PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر صفحات پیش فرض مثل 404.shtml

ali.huc
September 15th, 2015, 17:54
با سلام و احترام

من در فروم های فارسی این مورد رو پیدا نکردم اگر قبلا ایجاد و توضیح داده شده لطفا لینک بدن دوستان.

==================
مشکل پیش رو:
من میخوام به درخواست هایی که کاربر میده و در هاست وجود نداره طوری که دوست دارم جواب بدم و به جایی که میخوام هدایت بشه
این مورد در سی پنل بخوبی اتفاق میفته و مشکلی وجود نداره.
یعنی تو فایل .htaccess یه تیکه کد میذاریم و کارمون انجام میشه

به عناون مثال:

ErrorDocument 404 /404.php

ولی تو دایرکت ادمین هیچ توجهی به این کد نداره و فقط به 404.shtml اشاره میکنه.
چطور میتونم این مورد رو حل کنم؟
تو فروم خود دایرکت ادمین نوشته بودن که نمیشه!

لطفا راهنمایی کنید.

AriyanPayamak
September 15th, 2015, 22:28
سلام و درورد . والا منظور شما رو دقیقا متوجه نشدم من . اگر برای کل سرور بخواهید که تغییر نمی کند ولی اگر بخواهید می توانید شخصی سازی کنید و به طور دستی برای هر یوزر که تعریف میشه روی سرور فایل های خودتان را جایگزین کنید در نهایت اگر کاربر استفاده کننده هم بخواهد می تواند صفحات پیشفرض رو تغییر بده همانطور که در سی پنل میشه به صورت دلخواه صفحات 404 رو تغییر داد .
ولی برای صفحه ساسپند میشه اینکار رو کرد که برای کل سرور همان صفحه به صورت پیشفرض قرار بگیرد.
بیشتر از این اطلاعاتی ندارم
موفق باشید

ali.huc
September 17th, 2015, 21:03
شما اگر در فایل htaccess کدی که گذاشتم رو قرار بدید میتونید ارورهای 404 رو به صفحه دلخواهتون هدایت کنید (اسم صفحه میتونه هر چیزی باشه و هر نوع مثلا php)
تو سی پنل و پلسک و همه پنل ها میشه این کارو کرد منتها تو دایرکت ادمین این کار نمیکنه شما فقط میتونی فایل دیفالت که 404.shtml هست رو ویرایش کنی.

- - - Updated - - -

کسی تا حالا این کارو انجام نداده؟

AriyanPayamak
September 18th, 2015, 00:57
می تونید از طریق ssh فایل های پیش فرض کل یوزر هارو از روز یوزر ادمین کپی کنید و روی همه یوزر ها به یک باره انتقال بدید

میتونید از اول دایرکتوری های کل یوزر ها رو پیدا کنید بعد با این دستور فایل رو جایگزین کنید

cp -a dir1 dir2 کپی دایرکتوری مبدا ( dir1 ) به دایرکتوری مقصد ( dir2 ). به جای dir1 و dir2 مسیر کامل دایرکتوری های مبدا و مقصد را قرار دهید