PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش نسخه جدید اسکریپت خبرخوان

bikas
September 13th, 2015, 22:48
سلام خدمت دوستان.اسکریپت خبرخوان جدید با امکانات زیر برای فروش گذاشتیم برای دریافت دمو و قیمت پ.خ دهید
خواهشا بحث کارشناسی نکنید.گزارش داده میشه

اسکریپت های hastiblog.ir و acvo.biz و.. مال ما بود که دوستان دارن میفروشن.حتی بار ها شد-افرادی که مال شونو باختن به بنده پیام دادن یکی سایت مپ میخواست.یکی سیستم های دیگه وبلاگدهی رو و..

فکر کنم تاپیک هارو دیدید با اسم بلاگ ریدر و هستی بلاگ و . داره فروش میره و در ورژن ها یک یا دو و...
اصلا واقعا اسمی نداره ورژنی نداره من خودم موندم دوستان این اسم هارو از کجا اوردن

http://hastiblog.ir/esbat.txt

امکانات اسکریپت جدید:

1-مطلب اختصاصی

2-کدی درست شده که اگه مدیر وبلاگی نخواست مطلب از وبلاگش کپی شه میزاره تو وبلاگش.مطالب از وبلاگش کپی نمیشه

3-فرم تماس

4-خبرنامه

5-داری کلاس ای پی بن

6-دارای سیستم *****ینگ

7-کوئری های دیتابیس کاملا بهینه شده

8-دارای ابزار اشتراک گذاری

9-سایت مپ داینامیک که مطالب سریع ایندکس میشن

10- دارای صفحه تگ
و....

کلی امکان دیگه که تو مدیریت هم هست

* نسخه قبل:

-قابل توجه بعضی از دوستان،چون واقعا تو این چند مدت دیدم طرف میاد میزنه با 15 سرویس وبلاگدهی، اصلا مهین بلاگ مطلب نمیاره، لوکس بلاگ فید وبلاگ هاشو قفل کرده و بلاگ دات ای ار هم همین طور. گول همچین افرادی رو نخورید
-نسخه قبلی اسکریپت، *****ینگ کار نمیکنه
-بکدور از نوع ایمیل sniff داره-که تمام اطلاعات سایت برای طراح اسکریپت ارسال میشود
و کلی مشکل دیگه-درسته قیمت رو 20 تومن یا 30 تومن اما ناقصه