PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست سرور مجازی ایران (ویژه)

alivw71
September 8th, 2015, 20:01
سلام و درود

سرور مجازی ایران رم 4 گیگ برای گیم سرور و به سفارش یکی از دوستان بنده لازم داریم که دارای مشخصات زیر باشد.

رم : 2 تا 4
سی : پی یو : 2.5 گیگاهرتز
هارد : 50 گیگ
پهنای باند : 100 گیگ
فایروال سخت افزاری : مقاوم در برابر حملات 1-2 گیگابیت لایه 4 (DDOS)

نکته خیلی مهم اینه که حتما اینترنت باشه و دارای فایروال سخت افزاری باشه . در برابر حملات 1 گیگابیت لایه 4 ایستادگی کنه . حدود 3 ماه پیش همین دوست بنده بدلیل همین حملات ddos مجبور شد دیگه سروری تهیه نکنه.

دوستان در همین تایپیک افرها را ذکر کنند تا بنده لینک افرهای مناسب رو برای بررسی به دوستمان ارسال کنم.

هزینه هم مناسب با درخواست داده شده باشه.

استفاده از اینترنت هم برای دسترسی سرور به مستر سرور اصلی استیم و اجرای سرور های اورجینال تا اونجا که اطلاع دارم بنده.

mobinhost.in
September 8th, 2015, 20:13
شرکت مبین هاست WWW.Mobinhost.Com (http://www.mobinhost.com/)

ارائه دهنده سرور اختصاصی , سرور مجازی , هاست سی پنل , هاست دایرکت ادمین , ارائه دامنه ملی و بین المللی, مدیریت و کانفیگ سرور , صدور لایسنس سی پنل و دایرکت ادمین

نماینده رسمی رد استیشن انگلستان برای نمایش لینک نمایندگی اینجا کلیک کنید (https://my.redstation.com/partners/mobinhost.aspx)

تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

----------------------------------------------------------------------------------------

IP country code:
IR

IP address country:
http://www.ip-adress.com/flags/ir.png Iran, Islamic Republic of

دیتاسنتر زیر ساخت (UPTime : 101%)

رم 2 گیگ DDR3
سی پی یو : 2000 مگاهرتز
هارد 50 گیگ SSHD (در صورت نیاز به کیفیت بیشتر هارد SSD پیشنهاد می شود )
پورت 1 گیگ با تضمین 500 Mb گارانتی به سرور های داخلی و پورت 100 مگابیت برای سرور های خارجی
100 گیگ ترافبک اولیه
1ای پی
پشتیبانی 24 ساعته

قیمت ماهانه 50 هزار تومان

توضیحات : هارد sshd هارد با کیفیتی هست که تولید شرکت سیگیت بوده و کیفیت آن بسیار بالاتر از هارد معمولی ساتا بوده و 60 درصد از کیفیت هارد اس اس دی را نیز دارد

----------------------------------------------------------------------------------------

تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 12 شب
جمعه تیکت و تلفن همراه

آدرس وبسایت : www.MobinHost.com (http://www.mobinhost.com/)

پرتال فروش :http://my.mobinhost.com (http://my.mobinhost.com/)

ارتباط با بخش فروش : http://my.mobinhost.com/contact.php

TheEnnd
September 8th, 2015, 20:25
سلام و درود

سرور مجازی ایران رم 4 گیگ برای گیم سرور و به سفارش یکی از دوستان بنده لازم داریم که دارای مشخصات زیر باشد.

نکته خیلی مهم اینه که حتما اینترنت باشه و دارای فایروال سخت افزاری باشه . در برابر حملات 1 گیگابیت لایه 4 ایستادگی کنه . حدود 3 ماه پیش همین دوست بنده بدلیل همین حملات ddos مجبور شد دیگه سروری تهیه نکنه.

دوستان در همین تایپیک افرها را ذکر کنند تا بنده لینک افرهای مناسب رو برای بررسی به دوستمان ارسال کنم.

استفاده از اینترنت هم برای دسترسی سرور به مستر سرور اصلی استیم و اجرای سرور های اورجینال تا اونجا که اطلاع دارم بنده.

دوست عزیز با لینوکس کردن سرور میتونین تا حدود زیادی جلود این کار رو بگیرین درصورتی که لازمه بگین خودمون هم کانفیگ هاش رو انجام میدیم

alivw71
September 8th, 2015, 20:28
دوست عزیز با لینوکس کردن سرور میتونین تا حدود زیادی جلود این کار رو بگیرین درصورتی که لازمه بگین خودمون هم کانفیگ هاش رو انجام میدیم

متاسفانه جواب نمیده به صورت نرم افزاری , حتی محدود کردن پکت ها هم برای هر ای پی کار نکرد قبلا تست کرده بودن.

TheEnnd
September 8th, 2015, 20:30
متاسفانه جواب نمیده به صورت نرم افزاری , حتی محدود کردن پکت ها هم برای هر ای پی کار نکرد قبلا تست کرده بودن.

والا من خودم برای کانتر گلوبال تحت استیم تست کردم جواب داد خودم تست اتک هم کردم روش فقط کمی که شاید کسی متوجه نشه لگ میشه سرور

RoobinaServer
September 8th, 2015, 20:33
سلام و درود

سلام و احترام

فقط مرکز زیرساخت باید تهیه کنید با این پهنای باند 1 گیگابیتی.(سرور اختصاصی نه مجازی چون کل یک سرور پورت آن گیگ هست)

اما در نظر داشته باشید که فایروال سخت افزاری کمکی نمیکنه. (تا کی کاربران میخواهند دنبال این مورد داخل ایران باشند نمیدانیم واقعا - شما که فکر کنم تجربه سرور ایران به کفایت دارید و مطلع هستید کاربردی ندارد)

علت قطعی های زیرساختی و مراکزی که از زیرساخت سرویس میدهند مثل آسیاتک و ... به خارج کشور هم همین اتک ها هست.

مگر هزینه یالاتری بکند و از چندین شبکه استفاده کنند که در زمان قطعی به سرورشون نیز صدمه آنچنانی در داخل کشور نخورد.

باتشکر

alivw71
September 8th, 2015, 20:46
والا من خودم برای کانتر گلوبال تحت استیم تست کردم جواب داد خودم تست اتک هم کردم روش فقط کمی که شاید کسی متوجه نشه لگ میشه سرور

یگی از گیم ها فکر کنم همین گلوبال باشه.

ترافیک سرور خورده میشه در این صورت و منابع سرور درگیر میشه. طوری باشه که اتک به سرور نرسه اونم از نوع لایه 4 و 1.5 گیگابت کهکاری از نرمافزاری سیستم عامل بر نمیاد در اصل. cfs کرش میکنه !!

- - - Updated - - -

سلام و احترام

فقط مرکز زیرساخت باید تهیه کنید با این پهنای باند 1 گیگابیتی.(سرور اختصاصی نه مجازی چون کل یک سرور پورت آن گیگ هست)

اما در نظر داشته باشید که فایروال سخت افزاری کمکی نمیکنه. (تا کی کاربران میخواهند دنبال این مورد داخل ایران باشند نمیدانیم واقعا - شما که فکر کنم تجربه سرور ایران به کفایت دارید و مطلع هستید کاربردی ندارد)

علت قطعی های زیرساختی و مراکزی که از زیرساخت سرویس میدهند مثل آسیاتک و ... به خارج کشور هم همین اتک ها هست.

مگر هزینه یالاتری بکند و از چندین شبکه استفاده کنند که در زمان قطعی به سرورشون نیز صدمه آنچنانی در داخل کشور نخورد.

باتشکر

درود

بله سرور ایران در بیشتر دیتاسنترها داشتیم و اکثرا با اتک های خیلی کم دان میشدند و فقط لینک های فیزیک نظری طبق تجربه سوئیچ میشدند رواینترانت.

البته این تایپیک سرور به سفارش یکی از دوستان زدم که گفتند سرور با فایروال و ضد اتک باشه لازم داشتند.

زیر ساخت هم مد نظر دارن که تهیه کنند.

RoobinaServer
September 8th, 2015, 20:54
یگی از گیم ها فکر کنم همین گلوبال باشه.

ترافیک سرور خورده میشه در این صورت و منابع سرور درگیر میشه. طوری باشه که اتک به سرور نرسه اونم از نوع لایه 4 و 1.5 گیگابت کهکاری از نرمافزاری سیستم عامل بر نمیاد در اصل. cfs کرش میکنه !!

- - - Updated - - -

درود

بله سرور ایران در بیشتر دیتاسنترها داشتیم و اکثرا با اتک های خیلی کم دان میشدند و فقط لینک های فیزیک نظری طبق تجربه سوئیچ میشدند رواینترانت.

البته این تایپیک سرور به سفارش یکی از دوستان زدم که گفتند سرور با فایروال و ضد اتک باشه لازم داشتند.

زیر ساخت هم مد نظر دارن که تهیه کنند.

سقف بودجه ؟

alivw71
September 8th, 2015, 22:02
سقف بودجه ؟

درود
به بنده گفتن 80-90 حداکثر برای 2-3 گیگ رم .

RoobinaServer
September 8th, 2015, 22:52
درود
به بنده گفتن 80-90 حداکثر برای 2-3 گیگ رم .

چنین سروری حدود 1 میلیون باید هزینه کنند و اختصاصی با چند پهنای باند بگیرند کسی برای اتک بیش از 1 گیگابیت نمیاد 90 هزار تومان بگیره و خودش رو دردسر بده. (100% هم باید سرور اختصاصی باشه که پورت بکشه)

بگید نخرند پولشون مانند چند وقت پیش که تجربه دارند حیف میشه. (به خاطر خودشون گفتم)

باتشکر
انشالله موفق باشید

Zimaserver
September 8th, 2015, 23:24
آفر جدید ما در انجمن
با منابع کاملا اختصاصی
لینک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=149979&p=1401038#post1401038)

novin-web
September 9th, 2015, 02:01
سلام و درود

سلام
دوست عزیز با این حچم اتک بهتر هست سرور اختصاصی تهیه کنید
چون با یک سرور مجازی قطعا سرویس دهنده رو به مشکل خواهید انداخت
اگر میزان بودجه رو بالاتر ببرید افرهای خوبی میتونیم تقدیمتون کنیم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

Zimaserver
September 9th, 2015, 02:03
سلام و درود

نام گیم مورد نظرتون رو میگید؟

aligoli
September 9th, 2015, 13:35
سلام و درود

چنین آفری نمی توانید پیدا کنید اما با استفاده از نرم افزارها می توانید جلوی این مورد را تا حدی کاهش دهید.

امکان افزایش ترافیک وجود دارد.
تست ارایه می شود.

Pars-6 - Ram : 4096 MB - HDD : 180 GB
CPU : Intel® Xeon® E3‐1230v2 2*2.5 Ghz| Bandwidth : 50 GB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom

ماهانه 149 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش سرور مجازی ایران (پارس آنلاین) (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=46)