PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد خطای در هنگام ایجاد اکانت در whm

majidjon
September 15th, 2010, 13:18
سلام به همه دوستان .
موقعی که می خوام توی WHM یک اکانت ایجاد کنم ، یه خطایی تولید میشه .
از دوستان کسی می دونه این خطا واسه چیه؟
Account Creation Status: failed (Sorry, a DNS entry for GlHost.com already exists, please delete it first (from all servers in the dns cluster) )
Sorry, a DNS entry for GlHost.com already exists, please delete it first (from all servers in the dns cluster)

1Mizban
September 15th, 2010, 13:32
یه اکانت با این مشخصات تو سرور موجوده.

f.etemadian
September 15th, 2010, 13:39
درسته و یک اکانت با این نام در سرور وجود دارد، میتونی از داخل سرور دستی remove ش کنی.

Techno Pars
September 15th, 2010, 13:46
این سایت قبلا روی این سرور وجود داشته.شما وقتی می خواستی Terminate کنی تیکی که میگه DNS Record را نگه دارم زدی.
اون رکورد را از DNS پاک کن تا مشکلت حل بشه.

majidjon
September 15th, 2010, 13:58
دوستان ، ببخشید که سوال های ابتدایی می پرسم ، آخه من تازه Resseler گرفتم و تازه کارم . من هر آدرسی به این گشتم پیدا نکردم ، ممکنه بگین از کجا اون آدرس رو پیدا کنم و حذف نمایم ؟

Sindad
September 16th, 2010, 02:25
ابتدا در list acount ببینید که ایا اکانتی با این نام است یا خیر.
اگر نبود به قسمت Delete a DNS Zone رفته و DNS را پاک کنید.
اگر پیدا نکردید احتمالا به این دلیل است که شما ریسلر هستید و هاستی که می خواهید بسازید در ریسلرهای دیگر و یا در اکانت روت سرور می باشد.

Desperados
September 16th, 2010, 06:27
ممکنه این دامنه در اکانتی به صورت PARK Domain یا Addon Domain اضافه شده باشه اول باید حذفش کنید

majidjon
September 16th, 2010, 11:27
دوستان ، از همه شما بابت راهنمایی هایتان ممنون . مشکل حل شد.

majid_vb
August 25th, 2011, 10:47
دوستان ، از همه شما بابت راهنمایی هایتان ممنون . مشکل حل شد.

دوست من

اگر ممکنه بگین چجوری مشکلت.ن حل شد منم همین مشکل رو دارم

Maya
August 25th, 2011, 11:51
دوست من

اگر ممکنه بگین چجوری مشکلت.ن حل شد منم همین مشکل رو دارم
دامنه بر روی سرور موجود است به همین دلیل شما نمیتوانید برای آن اکانت دیگری بسازید
باید اول پاک شود به صورت کامل از روی سرور و بعد اقدام به ساخت اکانت با این دامنه کنید

alitalebi
August 25th, 2011, 11:54
به مسول بگید دامنه رو از سرور حذف کنه تا بتونید شما ایجاد کنید

majid_vb
August 25th, 2011, 11:59
آخه من قبلا حذفش کردم ولی بازم نشد لطفا کمک کنید

کارم گیره