PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلاکینگ مخابرات در و* پی ان

trueenzo
September 16th, 2010, 12:10
سلام
من چند روز پیش این مشکل جالب رو کشف کردم تویه و* پی ان خودم
فیلم
se* and the city
رو از تورنت گرفته بودم رویه سرور و می خواستم دایرکت از طریق اچ تی تی پی دانلود کنم رویه کلاینت خودم ببینم
که وقتی با بروزر از اینجا سرور زو بروز می کردم تا برسم رویه فولدرش پیغام ***** مخابرات اومد به خاطر اون لغتی که تویه یو آر ال بود

با و* پی ان که رو همون سرور ساختم کانکت شدم و رفتم دوباره پیغام ***** اومد
این اولین بار بود که با و* پی ان اون پیغام رو می دیدم
گفتم شاید کش کرده بروزر صفحه رو با بروزر دیگه هم تست کردم نشد
اتصال و* پی ان م پی پی تی پی بود تغییر دادم با ال 2 تی پی وصل شدم بازم رد نکرد

با اف تی پی رفتم رو سرور با و* پی ان و رفتم تو فولدر فایل رو دانلود کردم

ولی از اون جا موندم که بلاکینگ مخابرات وسط و* پی ان من چیکار می کنه

کار دیگه که کردم دی ان اس سرور و کلاینت رو هم چک کردم رو دی ان اس مخابرات نبود با وجودی که ربطی هم نداشت

چیزی که مشخصه فقط به اسمهایه ممنوعه تویه یو آرال حساسه اونم فقط از رویه آی پی خودم
یه تست کردم کلمات ممنوعه تویه یو آر ال به هر سایت دیگه ای رو و* پی ان رد می کرد ولی رو آی پی من مخابرات می تونست بلاک کنه

اگه مهمه سرور ویندوز 2003 هست و و* پی ان رو با ان تی تک ساختم خودم با کمک از فیلم آموزش جناب بهروزی

هر گونه پیشنهادی واسه درک بهتر مشکل و راه حلش مورد تقدیره

Doublex
September 16th, 2010, 12:20
آیپی سرور شما برای امریکا هست یا اروپا ؟

1eng.ir
September 16th, 2010, 12:22
چی شد ؟! ؟! ؟!
یه URL که جز فیلـترینگه وقتی با v pn باز میکنی با هم فیلـتره ؟! | خوب اگه اینجوریه v p n بی مصرف میشه که! یه جای معادله رو اشتباه رفتی! 100% نباید چیزی باشه که شما میگید ;)

Arashdn
September 16th, 2010, 12:24
برو تو سایت What Is My IP Address - Shows Your IP Address (http://www.whatismyip.com/) و ببین آیپی که داری مال ایران هست یا مال وی پی ان

trueenzo
September 16th, 2010, 12:42
آیپی سرور شما برای امریکا هست یا اروپا ؟

او وی اچ فرانسه

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

چی شد ؟! ؟! ؟!
یه URL که جز فیلـترینگه وقتی با v pn باز میکنی با هم فیلـتره ؟! | خوب اگه اینجوریه v p n بی مصرف میشه که! یه جای معادله رو اشتباه رفتی! 100% نباید چیزی باشه که شما میگید ;)

مشکل همینه مطمئنم یه جاش اشتباهه ولی هر چی روند رو بررسی می کنم درک نمی کنم کجاش ممکنه اشتباه باشه

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

برو تو سایت What Is My IP Address - Shows Your IP Address (http://www.whatismyip.com/) و ببین آیپی که داری مال ایران هست یا مال وی پی ان

اون رو هم چک کردم ماله فرانسه بود
وی پی ان هم فعاله و واسه هر چیز دیگه ای جواب میده
فقط به همون حالت که گفتم گیر میده
اسم فایل دیگه ای رو هم مشکل دار کردم به اونم گیر می داد

delta
September 16th, 2010, 14:50
رفتی رو کش سرویس دهنده اینترنتت برادر..همینو بردار با یک کارت اینترنت وصل شو بعد تست کن ببین چی میشه

M90
September 17th, 2010, 11:58
وقتي شما به وي =p=ان سرور مثلا 216.185.96.243 متصلي و از همين سرور داري داونلود ميكني عملا وي =p=ان عمل نميكنه !!

با وي =-x-=ان خودت به سرور خودت وصل شو External IP رو روي سرور خودت چك كن مال ISP ايران رو نشون ميده.....

وضعيت شما زماني پيش مياد كه IP وي =p=ان و IP سروري كه ازش داونلود ميكني يكي هستن....

trueenzo
September 18th, 2010, 12:41
وقتي شما به وي =p=ان سرور مثلا 216.185.96.243 متصلي و از همين سرور داري داونلود ميكني عملا وي =p=ان عمل نميكنه !!

با وي =-x-=ان خودت به سرور خودت وصل شو External IP رو روي سرور خودت چك كن مال ISP ايران رو نشون ميده.....

وضعيت شما زماني پيش مياد كه IP وي =p=ان و IP سروري كه ازش داونلود ميكني يكي هستن....

بله همین جوره که شما گفتین
پس این مساله طبیعی هست این طور که من از حرف شما برداشت کردم

و در این صورت این که با اف تی پی از همون جا می تونستم بگیرم یعنی ف ل ترینگ مخابرات پروتوکل اف تی پی رو بیخیاله کلا پس