PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعت هاستینگ ایران و هدفمند سازی یارانه ها

behrooz_iri
September 16th, 2010, 14:45
من خودم هاست نمیفروشم پس نظری هم ندارم ولی تصور میکنم دوستان تا حدودی دربارش فکر کردند پس فکر میکنم بهتره اینجا تبادل نظر بشه چون قراره از اول مهر اجرا بشه و فکر میکنم اصناف مختلف دنبال تدابیری برای خودشون هستند تا کمترین مشکل رو داشته باشند

پ.ن : بحث سیاسی ممنوع :59:

Arashdn
September 16th, 2010, 14:48
خب 90 درصد هسیتنگ ایران که بچه های دبیر ستانن و براشون مهم نیست که هدفمند بشه یا نه
اون 10 درصد مونده هم که باز فرقی برشون نداره چون قیمت سرور و دومین و سی پنل که همونه و عوض نمیشه ....

behrooz_iri
September 16th, 2010, 14:50
هزینه برق و گران شدن اجاره محل شرکت و..... برق 10-15 هزار تومانی بشه 200 تومان فرقی نداره؟

pardishosting
September 16th, 2010, 14:51
اتفاقا من می خواستم این تایپیک رو بزنم .. اما فرصتش نشد.

با توجه به قیمت های بالا سرور در ایران (دیتاسنتر های داخلی) با آزاد شدن یارانه ها قیمت سرورهای داخلی چه تاثیری می پذیره ؟
برق ، گازوییل ، بنزین ؛ ارز و آب و گاز و ....

MelatHOST
September 16th, 2010, 14:59
اينا فقط جنبه هاي كوچيكي از مشكلات بعد حذف يارانه هاست
مطمئن باشيد انقدر دردسر ساز ميشه كه ي اجرا نميشه و يا بعد از اجرا لغو يا تغيير حالت داده ميشه
نگران يارانه نباشيد...

tar.gz
September 16th, 2010, 15:01
اونی که میگه برق برام 200 هزار تومن اومده خبر نداره که کولر گازی که در روزهای گرم تابستون هوای خونه اشو طراوت بهاری میداد! برق رو چندین برابر مصرف میکنه و مطابق قانون کسانی که بیش از حد تعریف شده (برای هر نفر) برق مصرف کنن قیمت علاوه بر اینکه واقعی حساب میشه باید جریمه هم پرداخت کنن (کلا برای مصرف خانگی اینطوریه ولی بحث صنعت فرق میکنه)
برای دیتاسنترها هم فکر کنم جزو صنایع حساب بشه و درواقع حسابش از مصارف خانگی و محدودیتهای اون جدا باشه.

pardishosting
September 16th, 2010, 15:03
اونی که میگه برق برام 200 هزار تومن اومده خبر نداره که کولر گازی که در روزهای گرم تابستون هوای خونه اشو طراوت بهاری میداد! برق رو چندین برابر مصرف میکنه و مطابق قانون کسانی که بیش از حد تعریف شده (برای هر نفر) برق مصرف کنن قیمت علاوه بر اینکه واقعی حساب میشه باید جریمه هم پرداخت کنن (کلا برای مصرف خانگی اینطوریه ولی بحث صنعت فرق میکنه)
برای دیتاسنترها هم فکر کنم جزو صنایع حساب بشه و درواقع حسابش از مصارف خانگی و محدودیتهای اون جدا باشه.

بیشترین مصرف کننده های برق صنایع و واحد های صنفی هستند.

MelatHOST
September 16th, 2010, 15:06
تصميمي كه گرفته بودن اينه كه به صنعت يارانه مجزا بدن
ولي من هر جور حساب ميكنم حذف يارانه ها 1000 برابر از سهميه بندي بنزين پيچيده تره
سهميه بندي بنزين داد همرو در آورد
بعد يعني يارانه نتيجه مثبت ميده ؟

behrooz_iri
September 16th, 2010, 15:14
من خیلی راحت بگم ممکنه شما الان ازدواج نکرده باشید و در کنار خانواده پدری محترم اونها پول برق شما رو بدند ولی وضع که این جوری نمیمونه بالاخره ازدواج میکنید :"> خونه اجاره میکنید و باید پول برق بنزین ماشین و .... بدید که این یعنی هزینه زیادتر

LoveLife
September 16th, 2010, 15:17
والا ما کولر گازی نداریم !
کولر آبی هم مادرم سر درد می گیره خاموش هست
از 7 تومان همیشگی اومده 55 تومان !

1eng.ir
September 16th, 2010, 15:19
نمیشه آزادانه نظر داد :( پس بیشتر وقتمو تلف نمیکنم (به شما هم توصیه میکنم زیاد وقتتونو الکی هدر ندید)!

behrooz_iri
September 16th, 2010, 15:24
والا ما کولر گازی نداریم !
کولر آبی هم مادرم سر درد می گیره خاموش هست
از 7 تومان همیشگی اومده 55 تومان !

پس ما که اول خرداد تا آخر شهریور کولر گازی 24 ساعته کاره فاتحمون خوندست

mr.he3am
September 16th, 2010, 15:29
خب 90 درصد هسیتنگ ایران که بچه های دبیر ستانن و براشون مهم نیست که هدفمند بشه یا نه
اون 10 درصد مونده هم که باز فرقی برشون نداره چون قیمت سرور و دومین و سی پنل که همونه و عوض نمیشه ....
من خودم 17 سالمه اما برام این چیز ها خیلی مهمه

pardishosting
September 16th, 2010, 15:39
پس ما که اول خرداد تا آخر شهریور کولر گازی 24 ساعته کاره فاتحمون خوندست

60 روز کولر گازی 30000 با 16 امپر مصرف و روزی 12 ساعت روشن بودن ... دمای کولر هم همش بین 26 تا 29 بوده . قیمت برق امروز اومد 250 تومان
تازه به ما لطف کردند زدند مصرف تو چهار ماه .. وگرنه می شد 330 هزار تومان .
برو فاتحه رو بخون

behrooz_iri
September 16th, 2010, 15:43
بحث کاملا منحرف شد از صنعت هاستینگ اومدیم روی پول برق کولر گازی !!!!

خب شاید دوستان نظری نداشته باشند ولی مطمانا اتفاقات مهمی بعد از مهر ( اجرای طرح ) در صنعت هاستینگ میوفته

mofthost.com
September 16th, 2010, 15:47
من خودم 17 سالمه اما برام این چیز ها خیلی مهمه
سر همین 17 ساله بودنت کلی بساط پهن کرده بودن خرابت کنن.مملکت هم باور میکنن نمیان مثل من تست کنن که :دی
الان من گرگان زندگی میکنم اینجا شرجیه امکان نداره کولر ابی استفاده کنی حالا یه عده میگن کولر گازی نرن تا مصرف نره بالا حالا اینجا هیچی جنوب مثلا ببریشون ببندشیون بگی بیا کولر ابی حال کن باهاش!حالا همین اولین استان هم اومدن اینجا که شرجیه رو گرون کردن برق من خودش اومد 200 تومن میشه پول یه ماهه سرور !اینم میشه وضع تازه الان فقط برقه اینجا نون رو هم گرون کردن !شیر !کلی چیز دیگه

amiri113
September 16th, 2010, 17:03
قيمت بنزين 4 برابر ميشه از چند روز آينده :دی
هر کس ميخواد بهش ضربه ای وارد نشه حداقل بايد 4 برابر رو قيمتش بکشه! مگر اينکه بخواد طول عمرش از اتوبوس و مترو استفاده کنه :دی

---------- Post added at 04:03 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

ببخشيد ولی شما سری به کشورهای مجاور بزنيد ببينيد تو کدومشون کولر آبی استفاده ميشه :دی :))
اگر تو کشوری به جز عراق شما کولر آبی ديدی بعد بياين کولر گازی رو زير سوال ببريد. چرا بقيه استفاده ميکنن و دغدغه پول برق ندارن اما ما بايد داشته باشيم ؟

بعدشم اونهايي که ميگن کولر آبی انرژی کمتری مصرف ميکنه يک مقدار تعطيل تشريف دارند، چون کولر آبی درسته برق کمتری مصرف ميکنه اما در عين حال داره آب که واقعا با ارزش هستش و در آينده قراره سرش جنگ بشه رو بی خود و بی جهت تلف ميکنه. بله عزيزان من، تو کولر آبی کلی آب داره بخار ميشه و ميره هوا !

حالا همه با انصاف بگن کولر آبی مصرفش بيشتره يا کولر گازی ؟

irlogo
September 16th, 2010, 17:20
یادمه چند ماه پیش توی این فروم یکی پارس آنلاین رو کلاه بردار معرفی کرد، زیرا برای تغییر dns کار مزد درخواست کرده بود!! همه بچه های فروم هم گفتن اره کلاه برداره
می دونین چرا؟ چون افرادی که تو این فروم میان یه کامپیوتر دارن و یه اینترنت حالا مفهوم شرکت و سود و تجارت رو نمی فهمن

تا مادامی که اینگونه باشد یشرفت نخواهیم کرد،

mofthost.com
September 16th, 2010, 17:24
یادمه چند ماه پیش توی این فروم یکی پارس آنلاین رو کلاه بردار معرفی کرد، زیرا برای تغییر dns کار مزد درخواست کرده بود!! همه بچه های فروم هم گفتن اره کلاه برداره
می دونین چرا؟ چون افرادی که تو این فروم میان یه کامپیوتر دارن و یه اینترنت حالا مفهوم شرکت و سود و تجارت رو نمی فهمن

تا مادامی که اینگونه باشد یشرفت نخواهیم کرد،
من که متوجه نشدم چه طوری باشه؟مثل خیلی از شرکت هایی باشه که میرن یه نرم افزار میخرن از المان که شل میندازی ارور میده بعد میان هاست رو میکنن دوبرابر .اخه ادم از کنار هر چیزی که سود برنمیداره مثلا یکی میاد رو لایسنس سی پنلی رو که با وی پی اس میده هم پول میکشه!اینا دیگه خدمات اند فرق داره عزیز من!

amiri113
September 16th, 2010, 17:32
من که متوجه نشدم چه طوری باشه؟مثل خیلی از شرکت هایی باشه که میرن یه نرم افزار میخرن از المان که شل میندازی ارور میده بعد میان هاست رو میکنن دوبرابر .اخه ادم از کنار هر چیزی که سود برنمیداره مثلا یکی میاد رو لایسنس سی پنلی رو که با وی پی اس میده هم پول میکشه!اینا دیگه خدمات اند فرق داره عزیز من!

در هر حال برای همون تغيير دی ان اس بايد يک دقيقه از وقت يکی از کارمند ها گرفته بشه، وقت کارمند هم که مجانی نيست؟ هست ؟

irlogo
September 16th, 2010, 17:32
دریافت کارمزد های به جا و یا افزایش قیمت های صحیح می تونه این صنعت رو "نجات بده

mofthost.com
September 16th, 2010, 17:37
دریافت کارمزد های به جا و یا افزایش قیمت های صحیح می تونه این صنعت رو "نجات بده
درسته!البته این مشکل یکم از اینه که افراد وقتی اطلاعاتی ندارند میان الکی تبلیغ میکنن که فلان هاستینگ خوبه حالا چرا؟چون میاد دو سروره کچ میکنه طوری که اپتاپم رو 100نشون بده و قطعی نداشته باشه و فقط پشتیبانی 24ساعته داره!(خودم امروز داشتم با یکی در همین مورد جر و بحث میکرم اخرش هم گفت چون چشم نداری فلان هاستینگ رو ببینی اینو میگی)!اگه هر کس تبلیغ خودش رو بکنه و ... و کار شما رو هم بکنیم هیچ چیزی پیش نمیاد. بیشتر از این بحث رو منحرف نمیکنم کس دیگه خواست نظر بده تاپیک بزنه :دی

nasa_de
September 16th, 2010, 17:54
کولر گازی مصرف برق کمی داره اگر ساختمان ها درست ساخته بشن
برق ارزان هست اگر درست مصرف کنیم
خدمات هاستینگ پر سوده اگر عزیزانی که تخصص دارند به این کار وارد بشند
خدمات هاستینگ ضرر میده چون به هر شخصی به راحتی رسیلری میدید و فردا اون رسیلر ها قیمت رو میارن پایین و این ماجرا ادامه پیدا میکنه تا شما ورشکست بشید
خدمات هاستینگ در ایران کار پر اضطرابی هست چون همیشه با *** ها کل کل سر هک و ... داریم

Rapid
September 16th, 2010, 19:16
اصلا مصرف صنعتي مثل صنايع ديتاسنتر و ... مشمول نيست برق و گاز قيمت سابق گازوييل هم همون 16 تومن

mofthost.com
September 16th, 2010, 19:18
اقا الان رو نمیگن که بابا!
دو روز دیگه که اجرا شد!