PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره دیتاسنتر هتزنر

Ricardo
September 9th, 2015, 03:34
سلام
میخواستم ببینم اگر از هتزنر بخوام سرور مجازی یا اختصاصی بگیرم و اسکریپت های نال شده روی اونا نصب کنم مشکل ساز میشه برام یا نه؟
چون میخوام سرور رو یکسانه بگیرم برای همین مهمه برام ، لطفا کسانی که از سرویس های هتزنر استفاده میکنن راهنمایی کنن.

مرسی

serverhaa
September 9th, 2015, 03:42
دوست عزیز در صورت گزارش به دیتاسنتر ممکنه مشکل ساز شه

نکته مهم اینکه اگر تجربه کافی ندارید بهتره به صورت مستقیم خرید نکنید از دیتاسنتر و از یکی از همکارا تهیه کنید

Ricardo
September 9th, 2015, 03:55
دوست عزیز در صورت گزارش به دیتاسنتر ممکنه مشکل ساز شه

نکته مهم اینکه اگر تجربه کافی ندارید بهتره به صورت مستقیم خرید نکنید از دیتاسنتر و از یکی از همکارا تهیه کنید

از دیتاسنترهای خارجی تهیه کردم بصورت مستقیم و از این بابت مشکلی نیست .

اما چون میخوام از هتزنر بصورت یکساله خرید کنم ، یکم نگرانم !

مدتی هم از پارس پک vps آلمان داشتم که مشکلی پیش نیومد با اسکریپت نال !

یعنی اگر کسی گزارشی نده خود دیتاسنتر مشکل درست نمیکنه؟

a.e
September 9th, 2015, 05:54
تا زمانی که از سوی یک شخص ؛ شرکت یا ارگان دولتی سایت شما به صورت Abuse گزارش نشود دیتاسنتر با شما مشکلی نخواهد داشت.

Majiiid
September 9th, 2015, 10:25
دوست عزیز شما ریسک بزرگی میکنید هتزنر روی برخی از مسائل خیلی حساسه و خیلی هم گیر میده
مخصوصا هم بخواین سالانه بگیرین اگر یکبار بفهمه کار خلاف قوانین انجام میدین دیگه میرین زیر ذره بین و نمیتونید فعالیت کنید

از دیتاسنتر ovh تهیه کنید هم کیفیت خوبی داره و هم به اینجور چیزا زیاد اهمیت نمیده هتزنر دیگه شورشو درآورده

Qserver
September 9th, 2015, 11:50
سلام
میخواستم ببینم اگر از هتزنر بخوام سرور مجازی یا اختصاصی بگیرم و اسکریپت های نال شده روی اونا نصب کنم مشکل ساز میشه برام یا نه؟
چون میخوام سرور رو یکسانه بگیرم برای همین مهمه برام ، لطفا کسانی که از سرویس های هتزنر استفاده میکنن راهنمایی کنن.

مرسی

سلام
ما از این دیتا سنتر سرور داریم و از اسکریپت های نال شده زیاد استفاده کردیم در سرور هاست ولی مشکلی نداشتیم

ابیوز هم برای مسائلی مانند فیلم ها یا برنامه هایی که دارای کپی رایت هستند میاد و نکته اینجاست تا زمانی که شخص یا سازمان یا شرکت مربوطه از دیتا سنتر در مورد شما شکایت نکنه مشکلی به وجود نمیاد اگر هم شکایت کنند فرقی ندارد چه او وی اچ باشد چه هتزنر ....

besthosti.com
September 9th, 2015, 12:56
هتزنر زیاد گیر نمیده و من حداقل تا الان نشنیدم کسی در هتزنر به خاطر مسایل استفاده از این قبیل اسکریپت ها پنالتی شده باشه.
موفق باشید

smhnw
September 9th, 2015, 13:30
از او وی اچ تهیه کنید .

یکساله که بگیرین ستاپشم رایگان محسوب میشه ...

dm800pvr
September 9th, 2015, 14:18
contabo یکساله 90 یورو بگیر با کانفیگ بالا هیچ میشکلیم نداره

Yas-Host
September 9th, 2015, 14:24
دیتاسنتر هتزنر جدیدا سرور یکساله ارائه می کند ؟!

کدام سرویس ها ؟!

Ricardo
September 9th, 2015, 16:23
دیتاسنتر هتزنر جدیدا سرور یکساله ارائه می کند ؟!

کدام سرویس ها ؟!

بله باید با پشتیبانی در تماس باشید و بهشون اطلاع بدید .

- - - Updated - - -

ممنون از راهنمایی همه، ظاهرا هیچ فرقی نداره و تا شکایتی صورت نگیره هیچ دیتاسنتری مشکل ایجاد نمیکنه ! از همون هتزنر تهیه میکنم امیدوارم مشکلی پیش نیاد ..

mhiizadi
September 10th, 2015, 12:36
بله باید با پشتیبانی در تماس باشید و بهشون اطلاع بدید .

- - - Updated - - -

ممنون از راهنمایی همه، ظاهرا هیچ فرقی نداره و تا شکایتی صورت نگیره هیچ دیتاسنتری مشکل ایجاد نمیکنه ! از همون هتزنر تهیه میکنم امیدوارم مشکلی پیش نیاد ..

به هیچ وجه سالانه تهیه نکنید ؛ دیتا سنتر هتزنر ؛ جایی هست که هر وقت بخواد contract ش رو باهاتون قطع میکنه و از refund هم ساپورت نمیکنه .

miladdh
September 12th, 2015, 10:45
تا زمانی که کسی ریپورت نده مشکلی نیست اما سالانه نگیرید

salar123
September 12th, 2015, 12:27
الان 1 ساله از هرتز استفاده میکنیم. نزدیک 10 تا اسکریپت نال شده رو سرور هست ولی تاحالا به مشکل نخوردیم
1 ساله هم پیشنهاد نمیشه یه دفعه به مشکل برخورد میکنید.

erfanzone
September 12th, 2015, 12:50
به نظر من یک ساله بگیر چون خیالت راحته دیگه پولو دادی :d

ServerDL.com
September 12th, 2015, 22:17
سلام

مرسی

سلام
نگاه کنید دیتاسنتر خوش اخلاقی هستند در صورتی که بتونید از حریم خودتون خارج نشید و اگر هم خارج شدید بتونید پاسخ مناسبی بهشون بدید مشکلات حل می شود ...

سوال دیگری بود در خدمتیم .

rastindata
September 26th, 2015, 13:24
سلام

مرسی

الان چندین ساله داریم با هتزنر کار میکنیم !

از WHMCS و ویبولتین نال نصب کردیم تا cPanel و DirectAdmin نال !

هیچ مشکلی هم نداشتیم