PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ومپ

کامران غلامی
September 13th, 2015, 13:01
دوستان من ومپ نصب کردم .پایگاه داده ساختم با دریم ویور دارم سایت مینویسم.اجرا میگیرم.

( ! ) Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in C:\wamp\www\matinweb\Connections\Myconetion.php on line 9

Call Stack

#
Time
Memory
Function

1
0.0010
260976
{main}( )
..\index.php:0

2
0.0010
263856
require_once( 'C:\wamp\www\matinweb\Connections\Myconetion.php' )
..\index.php:1

3
0.0010
264656
mysql_pconnect (http://www.php.net/function.mysql-pconnect) ( )
..\Myconetion.php:9

Username:

Pasword:

این ارور میاد چیکارکنم؟ومپ2.5نصب کردم.

SaMaN0861
September 13th, 2015, 16:27
دوستان من ومپ نصب کردم .پایگاه داده ساختم با دریم ویور دارم سایت مینویسم.اجرا میگیرم.

( ! ) Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in C:\wamp\www\matinweb\Connections\Myconetion.php on line 9

Call Stack

#
Time
Memory
Function

1
0.0010
260976
{main}( )
..\index.php:0

2
0.0010
263856
require_once( 'C:\wamp\www\matinweb\Connections\Myconetion.php' )
..\index.php:1

3
0.0010
264656
mysql_pconnect (http://www.php.net/function.mysql-pconnect) ( )
..\Myconetion.php:9

Username:

Pasword:

این ارور میاد چیکارکنم؟ومپ2.5نصب کردم.

با سلام
شما داخل کدنویسیتون ایراد دارید.
موفق باشید

shadmehr792
September 13th, 2015, 19:33
سلام دوست عزیز مشکل شما در کد نویسی php میباشد از تغییرات در جدید ترین نسخه phpصورت میگیره .در php دیگه از دستور mysql استفاده نمیکنند .میان بجاش از mysqli استفاده میکنند بخاطر به روز تر بودن و یا pdo بخاطر قدرت بیشتر و شی گرایی راحت تر .مشکل شما میتونه این باشه اسکریپتی که دارید قدیمی شده بایک برنامه نویس صحبت کنید mysql را به mysqli تغییر بده قابل ذکر است اگر نسخه php قابل استفاده در سرور پایین تر باشد مشکلی پیش نمیاد چون در نسخه های پایین تر php از mysql ساپورت میکنند .اگرهم میخواید در ومپ به مشکل نخورید میتونید نسخه ومپ را پایین بیارید ولی تغییر در کد بهترین راهه.

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز مشکل شما در کد نویسی php میباشد از تغییرات در جدید ترین نسخه phpصورت میگیره .در php دیگه از دستور mysql استفاده نمیکنند .میان بجاش از mysqli استفاده میکنند بخاطر به روز تر بودن و یا pdo بخاطر قدرت بیشتر و شی گرایی راحت تر .مشکل شما میتونه این باشه اسکریپتی که دارید قدیمی شده بایک برنامه نویس صحبت کنید mysql را به mysqli تغییر بده قابل ذکر است اگر نسخه php قابل استفاده در سرور پایین تر باشد مشکلی پیش نمیاد چون در نسخه های پایین تر php از mysql ساپورت میکنند .اگرهم میخواید در ومپ به مشکل نخورید میتونید نسخه ومپ را پایین بیارید ولی تغییر در کد بهترین راهه.