PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ssl,hhtps

mammad_fahion
September 15th, 2015, 19:48
با سلام.
متاسفانه امروز شاهد کم شدن بازدید به شکل عجیبی بودیم ، 85% کاهش بازدید !!
متاسفانه به دلیل برخی از کارهای مخابرات روی این پورت و ف/ل/ت/ر کردن عجیب دامنه های روی ssl فکر میکنم اتفاقات بدی تو راه هست !!!
بنده بیشتر سایت هایی که روی ssl هستند از سایت host-tracker پینگ میگیرم تایم اوت های زیادی میده !
این مشکل برای دوستان دیگه هم پیش اومده ؟!
روش جدید ف/ل/ت/رینگ هم برای دامنه های ssl بستن به صورت کامل دامنه هست یعنی دامنه مثل یوتوب و فیسبوک پینگ 10.10.34.34 میده.
برای دوستان دیگه هم مشکل کاهش بازدید و تایم اوت و ... پیش اومده امروز ؟!! البته سایت هایی که رو سرور خارج هستن

GREAT
September 15th, 2015, 20:19
بله
سایت ما و هم ***** کردن.و بعد ازکلی درخواست رفع شد
سایت باموضوع هاستینگ!!!

iwpanel
September 15th, 2015, 20:35
با سلام.
متاسفانه امروز شاهد کم شدن بازدید به شکل عجیبی بودیم ، 85% کاهش بازدید !!
متاسفانه به دلیل برخی از کارهای مخابرات روی این پورت و ف/ل/ت/ر کردن عجیب دامنه های روی ssl فکر میکنم اتفاقات بدی تو راه هست !!!
بنده بیشتر سایت هایی که روی ssl هستند از سایت host-tracker پینگ میگیرم تایم اوت های زیادی میده !
این مشکل برای دوستان دیگه هم پیش اومده ؟!
روش جدید ف/ل/ت/رینگ هم برای دامنه های ssl بستن به صورت کامل دامنه هست یعنی دامنه مثل یوتوب و فیسبوک پینگ 10.10.34.34 میده.
برای دوستان دیگه هم مشکل کاهش بازدید و تایم اوت و ... پیش اومده امروز ؟!! البته سایت هایی که رو سرور خارج هستن
بله جدیدا داران میبندن قبلا ip میبستن الان کلا میبندن سایت

yastheme
September 15th, 2015, 21:38
با سلام،
طبق بررسی های به عمل آمده از قبل؛ پورت بر روی آی پی بسته می شود؛ یعنی اگر آی پی اشتراکی باشد و از sni برای ssl استفاده کنید به مشکل برخواهید خورد.
چرا که اگر یک سایت دارای محتوای مجرمانه بشد ؛ پورت آی پی مورد نظر مسدود می شود؛ چه یک دامین بر روی آی پی باشد چه 1000 دامین.
البته این جدا از مشکل همیشگی SSL ر ایران است.

iwpanel
September 15th, 2015, 21:41
با سلام،
طبق بررسی های به عمل آمده از قبل؛ پورت بر روی آی پی بسته می شود؛ یعنی اگر آی پی اشتراکی باشد و از sni برای ssl استفاده کنید به مشکل برخواهید خورد.
چرا که پورت آی پی مورد نظر مسدود می شود؛ چه یک دامین بر روی آی پی باشد چه 1000 دامین.
روی ip تازه گرفته شده هم دیده شده اینجوری هست اگه sni باشه که همه سایت ها دچار مشکل میشن ولی حتی ip جدید هم اینجوری هست من یه سایتی داشتم بررسی میکردم همون 10 .10 میداد

yastheme
September 15th, 2015, 21:44
روی ip تازه گرفته شده هم دیده شده اینجوری هست اگه sni باشه که همه سایت ها دچار مشکل میشن ولی حتی ip جدید هم اینجوری هست من یه سایتی داشتم بررسی میکردم همون 10 .10 میداد

متاسفانه بعد از مسدود شدن دیگر پورت باز نمی شود؛ فرض کنید یک سایت بر روی آی پی مورد نظر باشد و آی پی مسدود شود و سایت آی پی خود را تغییر می دهد؛ ولی آی پی قبلی برای همیشه با یک پورت مسدود شده باقی خواهند ماند،
یعنی اگر بعد از مدتی این آی پی را به سایت دیگری که اس اس ال دارد بدهید و حتی اگر سایت فیل..تر هم نباشد؛ باز هم سایت مورد نظر مشکل خواهد داشت.

iwpanel
September 15th, 2015, 21:46
متاسفانه بعد از مسدود شدن دیگر پورت باز نمی شود؛ فرض کنید یک سایت بر روی آی پی مورد نظر باشد و آی پی مسدود شود و سایت آی پی خود را تغییر می دهد؛ ولی آی پی قبلی برای همیشه با یک پورت مسدود شده باقی خواهند ماند،
یعنی اگر بعد از مدتی این آی پی را به سایت دیگری که اس اس ال دارد بدهید و حتی اگر سایت فیل..تر هم نباشد؛ باز هم سایت مورد نظر مشکل خواهد داشت.
مسئله همین جا هست که کلا ip روی جای عمومی نبوده فکر کنم فقط خود سایت رو میبندند