا جان از روش کپ زدن خلاص سریال,فیلم,خریدفیلم,فروش فیلم,فروش سریال,خرید اینترنتی فیلم,خرید اینترنتی سریال,فروش اینترنتی فیلم,فروش اینترنتی سریال,فروشگاه اینترنتی (http://www.20dvd20.in/)

mdf092
September 21st, 2010, 17:40
خبر نداری دلتا جان از روش کپ زدن خلاص سریال,فیلم,خریدفیلم,فروش فیلم,فروش سریال,خرید اینترنتی فیلم,خرید اینترنتی سریال,فروش اینترنتی فیلم,فروش اینترنتی سریال,فروشگاه اینترنتی (http://www.20dvd20.in/)

دستشون درد نکنه

persianwhois
September 21st, 2010, 17:59
زمانی که در توافق اولیه هزینه ای برای اختصاصی بدون و عدم انتشار دریافت می گردد؛ به دور از اخلاق حرفه ای است که بعداً به هر دلیل انتشار داده شود.

ahmadkhan
September 21st, 2010, 21:11

فکر کنم این قالب رو برای دانلود باید بذارم!
نه؟؟
لطفا نظرتون رو بگید
با شماره فرهادینا تماس گرفتم جواب نمیدن!!!!
راستی ممنونکه خبر دادین

aghaee
September 22nd, 2010, 22:46
بله قالب رو رایگان دانلود کنیدددد

بزرگترین پایگاه وبمسترها، اسکریپت های رایگان – KimiaScript.com (http://www.kimiascript.com)

http://www.webhostingtalk.ir/f139/15249/#post149803