PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در نوع سرویس هاست و خرید از پیشگام وب

sm73
September 6th, 2015, 18:55
سلام
من الان روی فست وب هاست هستم و تقریبا هاستم یک گیگ پره و میخام تغییر بدمبازدید روزانه سایت حدود دویست سیصدتاست و یک ساب دامین هم دارم روی هردو وردپرس نصبه حالا چنتا سوال دارم برای تغییر ممنون میشم کمک کنید:
1- چه سرویسی برای این سایت که گفتم مناسبه؟
2- آیا میشه سابدامین از یه هاست دیگه باشه و سایت اصلی روی یه هاست دیگه؟
3- به دلیل قیمت نظرم روی دوگیگ از پیشگام وب هست آیا این هاستش خوبه؟ چون قیمتای هاستا خیلی با هم تفاوت داره با اینکه سرویساشون یکیه دلیل این اختلاف قیمت چیه؟!!!
ممنون میشم کمک کنید چون به زودی هاستم تموم میشه و مجبورم عوض کنم ممنون میشم سریع جواب بدین
مرسی

Sajad
September 6th, 2015, 21:06
سلام
۱- سایتتون با توضیحاتی که دادید خیلی سنگین نیست و همین که یک سرویس معمولی و با کیفیت بگیرید پاسخگوی کار شما خواهد بود.
۲- بله . با تنظیم a record میتونید اینکار رو انجام بدید.
۳- هر دو سایت رو چک کردم تفاوت قیمتشون خیلی چشم گیر نبود. تفاوت قیمت‌ها هم به خیلی موارد بستگی دارد. سخت‌افزار و نرم‌افزارهای استفاده شده و لایسنس‌ها و نرم‌افزارهای جانبی که روی سرور نصب میشن و نحوه پشتیبانی و ... همین‌ها ممکن هست باعث تغییر چندین برابری قیمت بشه ولی الزاما قیمت بالا به منزله بهتر بودن نیست.

metal75
September 7th, 2015, 00:40
سلام
من الان روی فست وب هاست هستم و تقریبا هاستم یک گیگ پره و میخام تغییر بدمبازدید روزانه سایت حدود دویست سیصدتاست و یک ساب دامین هم دارم روی هردو وردپرس نصبه حالا چنتا سوال دارم برای تغییر ممنون میشم کمک کنید:
3- به دلیل قیمت نظرم روی دوگیگ از پیشگام وب هست آیا این هاستش خوبه؟ چون قیمتای هاستا خیلی با هم تفاوت داره با اینکه سرویساشون یکیه دلیل این اختلاف قیمت چیه؟!!!
ممنون میشم کمک کنید چون به زودی هاستم تموم میشه و مجبورم عوض کنم ممنون میشم سریع جواب بدین
مرسی

با سلام.

همانطوری که همکار عزیزمون گفتن قیمت بالا نشانگر کیفیت خوب نیست...

اسم شرکت مهم نیست دوست عزیز مهم کیفیته... و پشتیبانی...خب درسته شرکتای بزرگ پشتیبانی خوبی دارند اما بعضی از همین شرکت ها از لحاظ کیفیت سرویس ها تعریفی ندارند.

در همین انجمن بگردید میتونید شرکت خوب پیدا کنید..

پاینده باشید.

netpooyesh
October 19th, 2015, 22:38
سلام
مرسی

به نظر بنده یک سرویس با میزبانی ssd بگیرید کفایت میکنه
مورد دوم بله با a ریکورد میشه
در مورد قیمت باید اینو بدونید هر چقدر کیفیت و قدرت سرور بالتر باشد سرویس دهنده هم مجبور هست قیمت رو افزایش دهد
با من در ارتباط باشید تا کمکتون کنم
netpooyesh@yahoo.com