PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسندگی و مترجمی اختصاصی

Hoomanf
September 10th, 2015, 05:43
سلام،

بدون حاشیه بریم سر اصل مطلب، آماده ی همکاری جهت نویسندگی و مترجمی انواع وبسایت های با کیفیت بالا هستم.

آشنایی کامل با وردپرس،
زبان انگلیسی،
نگارش فارسی،
و هر چیزی که برای این کار لازمه.

اگه دنبال یکی برای بیگاری میگردین پیام ندید، کار حرفه ای و خوب تحویل میدم و یقینا دستمزد هم خوب دریافت میکنم.

زمینه های مورد علاقه: سلامتی، لاغری و تناسب اندام، آشپزی و مواد غذایی، تکنولوژی و...

دوستانی که وبسایت های حرفه ای دارند و دنبال کار خوب میگردند خوشحال به همکاری باهاشون هستم.

ایمیل: Thrall.hoomi@hotmail.com
از طریق پیام خصوصی هم میتونید در تماس باشید.

ServerDL.com
September 10th, 2015, 11:05
سلام،

بدون حاشیه بریم سر اصل مطلب، آماده ی همکاری جهت نویسندگی و مترجمی انواع وبسایت های با کیفیت بالا هستم.

آشنایی کامل با وردپرس،
زبان انگلیسی،
نگارش فارسی،

اگه دنبال یکی برای بیگاری میگردین پیام ندید، کار حرفه ای و خوب تحویل میدم و یقینا دستمزد هم خوب دریافت میکنم.

زمینه های مورد علاقه: سلامتی، لاغری و تناسب اندام، آشپزی و مواد غذایی، تکنولوژی و...

دوستانی که وبسایت های حرفه ای دارند و دنبال کار خوب میگردند خوشحال به همکاری باهاشون هستم.

ایمیل: thrall.hoomi@hotmail.com

سلام
بنده مدرک cre دارم .
شاید بتونم کمکتون کنم !
ولی باید بدونم روزانه چه تغداد متن دارید ؟

بحث مالی نیست !
بحث اصلی بیشتر نزدیک شدن به زبان خارجی هست برام !

Hoomanf
September 10th, 2015, 12:59
عزیز من دنبال نویسنده نمیگردم! خودم نویسندم!!!

Arafsh
November 22nd, 2015, 09:01
سلام،

آشنایی کامل با وردپرس،
زبان انگلیسی،
نگارش فارسی،

ایمیل: Thrall.hoomi@hotmail.com
درود.

تایپک رو مشاهده کنید در صورتی که با شرایط شما همخوانی داشت آی دی تلگرام رو در تایپیک یا پیغام خصوصی ارسال نمائید.

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=154904