PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم انجمن ساز

blackz
September 15th, 2015, 19:02
سلام من و دوستم قراره یه انجمن راه بندازیم.

به نظر شما از کدوم انجمن ساز استفاده کنیم؟؟؟؟

ramtin2025
September 15th, 2015, 19:04
سلام
در بین رایگان ها قطعا مای بی بی از همه بهتره

موفق باشید

smhnw
September 15th, 2015, 19:05
ویبلتون (http://vbiran.ir/)

اگر دلیل \یشنهادمو میخواین میتونین سرچ کنین نیازی به توضیح نداره ...

blackz
سلام

موفق باشید

در بین غیر رایگان ها چی؟

محمد محمدیی
سلام

موفق باشید

با نظرتون موافقم هم خیلی خیلی سبکه هم زیباس فقط این نسخه جدیدش 1.8 پوسته های زیبایی نداره

Pars98
September 15th, 2015, 19:06
در کل vBulletin ، در بین اوپن سورس ها MyBB

farssub
September 15th, 2015, 19:08
just
vBulletin

Hi Data
September 15th, 2015, 19:11
ویبولتین غیر رایگان هست ولی نسخه نال آن موجود هست.

+ هک ها و استایل های فارسی برای این اسکریپت موجود هست که در انجمن های تخصصی مثل وی بی ایران میتونید مشاهده فرمائید.

ramtin2025
September 15th, 2015, 19:18
سلام
پیشنهاد بنده ipb هست البته نسخه جدید ویبولیتن هم امکانات بسیار خوبی داره ولی ما با بررسی ها و مقایسه هایی که کردیم ، ipb رو بهتر دیدیم و برای انجمن خودمون خریدیمش : ipresta.ir/forum
در ایران چون ویبولیتن پشتیبانی و قالب و امکانات بیشتری داشته ، از نظر عام بهتر هست و اکثرا نظرشون روی این مورد هست بدون اینکه با ipb یا زنفرو و ... کار کرده باشند.
به نظر من باید کار با این چند مورد که اعتبار جهانی دارند رو امتحان کنید و بعد تصمیم بگیرید.

موفق باشید

MovieZone
September 15th, 2015, 19:21
من 4 ساله با MyBB کار میکنم و از نظر راحتی کار و کلا راحت بودن از همه بهتره و امنیتش نسبت به وی بی نال شده بهتره

وی بی هم امکانات و تنظیمات پیشرفته تری داره

تا 2-3 ماه دیگه انگار نسخه جدید MyBB وارد بازار میشه نسخه 2 که میتونید تو سایت خود mybb خبرهارو دنبال کنید

بسته ب نیازتون میتونید mybb یا وی بی رو انتخاب کنید

Edwin
September 15th, 2015, 19:34
ویبولتین :d

Pars98
September 15th, 2015, 19:43
ویبولتین :d

رضا جان شما اگر غیر از این بگی جای تعجب داره
یعنی نظر سنجی بین وردپرس و جوملا هم باشه امکان داره ویبولتین رو پیشنهاد بدی :53::))

taksis
September 15th, 2015, 19:56
ما که به هرجای این ویبولتین دست زدیم ارور دیتابیس داد !!! نسخه 5 هم که خدا بیامرزه اموات شرکت جلسافت رو ! یه حس غریبی بهم میگه این یه پروژه سوم دبیرستانی بوده.شوخی شوخی جدی شده
به نظر من یا زنفورو یا آی پی بورد
البته آی پی بورد نسخه 4 که فوقالعادست
بهترین کار نصب کردن هر سه روزی لوکاله.خودتون ببینید و خودتون مقایسه کنید
تو این مورد اغلب تعصبی حرف میزنن.نمیشه رو نظرات زیاد حساب کرد.
البته همه ی اینها در صورت خرید لایسنسه.کسی که قراره نال شده استفاده کنه فکر نمیکنم بین اینا زیاد فرقی وجود داشته باشه !
رایگان ها مای بی بی خوبه

noa_takotnaha
September 15th, 2015, 23:48
به عنوان ادمین فقط ویبولتن داشتم که زیاد راضی نبودم.
ولی به عنوان کاربر زنفورو رو به ویبولتن ترجیح میدم. یه نمونه اش انجمن پرشین تولز.

eramserver
September 16th, 2015, 01:03
سلام ویبولتین خوبه ، زنفورو و IPb هم تایید میشه.

Reza G
September 16th, 2015, 01:10
من یه مدت زیادی با وی بولتین کار کردم اما وقتی با ipb آشنا شدم، دیگه سمت اون نرفتم

delta
September 16th, 2015, 01:11
به ایرانی جماعت هیچ چیز حرفه ای و جدید نیومده..همه فقط میخوان از هم تقلید کنند...بهترین کنترل پنل هاست چیه؟ سی پنل!!! بهترین مدیریت سایت چیه؟ وردپرس!! بهترین انجمن ویبولتین و همینطور طوطی وار تقلید و تقلید....یکی نیست بگه دو تا چیز جدید تست کن...