PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن سرور هنگام اتصال به دیتابیس!

mohsen041
September 11th, 2015, 17:08
با سلام هنگامی که پسورد و یوزر دیابیس رو در کامفیگ میزنم سایتم که رو سروره به دیتابیس وصل میشه سرور خاموش میشه؟ آیا دلیل منطقی داره؟
مشخصات سرور
رم 4
سی پی یو 4 هسته
حجم دیتابیس: 1.5 گیگ
آیا مشکل از سروره؟ اورسل؟

nginxweb
September 11th, 2015, 18:47
درود

دوست عزیز اگر سرویس mysql شما down می شود با بررسی لاگ های این سرویس دلیلی منطقی برای آن مشخص میشود بدون بررسی نظر کارشناسی نمیتوان داد

mohsen041
September 11th, 2015, 18:58
نه ببینید: من فایلهام رو سروره درست؟ دیتابیس ها هم هستن!
الان تو فایل کانفیگ وردپرس بنده یوزر و پسورد دیتابیس عدا غلط زدم و موقه زدن یو ار ال میزنه خطا در اتصال به پایگاه داده(ارور از طرف وردپرس)
حالا من یام یوزر پسورد رو درست میکنم تو کانفیگ 30 ثانیه بعد نه دایرکت ادمین بالا میاد نه اس اس اچ نه سایت و انگار هنگام وصل شدن سایت به دیتابیس این مشکل به وجود میاد
با وجود این که به پشتیبانی میگم میگن سرور شما مشکلی نداره و بوت هست ولی من نمیتونم از طریق اس اس اچ وصل بشم در صورتی که مثلا 5 دقیقه پیش هم دایرکت درست بود هم اس اس اچ و مشکلی نبود

Yas-Host
September 11th, 2015, 19:00
سلام.

نیازمند بررسی دقیق تر موضوع می باشد

شما باید از مدیریت سرور درخواست کنسول یا vnc کنید سپس در هنگام قطع شدن سرور دلیل آن را پیدا کنید.

1) چک کردن فایروال ها
2) چک کردن شبکه
3) چک کردن سرویس های در حال اجرا و پورت مورد استفاده.

در صورت نیاز می توانید فردا صبح تماس گرفته تا بررسی های دقیق تر انجام گردد.

موفق باشید.

mohsen041
September 11th, 2015, 19:07
سلام.

نیازمند بررسی دقیق تر موضوع می باشد

شما باید از مدیریت سرور درخواست کنسول یا vnc کنید سپس در هنگام قطع شدن سرور دلیل آن را پیدا کنید.

1) چک کردن فایروال ها
2) چک کردن شبکه
3) چک کردن سرویس های در حال اجرا و پورت مورد استفاده.

در صورت نیاز می توانید فردا صبح تماس گرفته تا بررسی های دقیق تر انجام گردد.

موفق باشید.

سلام به یاهوتون پی ام میدم ممنون