PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوز 10 یا بیابان؟

delta
September 14th, 2015, 02:21
با سلام..آقایانی که ویندوز 10 نصب کردند شرمنده یک سوال داشتم..مال شما هم برهوت بوده یا نه مال من فقط بیایانه؟ :d لامصب هیچی نداره که..دریغ از یک آیکن واسه زیبایی..یک آهنگ آمدیم پخش کنیم برای تست مدیاپلیر هم نداشت :d یک ساعته دارم باهاش ور میرم چیز خاص که بماند کلا هیچی نداره و هنگه...دوستان راهنمایی بفرمایند شاید مشکل از منه... من نسخه اینترپرایزو نصب کردم کرکش هم کردم بازم برهوت بود.... این همه ویندوز ویندوز جدید و پرسرعت میکردند این بود؟ بوت ویندوز 8 از این بالاتر بود که.... :66:

s0NY
September 14th, 2015, 02:44
من اپدیت کردم بدون مشکل است
مدیا پلیر دارد خودش
میتونی خودت برنامه نصب کنی
گرافیکش رو اپدیت میشه قشن مبشه

Mr.Pouria
September 14th, 2015, 02:44
ویندوز 10 بسیار سریع شده و من شدیدا راحت هستم !

سیستم من در ویندوز 8.1 حدودا 15 دقیقه زمان میبرد تا به صورت کامل لود شود اما در ویندوز 10 این زمان به 2 دقیقه کاهش پیدا کرده ...

ویندوز 10 برخلاف نسخه های قبلی دارای 3 پلیر هست ! یکی ویندوز مدیا پلیر و یکی گرو پلیر و یکی هم پخش کننده مخصوص برای فایل های تصویری ...

یک عکس در لینک زیر خدمت شما :

http://up.vbiran.ir/uploads/43871144218271616580_65sfs.png

من به صورت رسمی ویندوز کرک شده خودم رو به ویندوز 10 اورجینال آپدیت کردم و هیچ مشکلی هم تا کنون باهاش نداشتم ... البته یک سری باگ بود که ریپورت زدم در کمتر از 24 ساعت رفع شد و آپدیت جدید ارائه شد ...

ماکروسافت بر روی کامپیوتر من به صورت آنلاین نسخه PRo رو نصب کرد که فک میکنم بنا به کاربرد منم نسخه خوبی هست ...

نسخه اینترپرایز برای مهندسین شبکه هست و ابزار های مخصوصی که در اون قرار داده داده شده نمیدونم چرا چند ساله حتی کاربران معمولی هم که فقط بازی کردن بلد هستن نسخه اینترپرایز نصب میکنن :| که مثلا برای این افراد گیمر نسخه Home بسیار بهتر هست و میتونه از سخت افزار در امور گرافیکی و پردازشی بازی ها بهترین استفاده رو ببره ...

برای رفع تمام ایراد های موجود بهتون پیشنهاد میکنم یک نسخه ویندوز 7 نسخه Ultimait نصب کنید یا Home سپس با استفاده از Media Creation Toolx که ماکروسافت بر روی وبسایت خودش قرار داده به راحتی به ویندوز 10 کوچ کنید ...

4 گیگ خود ویندوز را دانلود میکند + 1 الی 1/5 گیگ اپدیت های مهم و جدید ارائه شده سپس به صورت کاملا خودکار ویندوز نصب و جایگزین میشه ...

هیچ کدوم از نسخه های کرک شده ویندوز 10 به دلیل موارد امنیتی و موارد آنلاینی که ویندوز 10 دارد هنوز به هیچ وج پیشنهاد نمیشود ...

با اپدیت از سمت ماکروسافت به وین 10 هم 1 سال میتونید رایگان استفاده کنید در این مدت هم ویندوز سیر تکامل را کامل کرده و به اوج رسیده ... در آن زمان فکر کرک کردن باشید ....

- - - Updated - - -

ویندوز 10 بسیار سریع شده و من شدیدا راحت هستم !

سیستم من در ویندوز 8.1 حدودا 15 دقیقه زمان میبرد تا به صورت کامل لود شود اما در ویندوز 10 این زمان به 2 دقیقه کاهش پیدا کرده ...

ویندوز 10 برخلاف نسخه های قبلی دارای 3 پلیر هست ! یکی ویندوز مدیا پلیر و یکی گرو پلیر و یکی هم پخش کننده مخصوص برای فایل های تصویری ...

یک عکس در لینک زیر خدمت شما :

http://up.vbiran.ir/uploads/43871144218271616580_65sfs.png

من به صورت رسمی ویندوز کرک شده خودم رو به ویندوز 10 اورجینال آپدیت کردم و هیچ مشکلی هم تا کنون باهاش نداشتم ... البته یک سری باگ بود که ریپورت زدم در کمتر از 24 ساعت رفع شد و آپدیت جدید ارائه شد ...

ماکروسافت بر روی کامپیوتر من به صورت آنلاین نسخه PRo رو نصب کرد که فک میکنم بنا به کاربرد منم نسخه خوبی هست ...

نسخه اینترپرایز برای مهندسین شبکه هست و ابزار های مخصوصی که در اون قرار داده داده شده نمیدونم چرا چند ساله حتی کاربران معمولی هم که فقط بازی کردن بلد هستن نسخه اینترپرایز نصب میکنن :| که مثلا برای این افراد گیمر نسخه Home بسیار بهتر هست و میتونه از سخت افزار در امور گرافیکی و پردازشی بازی ها بهترین استفاده رو ببره ...

برای رفع تمام ایراد های موجود بهتون پیشنهاد میکنم یک نسخه ویندوز 7 نسخه Ultimait نصب کنید یا Home سپس با استفاده از Media Creation Toolx که ماکروسافت بر روی وبسایت خودش قرار داده به راحتی به ویندوز 10 کوچ کنید ...

4 گیگ خود ویندوز را دانلود میکند + 1 الی 1/5 گیگ اپدیت های مهم و جدید ارائه شده سپس به صورت کاملا خودکار ویندوز نصب و جایگزین میشه ...

هیچ کدوم از نسخه های کرک شده ویندوز 10 به دلیل موارد امنیتی و موارد آنلاینی که ویندوز 10 دارد هنوز به هیچ وج پیشنهاد نمیشود ...

با اپدیت از سمت ماکروسافت به وین 10 هم 1 سال میتونید رایگان استفاده کنید در این مدت هم ویندوز سیر تکامل را کامل کرده و به اوج رسیده ... در آن زمان فکر کرک کردن باشید ....

delta
September 14th, 2015, 03:55
به خدا من نصب کردم هیچی نداشت...اصلا مدیاپلیر هم نداشت..یعنی میتونه به خاطر نسخه اینترپرایز باشه؟ پرو نصب کنم حل میشه؟

hostfire
September 14th, 2015, 09:10
به خدا من نصب کردم هیچی نداشت...اصلا مدیاپلیر هم نداشت..یعنی میتونه به خاطر نسخه اینترپرایز باشه؟ پرو نصب کنم حل میشه؟

ا کجا دانلود و نصب کردی؟
من مستقیم از 8 به 10 آپدیت کردم سرعت بوتش معرکست روی سیستم قدیمی من
من فایل های آپدیت رو از سیستم 32 پیدا برداشتم خودم ایزوش کردم شده ویندوز اورجینال :d برا ملت تو مغازه نصب میکنم حال میکنن مشکلی ام نداره انصافا
شما خودت استادی ولی احتمالا یه سری فایل های ویندوز تو هاردت کپی نشده ، ناقص نصب شده یا.... بازم ببخشید ولی شاید نسخه بتا ای چیزی دانلود کردی :d

yourhosting
September 14th, 2015, 09:53
سلام
مدیاپلیر که داره اما بد نیست بعضی از نرم افزارها رو مشکل داره

MANUTD777
September 14th, 2015, 10:17
من روز اول نصب کردم فوق العادست من نمیدونم اون دوستی که میگه مدیا پلیر نداره چی میگه و از کجا این حرفو اورد یه موزیک پلیر خوش سبکو باکلاس به نام Groove‌داره که فوق العاده سبکه و قابلیت پخش انواع فرمت های صوتی رو داره و برای فیلم از برنامه Movie & TV میتونید استفاده کنید که اون هم مثل پخش کننده صدا فوق العاده سبک عمل میکنه در پخش فیلمهای باکیفیت.
در سایر نقاط پیشرفت واقعا حس میشه درکل یه شاهکاره مخصوصا قابلیت کورتانا که در روز من نیم ساعت باهاش گپ میزنم یا موقعی که میخوام اهنگ اجرا کنم یا اخبار یا هواشناسی از کورتانا میخوام انجام بده و از وقتی اومده باهاش که صحبت میکنم داره کمک میکنه زبان انگلیسی رو تمرین کنم

asrhosting
September 14th, 2015, 10:18
سلام .
ویندوز سریعی هست . فقط یه مشکل آزار دهنده روش داریم .
اونم اینکه مثلا اگر داخل فایرفاکس زبان رو فارسی بزاریم بعد بریم کروم یا puty یا ... بازم زبان فارسی هست و اعصاب خورد کنه در حالی که روی ویندوز 7 وقتی از یه برنامه میرفتی یه برنامه دیگه زبان دوباره میشد en .

- - - Updated - - -

سلام .
اونم اینکه مثلا اگر داخل فایرفاکس زبان رو فارسی بزاریم بعد بریم کروم یا puty یا ... بازم زبان فارسی هست و اعصاب خورد کنه در حالی که روی ویندوز 7 وقتی از یه برنامه میرفتی یه برنامه دیگه زبان دوباره میشد en .

مینا-صیفی
September 14th, 2015, 10:23
من از ویندوز 7 به 10 اپدیت کردم انلاین حدود 3 گیگ بود که 7.8ساعتی کلا طول کشید دانلود و نصب شد بالا اومد اما متصفانه گاهی جاها هنگ بود و همان مجدد ویندوز 7 ultimate خودم را نصب کردم که حالا 1سال بگذره اپدیت های جدید بده مشکلاتش حل بشه اما خوب ب.د قشنگ بود ولی تو ماله من احساس کندی میکردم درایور ها هم نصب کرده بودم روش . ولی به نظرم باز هم به پای 7 نمیرسه هنوز کامل fix نیست .

Hi Data
September 14th, 2015, 10:33
من با ویندوز 10 مشکلی که دارم اینه که Realtek رو نصب کردم اما نرم افزار MaxxAudio رو همراهش نمیاره

لپ تاپم Asus و این نرم افزار رو ویندوز 8 نصب میشد و بالا میومد

pardazonline
September 14th, 2015, 10:41
درود ، دوست عزیز اگر میخواید با تمامی امکانات باشد باید از ورژن pro استفاده کنید.

- - - Updated - - -

درود ، دوست عزیز اگر میخواید با تمامی امکانات باشد باید از ورژن pro استفاده کنید.

- - - Updated - - -

yourhosting
September 14th, 2015, 10:43

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

enterprise نه pro !:113:

pardazonline
September 14th, 2015, 10:47
دوست عزیز تو انجمن سافت 98 ورژن pro رو تایید میکنند :)

delta
September 14th, 2015, 11:24
ا کجا دانلود و نصب کردی؟
من فایل های آپدیت رو از سیستم 32 پیدا برداشتم خودم ایزوش کردم شده ویندوز اورجینال :d برا ملت تو مغازه نصب میکنم حال میکنن مشکلی ام نداره انصافا
شما خودت استادی ولی احتمالا یه سری فایل های ویندوز تو هاردت کپی نشده ، ناقص نصب شده یا.... بازم ببخشید ولی شاید نسخه بتا ای چیزی دانلود کردی :d

والا از دانلودها دانلود کردم نسخه 32 بیتی...نه داداش بتا نبود...موقع نصب چندین نسخه رو داره که اینترپرایز رو انتخاب میکنم...خدایی هیچی نداشت حتی مدیاپلیر ساده...

همه شماها انگار اپدیت کردید ویندوزتون رو....کسی هم هست از بوت نصب کرده باشه ویندوز رو به جای اپدیت؟ شاید حتما باید از طریق اپدیت بشه؟ اخه با عقل جور در نمیاد...

- - - Updated - - -

ا کجا دانلود و نصب کردی؟

والا از دانلودها دانلود کردم نسخه 32 بیتی...نه داداش بتا نبود...موقع نصب چندین نسخه رو داره که اینترپرایز رو انتخاب میکنم...خدایی هیچی نداشت حتی مدیاپلیر ساده...

همه شماها انگار اپدیت کردید ویندوزتون رو....کسی هم هست از بوت نصب کرده باشه ویندوز رو به جای اپدیت؟ شاید حتما باید از طریق اپدیت بشه؟ اخه با عقل جور در نمیاد...

GREAT
September 14th, 2015, 11:27
نسخه کامل رو از win2farsi.com دانلود کنیذ

yourhosting
September 14th, 2015, 11:30
دوست عزیز تو انجمن سافت 98 ورژن pro رو تایید میکنند :)
soft98 ویندوز رو ساخته یا microsoft ؟!طوری میگید انجمن سافت 98 انگار جای شاخیه!
http://cdn.liliputing.com/wp-content/uploads/2015/07/w10-features.jpg

- - - Updated - - -

از بوت نصب کنید.اپدیت کنید ممکنه لگ و هنگ داشته بشه

- - - Updated - - -

از بوت نصب کنید.اپدیت کنید ممکنه لگ و هنگ داشته بشه

Meistero
September 14th, 2015, 13:37
اگر میخواید دانلود کنید بهتره از سایت ماکروسافت این کارو بکنید.هم امکان آپگرید و هم امکان ایجاد فایل ایزو رو براتون فراهم کرده.
نسخه Pro بنظرم مناسب باشه .البته یکم بی ثباتی و گیر بعضی وقتا داره ولی با امکانات جنبیش جبران میکنه.یکی از مشکلاتش مرورگر EDGE هستش که بعضی برنامه ها مثل پسورد منیجرها روش کار نمیکنه و از طرفی زدن IE رو هم داغون کردن.یه چیز دیگه اینه که ویدئوهای یو تیوب رو نمیشه رو فایرفاکس دید.

Mr.Pouria
September 14th, 2015, 15:33
اگر میخواید دانلود کنید بهتره از سایت ماکروسافت این کارو بکنید.هم امکان آپگرید و هم امکان ایجاد فایل ایزو رو براتون فراهم کرده.
نسخه Pro بنظرم مناسب باشه .البته یکم بی ثباتی و گیر بعضی وقتا داره ولی با امکانات جنبیش جبران میکنه.یکی از مشکلاتش مرورگر EDGE هستش که بعضی برنامه ها مثل پسورد منیجرها روش کار نمیکنه و از طرفی زدن IE رو هم داغون کردن.یه چیز دیگه اینه که ویدئوهای یو تیوب رو نمیشه رو فایرفاکس دید.
اگه نمیتونید ویدیو هارو ببینید مشکل از شماست !

من به راحتی دارم روزی چنصد کیپ از یوتیوپ و غیره با فایر فاکس میبینم و دانلود میکنم ....

--------------------------------------------

استارتر عزیز لطفا خواهشا به حرف هیچ کس گوش نکنید ...

بهترین روش نصب رو من به شما گفتم ....

اما اگه بازم علاقه شدیدی دارید که فایل ISo رو دانلود کنید میتونید از همون برنماه معرفی شده که گفتم استفاده کنید ...

لینک دانلود نرم افزار و اتلاعتا کافی از سایت ماکروسافت : https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

با این نرم افزار هم میتونید ویندوز قبلیتون رو آپدیت کنید (پیشنهاد میشه) هم میتونید فایل Iso را دانلود و بر روی هر سیستمی نصب کنید البته باشد توجه کنید که فایل ISo شامل مدت زمان لایسنس رایگان دیگر نمیشود و شما یا باید آن را کرک کنید یا باید هزینه یک ویندوز را پرداخت کنید .. (پیشنهاد نمیشود)

- - - Updated - - -

من به راحتی دارم روزی چنصد کیپ از یوتیوپ و غیره با فایر فاکس میبینم و دانلود میکنم ....

--------------------------------------------

استارتر عزیز لطفا خواهشا به حرف هیچ کس گوش نکنید ...

بهترین روش نصب رو من به شما گفتم ....

اما اگه بازم علاقه شدیدی دارید که فایل ISo رو دانلود کنید میتونید از همون برنماه معرفی شده که گفتم استفاده کنید ...

لینک دانلود نرم افزار و اتلاعتا کافی از سایت ماکروسافت : https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

با این نرم افزار هم میتونید ویندوز قبلیتون رو آپدیت کنید (پیشنهاد میشه) هم میتونید فایل Iso را دانلود و بر روی هر سیستمی نصب کنید البته باشد توجه کنید که فایل ISo شامل مدت زمان لایسنس رایگان دیگر نمیشود و شما یا باید آن را کرک کنید یا باید هزینه یک ویندوز را پرداخت کنید .. (پیشنهاد نمیشود)

Meistero
September 14th, 2015, 18:39

جاهای دیگه رو مشکل نداره فقط در سایت یو تیوب این مشکل رو دارم یعنی تا میاد پخش کنه باعث ِdisconnect شدن چیز پی ان میشه.درحالی که همون لجظه در IE همونو براحتی پخش میکنه.میشه لطفا بگین Plug-in های پخش ویدئو تون توی فایرفاکس چیه؟

- - - Updated - - -

جاهای دیگه رو مشکل نداره فقط در سایت یو تیوب این مشکل رو دارم یعنی تا میاد پخش کنه باعث ِdisconnect شدن چیز پی ان میشه.درحالی که همون لجظه در IE همونو براحتی پخش میکنه.میشه لطفا بگین Plug-in های پخش ویدئو تون توی فایرفاکس چیه؟

- - - Updated - - -

smhnw
September 14th, 2015, 18:58
لابت ازون نسخه های معمولی نصب کردین وگرنه ما که رو سیستمامون نصب کردیم خیلی عالی ج میده ...

البته کرکش هر چن وقت یه بار میپره باید دوباره کرکش کنین که فک کنم ماله اینه اپدیت میشه ...

به هر حال خیلی عالی تر شده

n4ser
September 18th, 2015, 18:22
ا کجا دانلود و نصب کردی؟

برا من وقتی لوگو ویندوز میاد تا وقتی صفحه خوش امد گویی میاد کلی زمان میبره ویندوز 8.1 داشتم اینطوری نبود ایا چرا ویندوز 10 نصب کردم اینجوریه؟> از سایت getintopc.comدانلود کردم

nima-s
September 18th, 2015, 18:37
سلام
بنده که از ویندوز 7 آپدیت کردم به 10 چنین مشکلاتی که اشاره کردین رو نداشت. ضمن اینکه این ویندوز حرفه ای ترین ویندوزی بود که تا بحال باهاش کار کردم و واقعا انتخاب اولم هست.
موفق باشید

Sajad
September 18th, 2015, 18:58
ویندوز ۱۰ دید منو نسبت به ویندوز عوض کرد و از لینوکس به ویندوز برگشتم. الان هم فکر میکنم ۷-۸ ماهی میشه که این سیستم عامل رو دارم. (نسخه insider preview) امروز هم پیام اومد که این نسخه از پایان این ماه میلادی غیرفعال میشه و هر یک ساعت کامپیوتر restart خواهد شد. البته چند تا باگ ناجور هم داشت که ریپورت دادم حل شد و بعضیاش هم حل نشده که الان دارم نسخه نهایی رو میگیرم تست کنم ببینم حل شده یا نه.
واقعا حس خوبی توی این ویندوز وجود داره. از اینترفیسش بگیر تا سرعت عملکردش.

wnovin
September 18th, 2015, 19:25
کاملا با نظرتون مخالفم!
تقریبا از زمان انتشار نسخه اصلی ویندوز 10، روی سیستم هامون داریم استفاده میکنیم و هیچ مشکلی نداریم!

designmagic
September 18th, 2015, 20:08
بنده هم ویندوز 10 نصب کردم واقعا راضی هستم

WikiService
September 18th, 2015, 21:02
با سلام..آقایانی که ویندوز 10 نصب کردند شرمنده یک سوال داشتم..مال شما هم برهوت بوده یا نه مال من فقط بیایانه؟ :d لامصب هیچی نداره که..دریغ از یک آیکن واسه زیبایی..یک آهنگ آمدیم پخش کنیم برای تست مدیاپلیر هم نداشت :d یک ساعته دارم باهاش ور میرم چیز خاص که بماند کلا هیچی نداره و هنگه...دوستان راهنمایی بفرمایند شاید مشکل از منه... من نسخه اینترپرایزو نصب کردم کرکش هم کردم بازم برهوت بود.... این همه ویندوز ویندوز جدید و پرسرعت میکردند این بود؟ بوت ویندوز 8 از این بالاتر بود که.... :66:
سلام

اگه ویندوز رو اکتیو کنید از این حالت بیابانی در میاد

asrhosting
September 18th, 2015, 21:17
سلام .

- - - Updated - - -

سلام .

کسی برا مشکل زبانش راه حلی نداره ؟

Sajad
September 18th, 2015, 23:32
کسی برا مشکل زبانش راه حلی نداره ؟
این تنظیمات در قسمت زیر قابل انجام هست:
Control Panel\Clock, Language, and Region\Language\Advanced settings