PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمائی در مورد آینده شغلی

zed-max
September 12th, 2015, 12:46
سلام - 1 سوالی واسم پیش امده گفتم اینجا شاید بتونم به جوابم برسم

درآمد و بازار کار خیلی خراب شده انقدر خراب شده که این موقع ساعت 12 نشستم خونه دارم این پستو میدم

دوستان قصد دارم حرفه ام رو تغییر بدم و برم سراغ 1 کاره دیگه و به احتمال 90% هم مهاجرت کنم به یکی از کشور های آمریکا یا آلمان

میخوام 1 حرفه رو خوب یاد بگیرم بعد مهاجرت کنم

به نظرتون توی زمینه طراحی وب سایت و ... خوب هست که پیشرفت کنم ؟

چند تا از دوستانم گفتن برو سراغ Atuocad و 3D Max آموزش ببین بعد با مدرک مجتمع فنی اونطرف میتونی خوب کار پیدا کنید

حالا ممنون میشم کمکم کنید و راهنمائیم کنید

ممنونم

mehrangta
September 12th, 2015, 12:59
حاجی بازار همه چی الان خرابه ...
طراحی سایت فایده نداره
اگه میخواید 3dsmax یا autocad و یا maya یاد بگیرید به احتمال اونور براتون کار پیدا میشه

hamra
September 12th, 2015, 13:06
در هر صورت خارج کشور خیلی خوبه اما به شرطی که هم پول داشته باشید برای زندگی هم آشنا داشته باشید که شما رو معرفی کنه به شرکتی جایی برای کار .
وگرنه ....
درسته که مدرک تحصیلی و این چیزا اونطرف زیاد براشون اهمیت نداره / اما حرفه ای بودن براشون خیلی مهمه / سعی کنید حرفه ای که میخواهید یادبگیرید حتما حرفه ای یاد بگیرید نه سر سری

besthosti.com
September 12th, 2015, 14:02
به نظر من طراحی سایت رو در کنار 3 دی ماکس یاد بگیرید.
کار برای طراح سایت هم هست. اینطور نیست که بگیم پیدا نمیشه

Metalik
September 12th, 2015, 14:06
صرفا با یک دوره کلاس رفتن متخصص نخواهید شد و می بایست سابقه و تجربه و نمونه کار قوی داشته باشید. اگر می خواهید دوره ببینید، دوره ای را انتخاب کنید که بتوانید مدرک بین المللی آن را دریافت کنید.

از همه ی این ها مهمتر تسلط بر زبان آن کشور، مثلا انگلیسی برای آمریکا می باشد.

delta
September 12th, 2015, 15:36
والا ما هرچی رفیق مهندس داشتیم رفت انور یا تو رستوران توالت شور در امد یا خیلی خوب باشه راننده تاکسی!!! بعد میومدند تعریفها میکردند فلان ازادی بود و....
پسر دایی خودم 2 سال رفته بود هلند خانوادش کلاس میزاشتند پسرم فرنگی شده و... بعد دو سال فهمیدیم توالت فرنگی شده !! :111:

شما اگر دنبال پیشرفتی باید اول تو همینجا موفق باشی بعد بری کشور دیگر ..وقتی با کوچکترین حرف و کاری جا میزنید و امیدتون از دست میره هر جا برید همین هستید

zed-max
September 12th, 2015, 15:55
والا ما هرچی رفیق مهندس داشتیم رفت انور یا تو رستوران توالت شور در امد یا خیلی خوب باشه راننده تاکسی!!! بعد میومدند تعریفها میکردند فلان ازادی بود و....
پسر دایی خودم 2 سال رفته بود هلند خانوادش کلاس میزاشتند پسرم فرنگی شده و... بعد دو سال فهمیدیم توالت فرنگی شده !! :111:

شما اگر دنبال پیشرفتی باید اول تو همینجا موفق باشی بعد بری کشور دیگر ..وقتی با کوچکترین حرف و کاری جا میزنید و امیدتون از دست میره هر جا برید همین هستید

خوب دوستان شما بی عرضه بودن

من اگر میتونستم اینجا تو کارم پیشرفت کنم که فکر رفتن به سرم نمیزدم - اینجا پیشرفت میکنی ولی تا 1 حدی بعدم انقدر ذهنت درگیر حاشیه های کاری میشه که دیگه پیشرفت از یادت میره