PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت بدون مجوز

Quality
September 10th, 2015, 23:06
سلام

ما برای ثبت شرکت اقدام کردیم

زمینه فعالیت ما عکس برداری,فروش اپل آی دی ,طراحی و تولید کارت قرعه کشی,فروش نرم افزاری آنتی ویروس و آموزشی داخل پک و چاپ دیجیتال هستش

بهمون گفتن شرکت نرم افزاری حساب میشه و باید از انفورماتیک ارشاد مجوز بگیریم

نمیشه موضوع ثبت شرکت چیز دیگه ثبت کرد که نیاز به مجوز نباشه

راهنمایی لازم دارم

ممنون

mandana32
September 10th, 2015, 23:14
شما موضوع شرکت را به این شکل بزن :

ارائه خدمات رایانه ای اعم از سخت افزار و نرم افزار (به جز نرم افزار های فرهنگی) ، اتوماسیون های اداری و صنعتی ، خرید و فروش ، صادرات و واردات کالاهای مجاز بازرگانی اعم از سخت افزار و نرم افزار ، شرکت در مناقصات و مزایدات ، همایشها و نمایشگاها ، عقد قرار داد با اشخاص حقیقی و حقوقی ، اخذ و اعطای نمایندگی و تاسیس شعبه در داخل کشور ، اخذ وام و تسهیلات از موسسات مالی و اعتباری ، در صورت نیاز پس از اخذ مجوزهای لازم جهت موارد فوق

------------------------------------
شما فکر کنم تجربه ای در این زمینه نداری مواردی که گفتم رو بزن نه ازت مجوز میخوان و باهاش همه کاری هم توی اون حیطه کاری که گفتی میتونی انجام بدی
وام و ... هم بعدا میتونی بگیری

Quality
September 11th, 2015, 01:53
شما موضوع شرکت را به این شکل بزن :

ارائه خدمات رایانه ای اعم از سخت افزار و نرم افزار (به جز نرم افزار های فرهنگی) ، اتوماسیون های اداری و صنعتی ، خرید و فروش ، صادرات و واردات کالاهای مجاز بازرگانی اعم از سخت افزار و نرم افزار ، شرکت در مناقصات و مزایدات ، همایشها و نمایشگاها ، عقد قرار داد با اشخاص حقیقی و حقوقی ، اخذ و اعطای نمایندگی و تاسیس شعبه در داخل کشور ، اخذ وام و تسهیلات از موسسات مالی و اعتباری ، در صورت نیاز پس از اخذ مجوزهای لازم جهت موارد فوق

------------------------------------
شما فکر کنم تجربه ای در این زمینه نداری مواردی که گفتم رو بزن نه ازت مجوز میخوان و باهاش همه کاری هم توی اون حیطه کاری که گفتی میتونی انجام بدی
وام و ... هم بعدا میتونی بگیری

ممنون دوست عزیز
لطفا یک راه ارتباطی برام پ خ کنید
مرسی