PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت پرداخت بانک ملت - رایگان

mr.montaghed
September 14th, 2015, 21:26
با سلام
دوستان همان طور که قبلا هم اطلاع داده بودم ما در حال طراحی سامانه ای برای مدیریت درگاههای پرداخت و پرداخت ها بودیم که هم اکنون اماده استفاده است.
با استفاده از این سامانه شما میتوانید تمامی پرداخت های خود را مدیریت کنید و در صورت هر گونه پرداخت اعلان های آن را دریافت کنید، در حال حاضر اسکریپت آسان پرداخت بانک ملت برای این سامانه آماده شده است.

آموزش فعالسازی لایسنس:
http://mihandev.net/portfolio/gateway-manager

اسکریپت بانک ملت پیوست شده است، برای نصب اسکریپت را آپلود کنید و صفحه ی اصلی را باز کنید، اسکریپت به صورت خودکار به صفحه ی نصب راهنمایی میشود و پس از نصب میتوانید از آن استفاده کنید.
28116

با توجه به اینکه سامانه در حالت بتا قرار دارد اگر مشکل و یا باگی مشاهده کردید با ما در میان بگذارید.
با تشکر.

MANUTD777
September 14th, 2015, 21:47
لایسنس؟اینو من ۳ سال پیش از ابتدا و پایه نوشتم و برای whmcs و فریر نوشتم رایگان پخش کردم بعد لایسنس؟اصلا باوجود اینکه بود چرا دوباره زحمت دادید به خودتون؟

mr.montaghed
September 14th, 2015, 21:48
لایسنس؟اینو من ۳ سال پیش از ابتدا و پایه نوشتم و برای whmcs و فریر نوشتم رایگان پخش کردم بعد لایسنس؟اصلا باوجود اینکه بود چرا دوباره زحمت دادید به خودتون؟
اگر ممکنه لینکش را برای من ارسال کنید.