PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیغام Virtual Memory Size

AriyanPayamak
September 15th, 2015, 22:18
سلام ، ایمیل های از طرف سرور ارسال میشه که این خطا ها درون آنها نوشته شده که دقیقا نمیدونم آیا Virtual Memory Size مشکل دارد ؟

1ZbtQa-00036d-EL-D
Time: Tue Sep 15 12:49:56 2015 -0400
Account: domainname
Resource: Virtual Memory Size
Exceeded: 238 > 200 (MB)
Executable: /usr/local/php5/bin/php-cgi
Command Line: /usr/local/php5/bin/php-cgi /home/domain/domains/domain.ir/public_html/index.php
PID: 11933 (Parent PID:10013)
Killed: No

و آیا دامنه مورد نظر بیش از اندازه مصرف کرده ؟
آیا راه حلی وجود دارد برای برطرف کردن مشکل.
راه حل های اون آیا تغییر mpm آپاچی به mpm worker هستش؟
یا مثلا SQL رو با این دستور

cp -f /usr/share/mysql/my-large.cnf /etc/my.cnflarge کنم ؟
که مصرف ها تنظیم بشه رم سرور 3 هستش و مشکلی از لحاظ استفاده منابع نداریم
ممنون میشم راهنمایی کنید

و اگر دوستان در مورد بهینه سازی دیتابیس و یا به روز رسانی دایرکت ادمین هم توضیحاتی رو جایی دادند ارجاع بدن چون متاسفانه در انجمن گفتگوی به این بزرگی بخش ها به خوبی کامل نیستند و موضوعات هم به صورت کامل توضیح داده نشدن و بعضا سطحی توضیح دادن مثلا یک تاپیک جامع رفع مشکل سرویس ایمیل دایرکت ادمین رو پیدا نکردم توی این همه سایت فارسی همه تیکه تیکه توضیح دادن با اینکه بیشتر مشکلات دایرکت ادمین همین سرویس ایمیل هست که من به شخصه خیلی این مطلب رو نیاز دارم حتی کانفیگ صحیح سرویس ایمیل یا مثلا در تاپیک قبلی که زدم حتی قسمتی به صورت دقیق در مورد بستن تابع پی اچ پی توضیح کامل نداده بود . و جا داره از دوستایی که واقعا توی انجمن پاسخ می دهند تشکر ویژه کنم . تشکر و سپاس فرآوان