PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال فنی سرورمجازی ، دایرکت ادمین

demonvictor
September 7th, 2015, 18:04
عرض سلام و خسته نباشید

یه سرورمجازی هستش که روش هم هارد ssd هستش و هم هارد sata.زمانی که روش هارد ssd نصب بوده ، کنترل پنل دایرکت ادمین رو روش نصب کردم و بالا اوردم.الآن هر هاستی که میسازم روی هارد اس اس دی هستش.حالا یه هارد sata اضافه کردم بهش و میخوام یه هاست بسازم که هر دیتایی که داخلش قرار میگیره روی هارد ساتا بره.
چطور میتونم این کار رو کنم؟

nginxweb
September 7th, 2015, 18:08
درود

دوست عزیز چندین راه هست . منطقی ترینش این هستش که هارد ساتا را روی یک فولدر مانند /home2 در سرور mount نمایید و سپس تعریف نمایید که اکانت هایی که ایجاد میگردد روی home2 ایجاد شود که روی هارد ساتا قرار گیرند

demonvictor
September 9th, 2015, 18:46
درود

دوست عزیز چندین راه هست . منطقی ترینش این هستش که هارد ساتا را روی یک فولدر مانند /home2 در سرور mount نمایید و سپس تعریف نمایید که اکانت هایی که ایجاد میگردد روی home2 ایجاد شود که روی هارد ساتا قرار گیرند

چطور باید این تنظیم رو که میگین بکنم؟از کدوم قسمت؟میشه توضیحات اموزشی رو ارایه بدین؟

- - - Updated - - -

درود

ممنون میشم اگه توضیحات آموزشی رو ارایه کنین.