PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرویس دهنده وب سرو (webserve)

sdsp
September 15th, 2010, 17:48
سلام دوستان
کسی از وب سرو سرویس داشته؟
پشتیبانی و کیفیتش چطور هست؟
من قصد دارم وی پی اس خریداری کنم

آدرس (http://www.webserve.ir/)

m_dg_farari
September 15th, 2010, 19:36
1- اینجا که شما اومدید سرویس دهندگان ارجی هست و از مدیران تقاضا دارم تاپیک رو به محل مناسب انتقال بدن.
2- قصد تخریب ندارم ولی اگه از بجه های این فروم نظر میخوای ، سعی کن از بچه های همین فرو بخری تا نظر بدن در موردش! چون کسی که تو این فرو بیاد اینقدر سرویس دهنده ی سطح 1 حتی در سطح آسیایی ! توی این فرو هست که جای دیگه نمیره!
موفق باشید

sdsp
September 15th, 2010, 19:51
1- اینجا که شما اومدید سرویس دهندگان ارجی هست و از مدیران تقاضا دارم تاپیک رو به محل مناسب انتقال بدن.
2- قصد تخریب ندارم ولی اگه از بجه های این فروم نظر میخوای ، سعی کن از بچه های همین فرو بخری تا نظر بدن در موردش! چون کسی که تو این فرو بیاد اینقدر سرویس دهنده ی سطح 1 حتی در سطح آسیایی ! توی این فرو هست که جای دیگه نمیره!
موفق باشید

شما مثنکه با ادم پدر کشتگی داری!!!

1 - نیاز نیس این تاپیک جابجا بشه این همین شرکته webserve.ca هست که ای ار برای بخش ایران هست از توی سایت اصلی لینک میشی به همین سایت ای ار این هم ادرس بصورت سابدامین VPS (http://iran.webserve.ca/)
2 - اگر با نظر شما باشد که کلا باید این بخش از تالار حذف شود شما مشکلتون رو با مدیر کل حل کنید نه با بنده

m_dg_farari
September 15th, 2010, 20:02
دوست من سرویس دهنده سایتش آی آر بود و اصولا آی آر هم فکر میکنم بشه ایران! برای همین گفتم منتقل بشه به اونجا.
2- حال شما خوبه؟ چه خبرا؟ چه ربطی داشت!؟ من با شما دشمنی دارم !؟!؟!؟!؟!؟!؟! مگه من چی گفتم!؟!؟!؟!؟!

- اینجا که شما اومدید سرویس دهندگان ارجی هست و از مدیران تقاضا دارم تاپیک رو به محل مناسب انتقال بدن.
موفق باشید
اینجا توهینی چیزی به شما شده!؟
من فقط گفتم قصد تخریب ندارم که منظورم هم تخریب شرکت هاستینگ بود!
بشکنه این دست! تا چشم کور فوضولی نکنم! عجب...