PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب SSL Valid بر روی کنترل پنل سی پنل

m_dg_farari
September 15th, 2010, 18:20
با سلام
یکی از دوستان این آموزش رو خواستن که براشون نوشتم الآن هم گفتم تاپیکش کنم شاید به درد یه بنده خدایی مثل خودم که 5 روز دیوانه شدم تا اینو فهمیده بخوره!
اولین نکته اینه که برای این کار شما باید یک دونه آی پی اختصاصی به هاستی که میخواین روش اس اس ال نصب کنید بدید. اصلا هم نیاز به روت اکسس نداره! این آموزش که میذارم کلاینت اکسس هست.
============
1- وارد سی پنل بشید.
2- به قسمت Security ==> SSL/TLS Manager برید.
3- بر روی لینک زیری Private Keys (KEY) کلیک کنید (Generate, view, upload, or delete your private keys. )
4- از قسمت Generate a New Key در پایین صفحه با وارد کردن مشخصات هاست و سایز Key که میخواین بسازید (بسته به شرکتی که اس اس ال تهیه میکنید هست که اصولا هم 1024 هست) گزینه ی 1024 یا 2048 رو انتخاب میکنید. و بر روی Generate کلیک میکنید.
50 به SSL Manager برگردید و اینبار بر روی لینک زیرین Certificate Signing Requests (CSR) یعنی Generate, view, or delete SSL certificate signing requests. کلیک کنید و وارد شوید.
5- پس از ورود اطلاعات (که میشه گفت همشون دلخواه هستند) بر روی Generate کلیک کنید تا CSR ساخته بشه.
نکته: در صورتی که ابتدا فایل Key (مرحله ی سوم) را ایجاد نکنید قادر به ایجاد CSR نخواهید بود.
6- کد CSR دریافتی را در پنل کاربری خود در سایتی که SSL خریداری کردید در قسمت خودش (هر سایت فرق داره! من خودم از طریق پنل دومین دایرکتی خریدم که اگه از اونجا بخرید شما هم هم ارزونه هم خیلی راحته!) کپی کنید تا ایمیلی مبنی بر Approval یا تایید برای شما ارسال شده و شما باید بر روی لینک تایید کلیک کنید. صبر کنید تا ایمیل تاییدیه به همراه کد CRT برای شما ارسال شود.
7 - کد CRT را کپی کرده و داخل یک Note Pad پیست کنید. فایل را با فرمت .crt ذخیره سازی کنید. مثلا: (file.crt)
8- مجددا وارد SSL/TLS Manager شوید و اینبار به قسمت Certificates (CRT) رفته و بر روی Generate, view, upload, or delete SSL certificates. کلیک کنید.
9- بر روی کلید Browse روبروی or Choose a .crt file کلیک کنید و فایل CRT را آپلود کنید. (مراحل بعد از آپلود خیلی ساده هست ، الآن یادم نیست!)
10 - در صورتی که همه ی کارهای بالا به صورت صحیح انجام شده باشد در قسمت SSL/TLS Manager یک گزینه ی دیگر به نام:
Activate SSL on Your Web Site (HTTPS) اضافه شده است. از این قسمت شما میتوانید با Fetch کردن فایل های CRT و Key به راحتی ssl رو راه اندازی کنید.
دوستان من خیلی وقت پیش اینو نصب کردم و الآن دقیق حضور ذهن کامل ندارم. اگه جاییش ایراد داره بگید که تصحیح کنم.
این آموزش مال Certificate های پولی و درست حسابیه. برای رایگانش (که نیاز به هیچ چیزی نیست! خیلی هم راحته!) هم اگه خواستید بگید تا قرار بدم.:53:

---------- Post added at 06:20 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

در ضمن کنترل پنل های دیگه رو هم بلد نیستم :d شرمنده. ولی در مورد همین سی پنل سوالی بود بگید (بتونم) حتما جواب میدم.

itbarar_it
December 18th, 2010, 18:51
سلام دوست عزیز
لطف می کنی آموزش رایگانش رو هم بذاری .
ممنون میشم;;)

m_dg_farari
December 18th, 2010, 23:52
سلام
متاسفانه الآن وقت ندارم و کمی مشغول هستم. در اولین فرصت چشم :)
Note: دیگه به درد دور زدن چیزترینگ نمیخوره. آی اس پی ها پورت اس اس ال رو روی آی پی مورد نظر مسدود میکنن :) (البته یه سری هاشون که با برو بچ UP برنامه ی شبانه دارن ;) )

lvlehrad
December 19th, 2010, 00:06
خوب با تغییر ای پی مگه این مشکل حل نمیشه ؟

یه سوال دیگه rapid ssl ها باهم تفاوت دارن ؟من هم رپید اس اس ال 20 تومنی دیدم هم 60 تومنی ...

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

سوال دیگه ای هم که داشتم اینه که وقتی اس اس ال میخریم برای یک ای پی بدن دیگه نمیشه ای پی رو تغییر داد ؟یعنی هربار که ای پی رو بلوک میکنند علاوه بر عوض کردن ای پی باید اس اس ال دیگه ای خرید ؟

m_dg_farari
February 20th, 2011, 15:17
سلام
تفاوت هایشون اینطوری که من دیدم توی این هست که یه سری ها مال سایت شخصی هست با کد گذاری 128 بیت. یه سریس ها مال سرور هست با کد گذاری 256 بیت (مثال میزنم)
در مورد تغغیر آی پی هم چرا! من خودم از دایرکتی داشتم و با تغییر آی پی مشکلی ندارن!
فقط شما باید بعد از ست کردن آی پی جدید ، scr جدید رو به سرویس دهنده ارائه بدید
موفق باشید

General Pouya
February 20th, 2011, 15:43
مــن از startssl گــرفــتم ، کســی آموزش نصب بلــده ؟!

s.w.a.t
February 20th, 2011, 15:50
دوستان بازهم متذکر میشویم
Rapid SSL یک نوع بیشتر نیست(دونوع یکی WILDCARD و یکی هم معمولی که WILDCARD برای ساب دومین هم میتونید SSL استفاده کنید)
تفاوت قیمت RapidSSL به دوتا چیز بستگی داره
1- اینکه کدوم یکی از این دوتا نوع رو میگیرید.
2- تخفیفهایی هست که فروشندگان از سایت ارائه دهنده میگیرند

نصف اس اس ال هم روی سی پنل طبق آموزش این دوسمتون هست فرقی هم نداره از کجا گرفتید
GeoTrust COMODO GODADDY یا هرجای دیگه تنها چیزی که شما نیاز دارید CRT هست و بس
اگه کسی کمکی برای نصب خواست میتونه با آی دی بنده تماس حاصل فرماید.
موفق باشید

2delboro
August 6th, 2011, 18:40
ببخشید این آموزش رایگانش رو هیچ کس نداره؟

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2012, 00:02
همه چی اکی بود جز این مرحله

10 - در صورتی که همه ی کارهای بالا به صورت صحیح انجام شده باشد در قسمت SSL/TLS Manager یک گزینه ی دیگر به نام:
Activate SSL on Your Web Site (HTTPS) اضافه شده است. از این قسمت شما میتوانید با Fetch کردن فایل های CRT و Key به راحتی ssl رو راه اندازی کنید.

Ashkankamangar.ir
February 29th, 2012, 12:11
به طور کامل نصب کردیم فقط موقع ورود ارور این یک ریسک هست میاد موقع ورود از فایرفاکس
از همین ارور هایی که موقع ورود به سیپنل با 2083 ظاهر میشه

MOHAMMAD MOHSEN
February 29th, 2012, 12:51
به طور کامل نصب کردیم فقط موقع ورود ارور این یک ریسک هست میاد موقع ورود از فایرفاکس
از همین ارور هایی که موقع ورود به سیپنل با 2083 ظاهر میشه

اگر SSL شما Self-signed هست که طبیعه اما اگر تجاری ca-bundle cert رو وارد نکردید

Ashkankamangar.ir
February 29th, 2012, 20:10
حق با شما بود ca-bundle cert رو نصب نکرده بودم

miladsadsad
May 2nd, 2012, 12:20
كسي از دوستان اين ssl رايگان خود cpanl را ميشه توضيح بده؟ من فقط ميخوام با https سايت باز بشه اصلا گواهينامه و امنيت تراكنش اين چيزها نميخوام

ticoen
March 7th, 2014, 10:44
سلام
\
من نصب کردم و همه چی اوکی شد

ولی وقتی سایت رو با https میزنم سایت بالا نمیاد میدونید مشکل از چیه؟

hastak
March 7th, 2014, 11:00
سلام
\
من نصب کردم و همه چی اوکی شد

ولی وقتی سایت رو با https میزنم سایت بالا نمیاد میدونید مشکل از چیه؟
سلام
دوست عزیز به تاریخ تا پیک نگاه کردید؟
من نمی خوام بگم خدای نکرده برای اسپمه میگم حواثتون نبوده لطفا همیشه تاریخ تا پیک هارو ببینید